Novatours - Atpūtas ceļojumi

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību!

Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.

Ekskursijas Sicīlijā

Palermo un Čefalu

Izbraucam agri no rīta, lai pēc brīža ierasties Palermo un apskatīt svarīgākus arābu normāņu pieminekļus vietējā gida pavadībā. Redzēsim Palatīnas kapelu Normanu pilī un Katedrāli. Pēc pusdienām (pēc izvēles) turpināsim ceļu uz Čefalu un apmeklēsim tās vēsturisko centru. Brīvais laiks, lai iepirktos un redzētu slaveno Normanu katedrāli. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

Katānija un Sirakūzas

Apmeklēsim Katāniju, vietējo zivju un pārtikas tirgu. Turpināsim ceļu uz Sirakūzām, vienu no nozīmīgākajām Senās Grieķijas pilsētām. Pusdienas pēc izvēles. Nākamais pieturas punkts būs Ortigijas pussala, lai apmeklētu katedrāles drupas un Arethusa strūklaku. Tā ir sirds un vienlaikus sākumpunkts Sicīlijas baroka ielejas apmeklējumam.

Vulcano un Lipari

Transfērs ar autobusu no viesnīcas uz Milazzo ostu. Ierašanās Liparī. Gleznains salas vēsturiskais centrs, Lipari pils un Sv. Bartolomeja katedrāle. Arheoloģiskajkā parkā un Eolijas arheoloģijas muzejā būs iespēja uzzināt par Lipari pirmsākumiem. Tālāk dodamies uz Vulcano, relaksācijas un labsajūtas salu, pateicoties tās dabīgo sēra dūņu vannu ārstnieciskajām īpašībām.

Etna

Etna ir viens no aktīvākajiem vulkāniem pasaulē un augstākais aktīvais vulkāns Eiropā ar vairāk nekā 400 krāteru, kas sadalīti visā Katānijas apgabalā. Mēs ieradīsimies ar autobusu uz Refugio Sapienza, 1900 m, kur jums būs brīvais laiks. Ir iespēja uzbraukt līdz 2900 m ar trošu vagoniņu un džipu (par piemaksu uz vietas).

Par „Astra Tūre”

Ceļojumu birojs organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus. Tūrisma aģentūra „Astra Tūre” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

16.09.2022

Ko vērts zināt, pošoties ceļā uz Krētu

Leģendu un mītu caurvītā Krēta ir lielākā Grieķijas sala, kas lutina ar vairāk nekā 960 km garu, gleznainu, Egejas un Lībijas jūru apksalotu piekrasti, solot lieliskas brīvdienas vien trīs stundu lidojuma attālumā no Latvijas.
09.09.2022

Daudzpusīgā Taizeme. Ko vērts zināt, pošoties ceļā uz šo sapņu galamērķi.

Sulīgu kokosriekstu palmām ieskautas žilbinoši baltas pludmales, pikantu garšu caurvīta ēdienu māksla, smaidīgi vietējie iedzīvotāji, tropiskas savvaļas dabas valdzinājums, ņirboša pilsētu dzīve un bagāts kultūras mantojums ir tikai neliela daļa no Taizemes izcilībām, kas vilina ceļotājus no visas pasaules.
05.09.2022

Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?

Pirmais lidojums uz Kefaloniju jau pavisam drīz - 18.septembrī! Šogad uz šo apburošu Grieķijas salu paredzēti vien 2 lidojumi un izmitināšanas piedāvājumu skaits ir ierobežots - tāpēc aicinām neatlikt rezervācijas uz pēdējo brīdi.  Laiks Kefalonijā septembrī ir brīnišķīgs – pārsvarā saulains ar gaisa temperatūru ap +27 grādiem un ūdens temperatūru ap +25 grādiem.
03.09.2022

Smaidu zeme Taizeme

Taizemes krāsas un garšas ir valdzinošas: palmas pilnas ar kokosriekstiem, pikantās vietējās virtuves garšas, smaidīgi iedzīvotāji un žilbinoši baltas pludmales, kurās tiek filmētas Holivudas filmas. Tomēr Taizemē pārsteidz ne tikai tropiskā daba, bet arī lolota kultūra un iespaidīgas lielpilsētas, kur vēstures piesātinātie rajoni savijas ar modernajiem debesskrāpjiem, augstākās klases restorāniem, viesnīcām ar jumta baseiniem un nebeidzamu naktsdzīvi.