Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

1 2
03.08.2021

Četri viedi, kā pagarināt vasaras bezrūpīgo laiku

Rudens allaž ir nācis ar ražas laiku. Tomēr šobrīd šis laiks iezīmējas citādāks, kāds tas reiz tas bija, kad raža tika ievākta labības laukos un cītīgi koptajos dārzos. Arvien vairāk cilvēku rudeni izmanto, lai dotos ārvalstu ceļojumos, tādējādi ne tikai pagarinot vasaru, bet arī uzdāvinot sev cītīgas strādāšanas atelpu un pelnīto “ražu”. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar rudens atpūtai piemērotākajiem ceļojumu galamērķiem
27.07.2021

Novatours - Ko apskatīt, kad viss jau redzēts populārākajos latviešu ceļojumu galamērķos

Tāpat kā cilvēkam, katrai valstij ir tā viena daļa, ko iepazīt ir ļauts katram, un ir tā otra daļa, kas ir viegli noslēpumaināka, atklājoties pamazām kārtu pēc kārtas tikai īpaši vērīgajiem un tiem, kas to patiesi vēlas iepazīt. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar populārāko ceļojumu galamērķu vēl neiepazītiem noslēpumiem.


26.04.2021

Drīzumā noslēgsies atpūtas ceļojumi uz Ēgipti

Ceļojumi no Rīgas uz kūrortiem Ēģiptē drīzumā būs noslēgušies, tomēr interese par tiem bijusi liela, aģentūrai LETA atzina aptaujāto tūroperatoru pārstāvji.
Tūroperatora "Novatours" vadītājs Leonīds Močeņovs sacīja, ka pašreiz uzņēmuma piedāvātā Ēģiptes programma jau tuvojas beigām - esot atlikuši vien pāris reisi, tomēr arī tie ir gandrīz izpārdoti.

30.03.2021

Turoperators «Novatours»: Abi lidojumi uz Ēģipti ir notikuši

Par spīti nelāgajai situācijai saistībā ar lidojumu atļaušanu uz trešajām valstīm, bet tūrisma kā ceļojuma iemesla neiekļaušanu likumdošanā, vēl 2021. gada 21. martā vismaz 16 cilvēki nevarēja aizlidot uz Kijevu, pastāvēja bažas, ka šķēršļi radīsies ar tiem cilvēkiem, kas marta beigās lidoja uz Ēģipti. Taču tūrisma operators “Novatours” mierina – reisi ir notikuši, un pasažieri ir nokļuvuši galamērķī.

1 2