Novatours - Atpūtas ceļojumi

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!
Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību!

Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.

Ekskursijas Sicīlijā

Palermo un Čefalu

Izbraucam agri no rīta, lai pēc brīža ierasties Palermo un apskatīt svarīgākus arābu normāņu pieminekļus vietējā gida pavadībā. Redzēsim Palatīnas kapelu Normanu pilī un Katedrāli. Pēc pusdienām (pēc izvēles) turpināsim ceļu uz Čefalu un apmeklēsim tās vēsturisko centru. Brīvais laiks, lai iepirktos un redzētu slaveno Normanu katedrāli. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

Katānija un Sirakūzas

Apmeklēsim Katāniju, vietējo zivju un pārtikas tirgu. Turpināsim ceļu uz Sirakūzām, vienu no nozīmīgākajām Senās Grieķijas pilsētām. Pusdienas pēc izvēles. Nākamais pieturas punkts būs Ortigijas pussala, lai apmeklētu katedrāles drupas un Arethusa strūklaku. Tā ir sirds un vienlaikus sākumpunkts Sicīlijas baroka ielejas apmeklējumam.

Vulcano un Lipari

Transfērs ar autobusu no viesnīcas uz Milazzo ostu. Ierašanās Liparī. Gleznains salas vēsturiskais centrs, Lipari pils un Sv. Bartolomeja katedrāle. Arheoloģiskajkā parkā un Eolijas arheoloģijas muzejā būs iespēja uzzināt par Lipari pirmsākumiem. Tālāk dodamies uz Vulcano, relaksācijas un labsajūtas salu, pateicoties tās dabīgo sēra dūņu vannu ārstnieciskajām īpašībām.

Etna

Etna ir viens no aktīvākajiem vulkāniem pasaulē un augstākais aktīvais vulkāns Eiropā ar vairāk nekā 400 krāteru, kas sadalīti visā Katānijas apgabalā. Mēs ieradīsimies ar autobusu uz Refugio Sapienza, 1900 m, kur jums būs brīvais laiks. Ir iespēja uzbraukt līdz 2900 m ar trošu vagoniņu un džipu (par piemaksu uz vietas).

Par „Astra Tūre”

Ceļojumu birojs organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus. Tūrisma aģentūra „Astra Tūre” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

12.01.2024

Trešo gadu pēc kārtas Tripadvisor Travellers Choice Awards par TOP 1 ceļojumu galamērķi atzīst Dubaiju

Ik gadu pasaulē lielākā tiešsaistes platforma ceļotājiem Tripadvisor, pamatojoties uz 12 mēnešu laikā apkopotām ceļotāju atsauksmēm un vērtējumiem, apbalvo ceļotāju iecienītākos galamērķus, viesnīcas, restorānus un lietas, ko darīt visā pasaulē.
12.12.2023

Novaturas grupai jauns vadītājs

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, paziņo par jaunu grupas vadītāju. Uzņēmuma ģenerāldirektora amatu ar šā gada 13. decembri pildīs Kristijons Kaikaris (Kristijonas Kaikaris), kuram ir ilggadēja pieredze starptautisku IT, aviācijas un transporta uzņēmumu vadīšanā. Viņš nomainīs līdzšinējo uzņēmuma vadītāju Vitāliju Rakovski (Vitalij Rakovski).

13.10.2023

Novaturas grupas provizoriskie septembra rezultāti: stabils nākamās vasaras pārdošanas sākums

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā. Uzņēmums apkalpoja vairāk nekā 29 tūkstošus klientu


05.10.2023

Ceļotājas Santas pieredzes stāsts: Bulgārija ir valsts, kas pārsteidz un liek tajā iemīlēties

Vēl neapzinoties, ka vasaras izskaņā gaidāms ceļojums, kurzemniece Santa gada sākumā ievēlējās jau tuvākajā vasarā nokļūt zem auglīga vīģu koka, kas lutinās ar medaini saldu augļu bagātību.