Coral Travel Latvia

Coral Travel Latvia Jaunumi

17.10.2022

Tūroperators Coral Travel aicina jūs ziemas sezonā ceļot uz Maroku, Tenerifi un Arābu Emirātiem

Tuvojoties rudens un ziemas brīvdienu sezonai, tūrisma operators “Coral Travel Latvia” paziņo, ka sāks lidojumus ne tikai uz Ēģipti, bet arī uz Maroku, Tenerifi un AAE. Kā norāda “Coral Travel Latvia” vadītāja Karina Puzanova, ņemot vērā, ka Turcijas un Ēģiptes kūrorti ir noslogoti vairāk nekā parasti, šis ir ideāls gads, lai iepazītu klusākās Marokas pilsētas.
13.01.2022

«Coral Travel» atkal lidos ar «Turkish Airlines»

Starptautiskā tūrisma operatora Coral Travel klienti jau otro sezonu pēc kārtas baudīs pasaulē iecienītās un novērtētās aviokompānijas Turkish Airlines priekšrocības. Pirmais lidojums jau pavisam drīz - 2022. gada 24. aprīlī, atklājot jauno Turcijas vasaras sezonu.
13.05.2021

Latvijā darbu sāk jauns tūrisma operators

Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel Latvia", aicinot atpūtniekus uz Turcijas kūrortiem – Alāniju, Antāliju, Beleku, Kemeru, Sidi. Pirmais lidojums no Rīgas notiks 19. jūnijā, informē uzņēmuma pārstāve Margarita Nikolajevaite. Lidojumi notiks divas reizes nedēļā ar Turcijas aviokompānijas "Turkish Airlines" lidmašīnām.Starptautiskais tūroperators Coral Travel Latvia sācis savu darbu Latvijā!


Jau šajā vasarā Coral Travel aicina Latvijas tūristus ceļot uz Turciju. Rudenī  tūroperators piedāvās ceļot arī uz Ēģipti.
Coral Travel pieder OTI Holding grupai, kas par 28 gadiem ir kļuvusi par vienu no pasaules tūrisma nozares līderiem. Vairāk nekā 18 miljoni klientu izmantoja tās pakalpojumus. OTI Holding darbojas 5 kontinentos, tajā strādā 6000 darbinieku un meitasuzņēmumi ir 13 valstīs. Tā organizē ceļojumus uz gandrīz 90 galamērķiem 38 valstīs, ieskaitot Turciju, Grieķiju, Spāniju, Ēģipti, Apvienotos Arābu Emirātus un Taizemi. Coral Travel Latvia - Tas ir pieredzes, starptautisko zināšanu un spēka apvienojums
Kā kompāniju grupa, OTI Holding apkalpoja 3,2 miljonus tūristus 2019.gadā. Starp tiem Turcijā tika apkalpoti 1,75 miljoni.

OTI HOLDING

Pateicoties inovatīvām skatienam un īpašai kvalitātes sajūtai, OTI Holding vienmēr ir bijis viens no tūrisma sektora līderiem, ieskaitot visus savus brendus, sākot no 1992 gada.
OTI Holding dārbojas caur 27 kompānijām, 16 valstīs. OTI Holding vienmēr cenšas izplatīties un augt, tajā pašā laikā nezaudējot kvalitātes un klientu apmierinātības līmenī.

CORAL TRAVEL

1994 gadā atvērās pirmais Coral Travel birojs Maskavā. Pateicoties savai pieredzei un kvalitatīva servisa saprašanai tas aizņēma savu vietu starp drošākam kompānijām tirgū.
Galvēnāis birojs atrodas Maskavā, bet darbība tiek organizēta caur vairākiem pārdošanas birojiem dažādās valstīs:
- 30 pilsētas Krievijā ar galveno biroju Maskavā
- 5 pilsētas Ukrainā, ar galveno biroju Kijevā;
- 11 pilsētas Polijā, ar galveno biroju Varšavā;
- 2 Turcijas pilsētas;
- Minska/Baltkrievija;
- Tbilisi/Gruzija;
- Diseldorfa/Vācija.
Pirmajā vietā ir tādas valstis, kā Turcija, Ēģipte, Taizeme, Grieķija, Spānija, Arābu Emirāti, Tunisija, Bulgārija, Vjetnama, Indija, Dominikāna, bet kopumā Coral Travel organizē braucienus, vairāk, kā uz 40 valstīm.

Coral Travel Tūrisma aģentūru ķēde

• Ka tūrisma aģentūra Coral Travel sācis savu darbību 2001. gadā Krievijā un tagad ir 2110 pārdošanas biroji dažādās valstīs. 1550 no kuriem atrodas Krievijā, 550 no tiem strāda zem Sunmar brenda, 320 Ukrainā, 150 Polijā, 60 Turcijā un 30 Baltkrievijā.
• Coral Travel pārdošanas biroji piedāvā saviem Krievijas un Ukrainas klientiem dažāda budžeta tūrisma paketes, grupu tūres, kultūras braucienus un atpūtas ceļojumus.
• Coral Travel Elite Travel Agency, kas nodrošina VIP servisa pakalpojumus veic savu darbību caur 50 pārdošanas birojiem Krievijā un 11- Ukrainā.

Coral Travel Baltic 2021

Starptautiskais tūroperators, Coral Travel sācis savu darbību Baltijas Valstīs!
• Coral Travel Lithuania plāno sākt lidojumus 14.Jūnijā;
• Coral Travel Latvia plāno sākt lidojumus 19.Jūnijā;
• Coral Travel Estonia plāno sākt lidojumus 15.Jūnijā;

VASARAS SEZONA -TURCIJA

Alānija
SAULE GANDRĪZ VISU GADU

Brīnišķīga kūrortpilsēta, kas atrodas Turcijas Rivjērā, kur saule spīd gandrīz 300 dienas gadā. Saulainās ieliņas pie jūras un plašās pludmales piesaista atpūtniekus no visas pasaules. Viena no slavenākajām pludmalēm ir Kleopatras pludmale, kuras krastā, kā vēsta leģenda, ka Ēģiptes valdniece ir sauļojusies pludmales zelta smiltīs un peldējusies tās kristālzilajos ūdeņos.

Side


BALTĀS SMILŠU PLUDMALES
Populārs brīvdienu galamērķis. Jūs varēsiet izbaudīt šaurās pilsētas ielas, tajā skaitā senatnes arhitektūras mantojumu - romiešu pirtis vai Apollo tempļa kolonnas pie jūras. Kā arī brīnišķīgos dārzus, garās un baltās smilšu pludmales, kas nepievils atpūtniekus, kuri ir noilgojušies pēc saules un jūras. Lieliska iespēja atvaļinajumā laikā labi atpūsties un iepazīt vēsturisko vietu dārgumus.

Kemera

LIELIE KALNI UN JŪRA
Kemera ir daļa no Turcijas Rivjēras, kas atrodas Taurus kalnu pakājē. Mājīgajā pilsētā Vidusjūras piekrastē ir liela jahtu piestātne un oļu pludmale. Pilsētā atrodas Olympos Beydagları nacionālais parks ar priežu mežiem. Lai sajustu kalnu varenību, Jūs varat izmantot pacēlāju, lai nokļutu uz augstāko virsotni Tahtalı, kas sasniedz 2366 m.

Beleka

IZBAUDIET SAULI
Beleka, atpūtniekus piesaista ar savām skaistajām smilšu pludmalēm un nelielo priežu mežu, termālajām vannām un golfa laukumiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no pasaules golfa galvaspilsētām, kur norisinās starptautiskie turnīri. Tie, kuriem patīk aktīva atpūta ir iespēja nodarboties ar ūdens sporta veidiem, braukt ar plostu pa kalnu upēm, doties pārgājienos kalnos.


Coral Travel Latvia lidojumi

• 2021.gada vasaras lidojumi no Rīgas uz Antāliju tiks izpildīti ar Turkish Airlines
Čarterreisi tiks izpildīti ar Boeing 737 NG lidmašīnu (169 vietas):
- 153 economy class seats;
- 16 business class seats.
• Noteikumi:
- Nododamā bagāža 30kg/katram cilvēkam (izņemot bērniem līdz 2 gadiem);
- Rokas bagāža līdz 8kg/katram cilvēkam;
- bezmaksas ēdināšana lidojuma laikā;

Coral Travel - uzticams tūroperators no Turcijas

Nedaudz no vēstures - Coral Travel ir daļa OTI Holding grupas, kas 28 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no pasaules tūrisma nozares līderiem, sniedzot kvalitatīvus tūrisma braucienus vairāk nekā 18 miljoniem apmierinātu klientu. OTI Holding darbojas 5 kontinentos, tam ir meitas uzņēmumi 13 valstīs un 6000 darbinieku. Uzņēmums organizē ceļojumus uz gandrīz 90 galamērķiem 38 pasaules valstīs, ieskaitot Turciju, Grieķiju, Spāniju, Ēģipti, Apvienotos Arābu Emirātus un Taizemi.

Nedaudz par šodienu - Coral Travel Latvia ir spēcīga komanda, kas apvieno savu pieredzi ar starptautiskām zināšanām un mīlestību pret ceļošanu, pasaules izzināšanu un cilvēkiem, lai sniegtu Jums augstākās klases produktu un vislabāko no dāvanām - mīlestības un prieka pilnus dzīves mirkļus! Šobrīd Coral Travel Latvia piedāvā drošus un neaizmirstamus ceļojumus uz Turciju un Ēģipti, bet jau pavisam, pavisam drīz mēs Jums atklāsim ilgi gatavotu pārsteigumu...

Aviobiļetes