Novatours - Atpūtas ceļojumi

 

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

1 2 3 4
12.01.2024

Trešo gadu pēc kārtas Tripadvisor Travellers Choice Awards par TOP 1 ceļojumu galamērķi atzīst Dubaiju

Ik gadu pasaulē lielākā tiešsaistes platforma ceļotājiem Tripadvisor, pamatojoties uz 12 mēnešu laikā apkopotām ceļotāju atsauksmēm un vērtējumiem, apbalvo ceļotāju iecienītākos galamērķus, viesnīcas, restorānus un lietas, ko darīt visā pasaulē.
12.12.2023

Novaturas grupai jauns vadītājs

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, paziņo par jaunu grupas vadītāju. Uzņēmuma ģenerāldirektora amatu ar šā gada 13. decembri pildīs Kristijons Kaikaris (Kristijonas Kaikaris), kuram ir ilggadēja pieredze starptautisku IT, aviācijas un transporta uzņēmumu vadīšanā. Viņš nomainīs līdzšinējo uzņēmuma vadītāju Vitāliju Rakovski (Vitalij Rakovski).

13.10.2023

Novaturas grupas provizoriskie septembra rezultāti: stabils nākamās vasaras pārdošanas sākums

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā. Uzņēmums apkalpoja vairāk nekā 29 tūkstošus klientu


05.10.2023

Ceļotājas Santas pieredzes stāsts: Bulgārija ir valsts, kas pārsteidz un liek tajā iemīlēties

Vēl neapzinoties, ka vasaras izskaņā gaidāms ceļojums, kurzemniece Santa gada sākumā ievēlējās jau tuvākajā vasarā nokļūt zem auglīga vīģu koka, kas lutinās ar medaini saldu augļu bagātību.
1 2 3 4