Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

09.08.2020

Grieķija atvērusi durvis tūristiem no Latvijas

Grieķiju līdzīgi kā Latviju koronavīruss līdz šim ir saudzējis. Grieķijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits pārsniedzis 5000, bet, pārrēķinot uz 10,5 miljoniem iedzīvotāju, Grieķijā ar Covid-19 saslimušo īpatsvars ir pat mazāks nekā Latvijā.  Grieķijas valdības rīcība bija vēl daudz stingrāka nekā Latvijā, proti, marta sākumā tika slēgtas skolas un visas mācības notika attālināti; tika ierobežota cilvēku pārvietošanās, proti, doties ārpus mājas drīkstēja tikai strādājošie, kuru nodarbošanās nepieļāva attālinātu darbu.
13.06.2020

Novatours pirmos atpūtas ceļojumus plāno jūlijā uz Bulgāriju un Grieķiju

Tūroperators "Novatours" pirmos tūrisma braucienus plāno organizēt jūlijā uz Bulgāriju un Grieķiju, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas vadītājs Leonīds Močeņovs. Viņš norādīja, ka no 5.jūlija būs iespēja doties uz Bulgārijas pilsētu Burgasu, bet no 19.jūlija - uz Krētas salu Grieķijā.

17.12.2019

Tuvāki un tālāki galamērķi, kas ies pie sirds dabas mīļotājiem

Daba ir mūsu vērtība, bagātība un saudzējamais dārgums. Kad ikdienas straujais ritms pārlieku nogurdina, tā vislabāk palīdz atgūt spēkus. Tā pārsteidz ar savu krāšņumu, neatkārtojamību un enerģiju. Tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka iedvesmojošus ceļojumu galamērķus dabas varenuma baudīšanas kārotājiem.
ežojumu, tur 365 dienas gadā valda vasara.