Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

5 6 7 8
30.03.2021

Turoperators «Novatours»: Abi lidojumi uz Ēģipti ir notikuši

Par spīti nelāgajai situācijai saistībā ar lidojumu atļaušanu uz trešajām valstīm, bet tūrisma kā ceļojuma iemesla neiekļaušanu likumdošanā, vēl 2021. gada 21. martā vismaz 16 cilvēki nevarēja aizlidot uz Kijevu, pastāvēja bažas, ka šķēršļi radīsies ar tiem cilvēkiem, kas marta beigās lidoja uz Ēģipti. Taču tūrisma operators “Novatours” mierina – reisi ir notikuši, un pasažieri ir nokļuvuši galamērķī.

09.08.2020

Grieķija atvērusi durvis tūristiem no Latvijas

Grieķiju līdzīgi kā Latviju koronavīruss līdz šim ir saudzējis. Grieķijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits pārsniedzis 5000, bet, pārrēķinot uz 10,5 miljoniem iedzīvotāju, Grieķijā ar Covid-19 saslimušo īpatsvars ir pat mazāks nekā Latvijā.  Grieķijas valdības rīcība bija vēl daudz stingrāka nekā Latvijā, proti, marta sākumā tika slēgtas skolas un visas mācības notika attālināti; tika ierobežota cilvēku pārvietošanās, proti, doties ārpus mājas drīkstēja tikai strādājošie, kuru nodarbošanās nepieļāva attālinātu darbu.
13.06.2020

Novatours pirmos atpūtas ceļojumus plāno jūlijā uz Bulgāriju un Grieķiju

Tūroperators "Novatours" pirmos tūrisma braucienus plāno organizēt jūlijā uz Bulgāriju un Grieķiju, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas vadītājs Leonīds Močeņovs. Viņš norādīja, ka no 5.jūlija būs iespēja doties uz Bulgārijas pilsētu Burgasu, bet no 19.jūlija - uz Krētas salu Grieķijā.

17.12.2019

Tuvāki un tālāki galamērķi, kas ies pie sirds dabas mīļotājiem

Daba ir mūsu vērtība, bagātība un saudzējamais dārgums. Kad ikdienas straujais ritms pārlieku nogurdina, tā vislabāk palīdz atgūt spēkus. Tā pārsteidz ar savu krāšņumu, neatkārtojamību un enerģiju. Tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka iedvesmojošus ceļojumu galamērķus dabas varenuma baudīšanas kārotājiem.
ežojumu, tur 365 dienas gadā valda vasara.
5 6 7 8