Join Up

Pirmais tiešais reiss Join UP! no Rīgas uz Šrilanku jau 25. decembrī
Pirmais tiešais reiss Join UP! no Rīgas uz Šrilanku jau 25. decembrī
Sekojot pieaugošajam pieprasījumam pēc eksotiskiem atpūtas galamērķiem, ar pirmo tiešo reisu no Rīgas lidostas tūroperators Join UP! Baltic sāk piedāvāt jaunu ceļojumu galamērķi - Šrilanku no 25.decembra. Lidojumu uz Matales lidostu veiks aviokompānija "SkyUp Airlines", un tas ceļotājiem būs īsākais pieejamais lidojums uz eksotisko salu no Rīgas.

Lidojuma ilgums ir 12 stundas un 10 minūtes,  ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Bahreinā, pasažieriem neizkāpjot no lidmašīnas. Matales lidosta atrodas salas dienvidos, kur atrodas lielākā daļa nozīmīgāko apskates objektu, piemēram, Jalas nacionālais parks, Ādama smaile un Deviņu arku tilts.   

"Novērojam, ka šajā ziemā pieaug pieprasījums pēc eksotiskiem galamērķiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, sevišķi Ziemassvētku laikā, kad lielākā daļa ceļojumu uz citām valstīm jau ir izpārdoti. Reaģējot uz šo pieprasījumu, sākam piedāvāt ceļojumus uz Šrilanku arī no Rīgas - esam vienīgie, kas nokļūt Šrilankā piedāvā bez pārsēšanās un visīsākajā laikā. Nokļūt pasaules otrā malā 12 stundu laikā un baudīt bagātīgo eksotiku, ko nelielā sala piedāvā, ir labākais piedzīvojums, ko uzdāvināt sev un ģimenei Ziemassvētkos. Turklāt cenas ziņā šī ir pieejama eksotika, ” saka Sabina Saikovskaja, Join UP! Baltic vadītāja.

Šrilanka tās pieejamības dēļ ir viens no visiecienītākajiem eksotiskajiem galamērķiem, ko jau 12 gadus piedāvā tūroperators Join UP!TM citos tirgos. Tūroperatora statistika rāda, ka ceļotāji Šrilankā atgriežas vēl trīs reizes.

Šrilanka - sala, kas pazīstama kā Indijas okeāna pērle, ir aptuveni tikpat liela kā Lietuva, tās platība ir aptuveni 65 000 kvadrātkilometru. Tā piedāvā bagātīgu kultūras un dabas dažādību, ko nevar atrast pat valstīs ar desmit reizes lielāku teritoriju.  

Šrilanka ir slavena ar sešām UNESCO aizsargājamām kultūras mantojuma vietām, tostarp seno Sigīrijas pilsētu, Galles vecpilsētu, Kandi un Anurādhapūras svētajām pilsētām, Dambullas zelta templi, kurā atrodas vairāk nekā 150 budistu statujas. Tajā ir 14 nacionālie parki un 16 tikai Šrilankā sastopamie zīdītāji, tostarp Šrilankas zilonis. Tajā audzē arī slaveno Ceilonas tēju. Indijas okeāna pērle, iespējams, ir viena no fotogēniskākajām vietām uz Zemes - tās ainavā raksturīgas Ceilonas tējas plantācijas un rīsu lauki, neskartas balto smilšu pludmales, zilais okeāns, savvaļas tropu meži un ūdenskritumi. Tajā pašā laikā šis eksotiskais galamērķis ir pieejams par pieņemamu cenu un tagad - arī viegli sasniedzams ar vienu lidojumu. Šrilankā visu gadu ir silti un vasarīgi laikapstākļi - dienas temperatūra dienvidu piekrastes apgabalos vidēji ir aptuveni 28-30 grādi, bet ūdens temperatūra - aptuveni 25 grādi.

Join Up Jaunumi

18.09.2023

Tūroperators Join UP! Baltic šoruden ceļojumus uz Šarmelšeihu un Hurgadu uzsāk jau septembrī

Novērojot pieaugošu interesi par ceļojumiem uz Ēģipti, tūroperators Join UP! Baltic šoruden ceļojumus uz Šarmelšeihu un Hurgadu uzsāk jau septembrī. Pirmie lidojumi no Rīgas uz Šarmelšeihu sākas šodien, 18. septembrī, un 22. septembrī iespējams doties uz Hurgadu.
07.07.2023

Tūrisma operators Join UP! Baltic sadarbībā ar aviokompānoju airBaltic ziemas sezonā piedāvās ceļojumus uz Ternerifi

Tūroperarors Join UP! Baltic parakstījis sadarbības līgumu ar Latvijas nacionālo aviosabiedrību airBaltic par lidojumu izpildi uz Join UP! Baltic jauno ziemas galamērķi – Tenerifi. Tūroperatora organizētie ceļojumi uz Tenerifi sāksies oktobra beigās, un notiks vienu reizi nedēļā no Rīgas
15.04.2023

Tūroperators Join Up: Latvijas iedzīvotāji vidēji ceļojumam tērē vairāk nekā 600 eiro par cilvēku

Latvijas iedzīvotāji vidēji ceļojumam tērē vairāk nekā 600 eiro par cilvēku, aģentūrai LETA pauda SIA "Join Up Baltic" vadītāja Sabina Saikovskaja. Vienlaikus viņa prognozēja, ka šogad vidējā ceļojuma summa par vienu cilvēku varētu pieaugt.


15.11.2022

Tūrisma operators Join Up izziņo 2023. gada vasaras ceļojumu galamērķus

Tūroperators "Join Up Baltic" 2023. gada vasaras sezonā piedāvā populārākos ceļojumu galamērķus: kūrortus Turcijā, Irakliju Krētas salā Grieķijā. Savukārt no Viļņas un Tallinas tūroperators piedāvā aizceļot uz Šarmelšeihu Ēģiptē arī vasaras mēnešos, sākot no maija, informē tūroperatora pārstāve Zane Leite.