ITAKA


Tūrisma operators “Itaka Latvija”

Kompānija ITAKA tika dibināta 1989. gadā, un kopš 2009. gada kompānijai ir spēcīgas pozīcijas Centrāleiropas un Austrumeiropas tūrisma tirgū. Šie panākumi netika gūti nejauši. Tie ir gūti, pateicoties smagam un rūpīgam darbam, pakāpeniskas un racionālas attīstības gaitā. Kopš dibināšanas, kompānijas orientācija tika vērsta nevis uz dzīšanos pēc peļņas, bet gan, attiecībā uz savu sapņu un ambīciju realizēšanu.

Savā darbībā ITAKA ir ieguldījusi virkni inovatīvu risinājumu. Kompānija tika izstrādājusi autortiesību ekskursijas programmas, un arī jaunus tūrisma virzienus, kuri tiek apkalpoti ar čarterreisiem.

ITAKA saviem Klientiem var piedāvāt atpūtas iespējas, apmeklējot apmēram 100 vietas visā pasaulē. Katru gadu tiek publicēti divi katalogi: „Vasara” un „Ziema”. Kopš 2010. gada sākās Itaka & Gala projekta „Ceļojums zvaigžņu stilā” realizēšana, kas sevī ietver greznas atpūtas iespējas visprasīgākajiem klientiem.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta Klientu apkalpošanas kvalitātei ceļojuma lakā, kā arī intensīvu darbu veikšana, sakarā ar jaunu struktūru izveidi, tādējādi nodrošinot augstu apkalpošanas līmeni.

29 gadu darba pieredze ar milzīgu skaitu tūristu, teicamas tūrisma tirgus zināšanas, un pirmšķirīgu viesnīcu plašais spektrs garantē kvalitatīvu atpūtu un neaizmirstamus iespaidus.

ITAKA Jaunumi

13.03.2023

Polijas tūroperators "Itaka Latvija" pirmos ceļojumus sāks pārdot šonedēļ

Tūroperators SIA "Itaka Latvija", kas pēc vairāku gadu pārtraukuma paziņojis par darbības atsākšanu Latvijā, pirmos ceļojumus sāks pārdot šonedēļ. Kompānijā norādīja, ka "Itaka" ir veikusi virkni dažādu atjauninājumu, tostarp ir izstrādātas jaunas ekskursiju programmas, tiek piedāvāti jauni galamērķi, kā arī ir izstrādātas platformas tūrisma produktu pārdošanai.

11.03.2023

Polijas lielākais tūrisma operators «Itaka» sāk darbu Latvijā un piedāvā jaunus galamērķus

Uzņēmums ITAKA tika dibināts 1989. gadā, Polijā. Tā dinamiskā attīstība ir padarījusi ITAKA par lielāko Polijas  tūroperatoru kopš 2012. gada. Savā darbībā ITAKA ir veikusi virkni dažādu atjauninājumu: izstrādātas  interesantas ekskursiju programmas un atklāti jauni galamērķi, kā arī izveidotas modernas platformas tūrisma  produktu pārdošanai.
ITAKA Latvija - Iepazīsti mūsu galamērķus!

DURESA, ALBĀNIJA

Albānija tulkojumā no albāņu valodas nozīmē „Ērgļu zeme”. Šī valsts Jūs aizraus neaizmirstamā piedzīvojumā ar savu raibo pagātni, neskarto dabu-klinšainajām nogāzēm, tirkīza zilo jūru, ezeriem, upēm un mežiem. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība un sirsnība veido šīs valsts šarmu. Gados vecāki albāņi ikdienā mēdz staigāt tautas tērpos, jo ir ļoti lepni par savu valsti un tās senajām tradīcijām.

TASA, GRIEĶIJA

Egejas jūras ūdeņos ieskauta, netālu no Grieķijas ziemeļu krasta atrodas īsts dārgums, kurš gaida savu atklājumu. Sala ar brīnišķīgu dabu, kristāldzidru ūdeni, mierīgu, sirsnīgu un nesteidzošu dzīves ritmu. Visapkārt salai ir daudz un dažādas pludmales un līči ar mirdzoši skaistu jūru. Patiesi unikāla un neaizmirstama pieredze ikvienam ceļotājam!