Novatours - Atpūtas ceļojumi

Ko redzēt Tunisijā?
Ko redzēt Tunisijā?
Ko redzēt Džerbā:

Sahāras ekskursija

Sajūtiet Tunisijas dzīves garu un dabas kontrastus: apmeklēsim berberu, troglodītu alu mājokļus Matmatā, apbrīnosim Sahāras smilšu kāpas izjādē ar kamieļiem vai kvadracikliem un apmeklēsim tuksneša oāzi zirgu pajūgā. Neaizmirstamus iespaidus atstās saullēkts Šott El Džerid sālsezerā un elpu aizraus mirāžu caurvīts džipu brauciens pa pustuksnesi un sālsezeru uz skaistāko kalnu oāzi ar ūdenskritumu - Šebiku.

Parks Djerba Explore

Izklaidējošs un izglītojošs brīvdabas parks "Djerba Explore", kas iekļauj: lielāko krokodilu saimniecību Vidusjūras teritorijā (te atrodas 650 Nīlas krokodili); lielisku tautas saimniecības un tradīciju brīvdabas muzeju, kas dod ieskatu seno salas iedzīvotāju dzīves veidā un tradicionālajā arhitektūrā; kā arī lielāko islāma mākslas kolekcijas privātmuzeju Tunisijā.

Džerbas apskates tūre

Pus dienas ekskursija, kurā apmeklēsiet interesantākās vietas salā:  muzeju "Gelela", kur iepazīsiet Tunisijas un Džerbas salas kultūru un tradīcijas; Gelela ciemata podnieku darbnīcā redzēsiet un varēsiet nopirkt vietējos keramikas izstrādājumus; apmeklēsiet Gribas sinagogu, ielu sienu zīmējumu apkārtni "Djerba Hood". Salas galvaspilsētā Houmt Souk jums būs brīvais laiks, lai pastaigātos un iepirktos vecpilsētā jeb Medinā.

Kruīzs ar pirātu kuģi

Šī ir romantiska diena Vidusjūrā uz pirātu buru kuģa. Pa ceļam uz Rozā Flamingo salu varēsiet peldēt un zvejot  dzidrā, atklātā jūrā  (tiek dots viss nepieciešamais zvejošanai), Jūs izklaidēs jautri pirāti, kā arī baudīsiet gardas pusdienas.

Par „Astra Tūre”

Ceļojumu birojs organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus. Tūrisma aģentūra „Astra Tūre” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

01.03.2023

Tunisija: kas jāzina, pošoties ceļojumā uz šo tuksneša un jūras valsti

Tunisija ir kā maģiskas krustceles, kurās mijas arābu un franču kultūras, svelmains tuksnesis un atsvaidzinoša jūra, apburoši lēns dzīves temps un vietējo iedzīvotāju karstasinīgums ar neizsmeļamu spēju priecāties par dzīvi. Tūroperators “Novatours” ir apkopojis būtiskākos faktus, kas noderēs tiem, kas plāno ceļojumu uz Tunisiju.
11.11.2022

Dubaija - kāpēc tā pulcē miljoniem ceļotāju no visas pasaules

Dubaija pārsteidz, raisa izbrīnu un vienlaikus arī apbur. Tā ir lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas ir slavena ar mākslīgi veidotām salām, industriāliem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, mirdzošiem debesskrāpjiem, greznību, varenību un arvien nemitīgu attīstību.
27.10.2022

Ēģipte bez piramīdām. Ko vēl ir vērts redzēt

Ēģipte ir labi zināms un sirsnīgi iemīļots ceļojumu galamērķis laikā, kad Latvijā valda ziema. Tad tā dāvā vasarīgu siltumu, lutina ar gardu ēdienu un kultūras izziņas iespēju bagātību. Nenoliedzami, šīs valsts populārākais apskates objekts ir Gīzas piramīdas
20.09.2022

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!

Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību! Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.