Novatours - Atpūtas ceļojumi

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību!

Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.

Ekskursijas Sicīlijā

Palermo un Čefalu

Izbraucam agri no rīta, lai pēc brīža ierasties Palermo un apskatīt svarīgākus arābu normāņu pieminekļus vietējā gida pavadībā. Redzēsim Palatīnas kapelu Normanu pilī un Katedrāli. Pēc pusdienām (pēc izvēles) turpināsim ceļu uz Čefalu un apmeklēsim tās vēsturisko centru. Brīvais laiks, lai iepirktos un redzētu slaveno Normanu katedrāli. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

Katānija un Sirakūzas

Apmeklēsim Katāniju, vietējo zivju un pārtikas tirgu. Turpināsim ceļu uz Sirakūzām, vienu no nozīmīgākajām Senās Grieķijas pilsētām. Pusdienas pēc izvēles. Nākamais pieturas punkts būs Ortigijas pussala, lai apmeklētu katedrāles drupas un Arethusa strūklaku. Tā ir sirds un vienlaikus sākumpunkts Sicīlijas baroka ielejas apmeklējumam.

Vulcano un Lipari

Transfērs ar autobusu no viesnīcas uz Milazzo ostu. Ierašanās Liparī. Gleznains salas vēsturiskais centrs, Lipari pils un Sv. Bartolomeja katedrāle. Arheoloģiskajkā parkā un Eolijas arheoloģijas muzejā būs iespēja uzzināt par Lipari pirmsākumiem. Tālāk dodamies uz Vulcano, relaksācijas un labsajūtas salu, pateicoties tās dabīgo sēra dūņu vannu ārstnieciskajām īpašībām.

Etna

Etna ir viens no aktīvākajiem vulkāniem pasaulē un augstākais aktīvais vulkāns Eiropā ar vairāk nekā 400 krāteru, kas sadalīti visā Katānijas apgabalā. Mēs ieradīsimies ar autobusu uz Refugio Sapienza, 1900 m, kur jums būs brīvais laiks. Ir iespēja uzbraukt līdz 2900 m ar trošu vagoniņu un džipu (par piemaksu uz vietas).

Par „Astra Tūre”

Ceļojumu birojs organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus. Tūrisma aģentūra „Astra Tūre” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

01.03.2023

Tunisija: kas jāzina, pošoties ceļojumā uz šo tuksneša un jūras valsti

Tunisija ir kā maģiskas krustceles, kurās mijas arābu un franču kultūras, svelmains tuksnesis un atsvaidzinoša jūra, apburoši lēns dzīves temps un vietējo iedzīvotāju karstasinīgums ar neizsmeļamu spēju priecāties par dzīvi. Tūroperators “Novatours” ir apkopojis būtiskākos faktus, kas noderēs tiem, kas plāno ceļojumu uz Tunisiju.
11.11.2022

Dubaija - kāpēc tā pulcē miljoniem ceļotāju no visas pasaules

Dubaija pārsteidz, raisa izbrīnu un vienlaikus arī apbur. Tā ir lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas ir slavena ar mākslīgi veidotām salām, industriāliem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, mirdzošiem debesskrāpjiem, greznību, varenību un arvien nemitīgu attīstību.
27.10.2022

Ēģipte bez piramīdām. Ko vēl ir vērts redzēt

Ēģipte ir labi zināms un sirsnīgi iemīļots ceļojumu galamērķis laikā, kad Latvijā valda ziema. Tad tā dāvā vasarīgu siltumu, lutina ar gardu ēdienu un kultūras izziņas iespēju bagātību. Nenoliedzami, šīs valsts populārākais apskates objekts ir Gīzas piramīdas
04.10.2022

Ko redzēt Tunisijā?

Sajūtiet Tunisijas dzīves garu un dabas kontrastus: apmeklēsim berberu, troglodītu alu mājokļus Matmatā, apbrīnosim Sahāras smilšu kāpas izjādē ar kamieļiem vai kvadracikliem un apmeklēsim tuksneša oāzi zirgu pajūgā.