Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours paziņojums: grupa nedarbojas Krievijā un Baltkrievijā, un organizē palīdzību Ukrainas ceļotājiem
Novatours  paziņojums: grupa nedarbojas Krievijā un Baltkrievijā, un organizē palīdzību Ukrainas ceļotājiem
Baltijas valstīs lielākajam tūroperatoram “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, reaģējot uz Krievijas agresiju pret Ukrainu, informē, ka uzņēmums līdz šim nav cietis būtiskus traucējumus un darbojas raiti. Pēc Ukrainas gaisa telpas slēgšanas civilajai aviācijai lidojumu maršruti ir koriģēti atbilstoši Eiropas Aviācijas drošības aģentūras ieteikumiem apiet Ukrainas gaisa telpu ar 200 km drošu distanci. Minēto iemeslu dēļ lidojumu ilgums ir nedaudz pagarināts, bet netiek atcelts, kā arī vasaras brīvdienu programma nemainās.

"Saprotam, ka esošajā situācijā mūsu klientiem īpaši svarīga ir uzņēmuma uzticamība un caurspīdīgums. Tāpēc informējam, ka darbojamies kā ierasts, mūsu plānotajā programmā nekas nemainās, mēs  uzturam ciešu kontaktu ar sava biznesa partneriem ārvalstīs un esam gatavi reaģēt uz mainīgajām situācijām,” stāsta “Novaturas” grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis.

Uzņēmuma vadītājs atgādina, ka dibinātāji, kas joprojām ir “Novaturas” mazākuma akcionāri, ir Lietuvas pilsoņi. Grupa nedarbojas Krievijā un Baltkrievijā. No klientiem saņemtie līdzekļi plānotajiem braucieniem ir nodrošināti ar apdrošināšanas līgumiem un Eiropas Savienības finanšu institūciju garantijām. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas Viļņas un Varšavas biržās.

Uzņēmums arī šobrīd sazinās ar vēstniecībām un konsulātiem, lai palīdzētu šobrīd ārvalstīs esošajiem Ukrainas pilsoņiem nokļūt Baltijas valstīs.

Vietējā kapitāla uzņēmums “Novaturas” ir lielākais un viens no vecākajiem tūrisma operatoriem Baltijā. Kopš 2018. gada uzņēmuma akcijas tiek kotētas Viļņas un Varšavas fondu biržās, uzņēmuma finanšu pārskati, akcionāru struktūra un cita svarīga informācija ir publiski pieejama.

Uzņēmums rūpīgi seko līdzi situācijai un, kamēr tā ir tik dinamiska un nenoteikta, nesniedz prognozes par ietekmi uz uzņēmuma darbību ilgtermiņā.


Par „Novaturas”

“Novaturas” grupa ir lielākais tūrisma operators Baltijas valstīs, kas piedāvā vasaras un ziemas brīvdienu paketes uz vairāk nekā 30 galamērķiem visā pasaulē un vairāk nekā 100 apskates maršrutus.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

04.04.2023

Kurp ceļosim ziemā. Kāpēc ir vērts rezervēt ceļojumu jau tagad.

Tūroperators “Novatours” uzsāk ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanu, aicinot ceļotājus no 4. aprīļa iegādāties atpūtas braucienus uz pirmajiem trim galvenajiem ziemas brīvdienu galamērķiem – Ēģipti, Tenerifi un Portugālei piederošo Madeiras salu.
01.03.2023

Tunisija: kas jāzina, pošoties ceļojumā uz šo tuksneša un jūras valsti

Tunisija ir kā maģiskas krustceles, kurās mijas arābu un franču kultūras, svelmains tuksnesis un atsvaidzinoša jūra, apburoši lēns dzīves temps un vietējo iedzīvotāju karstasinīgums ar neizsmeļamu spēju priecāties par dzīvi. Tūroperators “Novatours” ir apkopojis būtiskākos faktus, kas noderēs tiem, kas plāno ceļojumu uz Tunisiju.
11.11.2022

Dubaija - kāpēc tā pulcē miljoniem ceļotāju no visas pasaules

Dubaija pārsteidz, raisa izbrīnu un vienlaikus arī apbur. Tā ir lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas ir slavena ar mākslīgi veidotām salām, industriāliem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, mirdzošiem debesskrāpjiem, greznību, varenību un arvien nemitīgu attīstību.
27.10.2022

Ēģipte bez piramīdām. Ko vēl ir vērts redzēt

Ēģipte ir labi zināms un sirsnīgi iemīļots ceļojumu galamērķis laikā, kad Latvijā valda ziema. Tad tā dāvā vasarīgu siltumu, lutina ar gardu ēdienu un kultūras izziņas iespēju bagātību. Nenoliedzami, šīs valsts populārākais apskates objekts ir Gīzas piramīdas