Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

1 2 3 4 5 6
03.09.2022

Smaidu zeme Taizeme

Taizemes krāsas un garšas ir valdzinošas: palmas pilnas ar kokosriekstiem, pikantās vietējās virtuves garšas, smaidīgi iedzīvotāji un žilbinoši baltas pludmales, kurās tiek filmētas Holivudas filmas. Tomēr Taizemē pārsteidz ne tikai tropiskā daba, bet arī lolota kultūra un iespaidīgas lielpilsētas, kur vēstures piesātinātie rajoni savijas ar modernajiem debesskrāpjiem, augstākās klases restorāniem, viesnīcām ar jumta baseiniem un nebeidzamu naktsdzīvi.
08.08.2022

Tris iemesli ceļot uz Kefaloniju!

Kefalonija – mūsu jaunums un tumšais zirdziņš starp Grieķijas salām. Ar ko šī sala ir īpaša? Kefalonija ir lielākā sala Jonijas jūrā ar elpu aizraujošiem skatiem, neskartu darbu un daudzām mazām paslēptām un izteikti skaistām pludmalēm.
19.07.2022

Bulgārija – lielisks atpūtas galamērķis tepat blakus

Bulgārija atrodas Eiropas dienvidaustrumu daļā - Balkānu pussalā. Ziemeļos tā robežojas ar Rumāniju, dienvidos – ar Turciju un Grieķiju, rietumos – ar Serbiju un Maķedoniju, austrumos tās krastus apskalo Melnā jūra.

31.03.2022

Celojums uz Griekijas salu mazāk zināmajām apskates vietu pērlēm

Grieķiju mēdz dēvēt par Rietumu civilizācijas šūpuli. Šeit ik uz soļa sastopami kultūrvēsturiski pieminekļi, atdzīvojas senas leģendas un to visu caurvij iedvesmojošs dabas skaistums. Tūroperators “Novatours” dalās par divu Grieķijas salu - Krētas un Rodas - mazāk zināmām pērlēm, ko būtu vērts iekļaut apskates vietu sarakstā.       1 2 3 4 5 6