Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

1 2 3 4
20.09.2022

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!

Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību! Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.
16.09.2022

Ko vērts zināt, pošoties ceļā uz Krētu

Leģendu un mītu caurvītā Krēta ir lielākā Grieķijas sala, kas lutina ar vairāk nekā 960 km garu, gleznainu, Egejas un Lībijas jūru apksalotu piekrasti, solot lieliskas brīvdienas vien trīs stundu lidojuma attālumā no Latvijas.
09.09.2022

Daudzpusīgā Taizeme. Ko vērts zināt, pošoties ceļā uz šo sapņu galamērķi.

Sulīgu kokosriekstu palmām ieskautas žilbinoši baltas pludmales, pikantu garšu caurvīta ēdienu māksla, smaidīgi vietējie iedzīvotāji, tropiskas savvaļas dabas valdzinājums, ņirboša pilsētu dzīve un bagāts kultūras mantojums ir tikai neliela daļa no Taizemes izcilībām, kas vilina ceļotājus no visas pasaules.
05.09.2022

Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?

Pirmais lidojums uz Kefaloniju jau pavisam drīz - 18.septembrī! Šogad uz šo apburošu Grieķijas salu paredzēti vien 2 lidojumi un izmitināšanas piedāvājumu skaits ir ierobežots - tāpēc aicinām neatlikt rezervācijas uz pēdējo brīdi.  Laiks Kefalonijā septembrī ir brīnišķīgs – pārsvarā saulains ar gaisa temperatūru ap +27 grādiem un ūdens temperatūru ap +25 grādiem.
1 2 3 4