Coral Travel Latvia

Tūroperators Coral Travel aicina jūs ziemas sezonā ceļot uz Maroku, Tenerifi un Arābu Emirātiem
Tūroperators Coral Travel aicina jūs ziemas sezonā ceļot uz Maroku, Tenerifi un Arābu Emirātiem
Tuvojoties rudens un ziemas brīvdienu sezonai, tūrisma operators “Coral Travel Latvia” paziņo, ka sāks lidojumus ne tikai uz Ēģipti, bet arī uz Maroku, Tenerifi un AAE. Kā norāda “Coral Travel Latvia” vadītāja Karina Puzanova, ņemot vērā, ka Turcijas un Ēģiptes kūrorti ir noslogoti vairāk nekā parasti, šis ir ideāls gads, lai iepazītu klusākās Marokas pilsētas.

Tūrisma operators, kas aukstajā sezonā uzsāk iknedēļas lidojumus uz Marokas krāsaino galvaspilsētu Marrākešu, norāda – tā kā populārie kūrorti ir pārpildīti ar atpūtniekiem, šis galamērķis ne tikai ļaus atpūsties no pūļa, bet arī pārsteigs ar daudzpusību, kultūra un viesmīlību.

“Maroka ir iemīļots latviešu ceļotāju galamērķis un mēs lepojamies, ka varam tam piešķirt jaunu elpu un parādīt to no modernāka skatu punkta. Un, tā kā Marokā ir tik daudz ko redzēt un darīt, mūsu klāstā būs aktīvās atpūtas programmas, kurās apmeklēsim Marrākešu, Kasablanku, Fēsu un citas slavenās Marokas pilsētas. Ar piedzīvojumu cienītājiem iepazīsim Sahāras tuksnesi, bet atpūtniekiem – Agādīras un Savīras kūrortus pie Atlantijas okeāna,” stāsta Puzanova.

Vienu reizi nedēļā no novembra līdz martam “Coral Travel Latvia” veiks lidojumus uz Marrākešu un Tenerifi. Lidojumi uz Dubaiju tiks veikti divas reizes nedēļā. Šāds lidojumu biežums ļaus elastīgi plānot dažāda ilguma brīvdienas gan ģimenēm, gan piedzīvojumu meklētājiem. Latvijas lidsabiedrība “AirBaltic”, kas “Coral Travel Latvia” pasažierus nogādās uz šiem eksotiskajiem galamērķiem, priecājas par šo draudzību.

“Lepojamies sadarboties ar “Coral Travel Latvia”, lai popularizētu vēl vienu lielisku galamērķi – katru nedēļu, no visām Baltijas valstīm, nodrošināsim atpūtnieku lidojumus uz Maroku. Ir prieks šādā veidā stiprināt divu pazīstamu ceļojumu zīmolu sadarbību. Apvienojot spēkus, mēs ļaujam saviem klientiem iepazīt pasauli vēl ērtāk,” saka “AirBaltic” viceprezidents Toms Andersons.

Maģiska valsts, kas ir pa kabatai ikvienam

Kā stāsta “Coral Travel Latvia” vadītāja, viesnīcu izvēle Marokā ļauj jums atrast savām vajadzībām atbilstošo – neatkarīgi no tā, vai ceļojat kopā ar ģimeni, esat piedzīvojumu meklētājs vai luksusa cienītājs. Šī izvēles iespēja to padarīs par populāru galamērķi gan budžeta, gan luksusa ceļotājiem.

“Tā kā esam daļa no globālas grupas, kas jau trīsdesmit gadus veiksmīgi darbojas kā tūrisma operators, tad plašais pieejamo viesnīcu klāsts ļauj mums pielāgot atvaļinājuma veidu katra vēlmēm un maciņam. Mēs arī zinām, ka latviešiem ļoti svarīgas ir apskates ekskursijas – šo brīnišķīgo valsti var iepazīt pieredzējuša gida pavadībā pat astoņās pilsētās,” par iespējām labāk iepazīt valsti stāsta K. Puzanova.

Tiem, kas vēlas izbaudīt maksimālu autentiskumu, Maroka ir gatava to nodrošināt ar populārām, gadsimtiem senām riādām un unikālām arhitektūras detaļām.

“Riāda unikāls Marokas arhitektūras veids, tā ir tā pati viesnīca, bet daudz mazāka. Dažās no tām ir tikai 10 istabas, tāpēc personāls garantē izcilu viesmīlību. Tās ir tikai dažus stāvus augstas, ar dārzu un peldbaseinu pagalmā. Tā ir viesnīca, kas patiešām liek justies kā “1001 nakts” pasakā,” stāsta “Coral Travel Latvia” vadītāja.

Maroka piedāvā tik daudz – tirgus ir galvenā kultūras sastāvdaļa, tāpēc šķiet, ka dzīve kūsā no agra rīta līdz vēlai naktij, kad iepirkšanās paviljoni pārvēršas par ēstuvēm, bet uzstāšanās un mūzikas vietas vilina tūristus. Un kūrorti pie Atlantijas okeāna ir spēcīgs vilinājums kaitotājiem, sērfotājiem un ūdens cienītājiem.

“Maroka ir unikāla arī ar to, ka mēs mudinām klientus rezervēt viesnīcas tikai ar brokastīm vai tikai ar brokastīm un vakariņām. Protams, piedāvājam arī "viss iekļauts" servisu, taču Marokas virtuve, tāpat kā pati valsts, ir ārkārtīgi krāsaina, tāpēc ceļotāji aicināti izbaudīt šo autentiskumu ārpus viesnīcas teritorijas,” stāsta Puzanova.

Pasaules notikumi diktē ceļojuma virzienu

Saspringtā ģeopolitiskā un ekonomiskā situācija maina arī ceļotāju paradumus, jo augstākas degvielas cenas un ilgāks lidojumu laiks tuvina attālākus kūrortus. Cenas un ceļojuma laika ziņā starp Maroku, Ēģipti vai Dubaiju vairs nav lielas atšķirības.

“Šajā sezonā krasais degvielas cenu kāpums ir palielinājis ceļojuma izmaksas vidēji par vairāk nekā 150 eiro vienai personai. Līdz ar to Ēģiptes kūrorti ar salīdzinoši zemām cenām un saprātīgu apkalpošanas līmeni šo priekšrocību zaudē. Cenu kāpums Ēģiptei var likt zaudēt lēta galamērķa slavu, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka popularitāte citviet pieaugs, tāpēc esam nolēmuši iekļaut Maroku mūsu galamērķu piedāvājumā,” novērtējot situāciju tirgū, stāsta Karina Puzanova.

Ņemot vērā aviācijas apgrūtinājumus, masveida lidojumu atcelšanu un ceļotāju brīvdienas, “Coral Travel Latvia” speciālisti parūpēsies par raizēm jūsu vietā. Turklāt bagāža un visi nepieciešamie pārbraucieni jau ir iekļauti jūsu ceļojuma paketē.

“Mēs visi saprotam, ka relaksējošu un nevainojamu brīvdienu atslēga ir rūpīga plānošana. Mūsu komanda veic lielāko daļu plānošanas – jums tikai jānosauc savas vēlmes un iespējas, un mēs jums sniegsim vispiemērotākos piedāvājumus. Tāpēc aicinām jūs sazināties ar mūsu partneru tūrisma aģentūrām, kas pārdod “Coral Travel Latvia” ceļojumu paketes” stāsta Karina Puzanova, “Coral Travel Latvia” vadītāja.

Kā arī, vienlaicīgi ar jaunajiem galamērķiem – Maroku, Tenerifi un Dubaiju, “Coral Travel Latvia” ir uzsācis iepriekšpārdošanu uz jauno vasaras sezonu Turcija ’23, līdz 30.novembrim piedāvājot īpaši izdevīgus rezervācijas noteikumus.

Coral Travel Latvia Jaunumi

13.01.2022

«Coral Travel» atkal lidos ar «Turkish Airlines»

Starptautiskā tūrisma operatora Coral Travel klienti jau otro sezonu pēc kārtas baudīs pasaulē iecienītās un novērtētās aviokompānijas Turkish Airlines priekšrocības. Pirmais lidojums jau pavisam drīz - 2022. gada 24. aprīlī, atklājot jauno Turcijas vasaras sezonu.
13.05.2021

Latvijā darbu sāk jauns tūrisma operators

Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel Latvia", aicinot atpūtniekus uz Turcijas kūrortiem – Alāniju, Antāliju, Beleku, Kemeru, Sidi. Pirmais lidojums no Rīgas notiks 19. jūnijā, informē uzņēmuma pārstāve Margarita Nikolajevaite. Lidojumi notiks divas reizes nedēļā ar Turcijas aviokompānijas "Turkish Airlines" lidmašīnām.