Lapas karte Kontakti Glavenā lapa
 
lat rus engKontaktinformācija

Rīga

+371 67358696

+371 67222811

Daugavpils

+371 65420116   


Karstās ceļazīmes

01.11.16 -31.10.2017
Antālija, Krētas sala, Ēģipte

Alida Tūrs|Ceļazīmes | Ceļojumu meklēšana un rezervēšana tiešsaisar atlaidi 4%|

 


no 309 EUR


01.11.2016 -31.10.2017
Luthansa - lēti lidojumi

Frankfurte Barselona Nica Valensija Faro Venēcija Porto Lisabona Bilbao Neapole Valleta


no 156 EUR


03.11.2016 - 31.10.2017
Autobusu biļetes uz Eiropu

Starptautiskie  autobusu  biļetes:

-Ecolines

-Lux Express


no 16 EURVisas aviokompānijas. Visi lidojumi. Visas vietas! Visas aviobiļetes

Zemo cenu lidojumi  Ryanair | Wizz Air | Norwegian AireasyJet | airbaltic.lv

ASTRA TŪRE - mums 20 gadi!

Eiropas pilsētas, ko šoruden vērts apmeklēt

Ja tikko aizvadītā vasara nav spējusi remdēt alkas pēc atpūtas un jauniem iespaidiem, tad šīs saulainās un patīkamās rudens dienas ir īstais laiks, lai vēl notvertu atvaļinājuma sajūtu tepat Eiropā. Izdevīgo lidojumu vietne www.aviokases.lv iesaka piecas Eiropas pilsētas, ko šoruden ir vērts apskatīt. Londona, Berlīne, Barselona, Oslo un Brēmene - tās ir pilsētas ar senu vēsturi, iespaidīgu arhitektūru un arī modernās pasaules elpu. Tāpēc atliek tikai izvēlēties galamērķi, interneta vietnē www.aviokases.lv atrast piemērotāko lidojumu un jau kravāt ceļasomas.

Londona 

Londona rudenī ir pārsteidzoši skaista. Liela daļa tūristu no Latvijas Londonu par galamērķi izvēlas tieši tāpēc, ka tur var izbaudīt rudeni tad, kad mums jau iestājas vēss un ziemīgs laiks. Reti kurš nebūs dzirdējis par visiem vēsturiskajiem apskates objektiem, kas atrodami Londonā. Sena un izcila arhitektūra te mijas ar moderno mākslu, neskaitāmi daudziem muzejiem, izstāžu un koncertu zālēm. Karaliskā elpa ir sajūtama ik uz soļa, jo angļi savu majestātisko vērienu pratuši saglabāt it visā. Bigbens, Vestminsteras un Bekingemas pils, Svēta Paula katedrāle, Karaliskie parki, Temza un tās kuģi - tie ir tikai daži no objektiem, kas noteikti būtu savām acīm jāredz, ja vēl nekad neesat bijuši Londonā. Šajā rudenī vēl arī varat paspēt uz kādu no Londonas ikgadējiem pasākumiem. No 1. līdz 30. septembrim norisinās ikgadējais Temzas festivāls. Tie ir svētki, kas apvieno mākslu, performances, izklaides, parādes, ļauj cilvēkiem izklaidēties un izbaudīt Londonu visā tās krāšņumā. Savukārt no 5. līdz 16. oktobrim varat izbaudīt BFI Londonas filmu festivālu, kas pulcē slavenības, piedāvā pirmizrādes un bezmaksas šovus. Kino cienītājus šis festivāls noteikti uzrunās. Bet no 6. līdz 9. oktobrim notiks Frieze Art Fair. Tas ir mākslas tirgus, kas piesaista apmeklētājus no visas pasaules. Un vēl Londona ir pilsēta, kas jebkurā diennakts laikā piedāvās kvalitatīvu atpūtu muzikālajos bāros, klubos, dzīvās mūzikas šovos.

Berlīne

Vācijas galvaspilsētu var uzskatīt par Eiropas vidienes kultūras, māksla un arī zinātnes centru. Belīne vienmēr bijis iecienīts tūristu ceļamērķis, jo pilsēta vienmēr ir dzīvības pilna ar saviem festivāliem, nakts dzīvi. Tajā ir gan sena un iespaidīga arhitektūra, kas ļauj izsekot Eiropas vēstures līkločiem, gan modernā māksla. Berlīne ir atturīgi skaista, sakopta un pilna ar dažādiem apskates objektiem, kas saulainās rudens dienās ir īpaši iecienīti tūristiem no visas pasaules un arī Latvijas. Ko Berlīnē vajadzētu redzēt? Berlīnes centrālo - Aleksandra - laukumu, parlamenta ēku Reihstāgu, Neptūna strūklaku, Brandenburgas vārtus. Berlīnes ielu kafejnīcas aicina nesteidzīgi izbaudīt pilsētas ritmu un rudens krāsas. Un Berlīne no Rīgas ir tikai nedaudz vairāk nekā stundas lidojuma attālumā. Lētākās aviobiļetes meklējiet www.aviokases.lv. 

Barselona

Rudens brīvdienas Barselonā būs īstā izvēle, ja vairāk patīk Vidusjūras klimats un mentalitāte. Tā ir pilsēta, kas ir baudāma jebkurā gadalaikā, bet rudenī te ir patīkami, jo mitējies trakais karstums, kas daudziem nemaz nepatīk. Barselona nekad neguļ un vienmēr aicina izklaidēties, jo tā ir atvērta un kosmopolītiska. Barselonas arhitektūru nevar sajaukt ne ar vienu citu pilsētu. Tā vienmēr atstāj iespaidu un izsauc ovācijas. Tāpēc tā ir kaut reizi mūžā jāredz ar savām acīm. Vīns, jūras veltes, saule, pludmales, nakts dzīve, iespaidīga arhitektūra - to visu varat izbaudīt Barselonā arī rudenī.

Oslo

Oslo, kas vēsturiski zināma arī kā Kristiānija, ir viena no Skandināvijas pērlēm, kas mūs kā ziemeļniekus neatstāj vienaldzīgus. Norvēģija slavena ar savu skarbo un krašņo dabu, kas ir jūtama arī galvaspilsētā, jo to apskauj kārtīgi ziemeļnieciska ainava. Rudens šeit ir ilgs un pamatīgs. Lai arī Oslo ir pasaules dārgāko pilsētu sarakstā, tā joprojām bauda tūristu interesi un ir iecienīts apskates objekts Ziemeļeiropā. Oslo varat apmeklēt Munka muzeju un savām acīm redzēt pasaulslaveno gleznu “Kliedziens”, sajust vēsturisko elpu Vikingu kuģu muzejā, apmeklēt Akešhūsa cietoksni un Norvēģu tautas muzeju, kas ir apjomīgs etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, kā arī redzēt kā pilsētā sadzīvo vēsture un pavisam moderni risinājumi gan arhitektūrā, gan kultūrā. Oslo ir vērts nobaudīt vietējo delikatesi - ziemeļbrieža gaļu, kā arī jūras sniegtās veltes. Nekad neliks vilties lasis, ko šeit prot pagatavot ļoti daudzos veidos. Tā kā Oslo tūristiem ir salīdznoši dārga pilsēta, tad ceļojuma izmaksas var samazināt uz aviobiļešu rēķina, izvēloties izdevīgākos un arī īpašos piedāvājumus, kas atrodami interneta vietnē www.aviokases.lv. 

Brēmene

Vācijas pilsētu Brēmeni, kas dibināta jau tālajā 8. gadsimtā, rotā īpaši krāšņa un sena arhitektūra. Vairāki tās objekti iekļauti Pasaules UNESCO mantojuma sarakstā. Tos šoruden varat ielikt savu apskates objektu sarakstā. Tas ir 600 gadus vecais Rātsnams un Rolanda statuja no 1404. gada. Bet katrs, kurš atceras savu bērnību, noteikti zinās, kas ir Brēmenes muzikanti. Šie pasakas varoņi ir vietējais simbols, ko pamanīsiet ļoti daudz. Brēmene ir arī kultūras un mākslas pilsēta, kas noteikti neatlaidīs jūs mājās ar tukšām rokām. Tūristi no Latvijas Brēmeni iecienījuši kā pilsētu, kurā pavadīt nelielas brīvdienas un ieraudzīt Eiropas vēsturisko un kultūras seju. Ja plānojat garāku ceļojumu pa Vāciju vai Eiropu, tad Brēmeni noteikti vajadzētu iekļaut savā maršrutā. Visizdevīgāk ceļojumu plānot ar www.aviokases.lv palīdzību, jo tur pieejamas ne tikai lētas lidojumu biļetes, bet arī auto noma, viesnīcu rezervācija un citi ikvienam ceļotājam noderīgi pakalpojumi.

Aviokases.lv  30.09.2016

Izstādes un akcijas
Parādīt visas izstādes
 
 
  Top.LV


Mazā Pils iela 5, Rīga,LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67222811, 67215265
Fakss: +371 67222612
E-pasts: info@astrature.lv

Viestura iela 59, Daugavpils, LV-5403
Tālr: +371 65420116, 65420117
Fakss: +371 65444072
E-pasts: infod@astrature.lv