Novatours - Atpūtas ceļojumi

 

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

2 3 4 5 6 7 8
09.09.2022

Daudzpusīgā Taizeme. Ko vērts zināt, pošoties ceļā uz šo sapņu galamērķi.

Sulīgu kokosriekstu palmām ieskautas žilbinoši baltas pludmales, pikantu garšu caurvīta ēdienu māksla, smaidīgi vietējie iedzīvotāji, tropiskas savvaļas dabas valdzinājums, ņirboša pilsētu dzīve un bagāts kultūras mantojums ir tikai neliela daļa no Taizemes izcilībām, kas vilina ceļotājus no visas pasaules.
05.09.2022

Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?

Pirmais lidojums uz Kefaloniju jau pavisam drīz - 18.septembrī! Šogad uz šo apburošu Grieķijas salu paredzēti vien 2 lidojumi un izmitināšanas piedāvājumu skaits ir ierobežots - tāpēc aicinām neatlikt rezervācijas uz pēdējo brīdi.  Laiks Kefalonijā septembrī ir brīnišķīgs – pārsvarā saulains ar gaisa temperatūru ap +27 grādiem un ūdens temperatūru ap +25 grādiem.
03.09.2022

Smaidu zeme Taizeme

Taizemes krāsas un garšas ir valdzinošas: palmas pilnas ar kokosriekstiem, pikantās vietējās virtuves garšas, smaidīgi iedzīvotāji un žilbinoši baltas pludmales, kurās tiek filmētas Holivudas filmas. Tomēr Taizemē pārsteidz ne tikai tropiskā daba, bet arī lolota kultūra un iespaidīgas lielpilsētas, kur vēstures piesātinātie rajoni savijas ar modernajiem debesskrāpjiem, augstākās klases restorāniem, viesnīcām ar jumta baseiniem un nebeidzamu naktsdzīvi.
08.08.2022

Tris iemesli ceļot uz Kefaloniju!

Kefalonija – mūsu jaunums un tumšais zirdziņš starp Grieķijas salām. Ar ko šī sala ir īpaša? Kefalonija ir lielākā sala Jonijas jūrā ar elpu aizraujošiem skatiem, neskartu darbu un daudzām mazām paslēptām un izteikti skaistām pludmalēm.
2 3 4 5 6 7 8