Novatours - Atpūtas ceļojumi

Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?
Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?
    Pirmais lidojums uz Kefaloniju jau pavisam drīz - 18.septembrī! Šogad uz šo apburošu Grieķijas salu paredzēti vien 2 lidojumi un izmitināšanas piedāvājumu skaits ir ierobežots - tāpēc aicinām neatlikt rezervācijas uz pēdējo brīdi.
    Laiks Kefalonijā septembrī ir brīnišķīgs – pārsvarā saulains ar gaisa temperatūru ap +27 grādiem un ūdens temperatūru ap +25 grādiem. Septembris ir piemērots laiks ne tikai atpūtai izteikti skaistajās pludmalēs, bet arī salas apceļošanai, vērojot elpu aizraujošus dabasskatus.
    Esam priecīgi paziņot, ka Kefalonijā ceļotājus sagaidīs un par labsajūtu gadās mūsu pieredzējušais pārstāvis Andris Bērziņš.
    "Kefalonija ir galamērķis tiem ceļotājiem, kuri izvēlas ne tikai laiski pavadīt laiku pludmalē, bet arī izzināt šīs salas aizraujošu dabu. Kefalonijā var izjust īstu Grieķiju ar autentiskiem nelieliem ciematiņiem, paaudžu paaudzēs ģimeņu pārvaldītām viesnīcām un garšām bagāto virtuvi vietējās tavernās."
    Kefalonija septembrī ir ideāls laiks ekskursijām. Novatours klāstā ir populārākas ekskursijas, lai redzētu skaistākās vietas gan pašā salā, gan reģionā. Ieskaties!

    Ekskursija pa Kefaloniju

    Vienas dienas autobusa tūre pa Kefalonijas visslavenākajām vietām! Brauksim pa gleznainajiem maršrutiem līdz pirmajai pieturai pie Robola vīna darītavas, kur nobaudīsiet leģendāro Kefalonijas vīnu. Оtra pietura būs Drogarati ala, kur izpētīsiet slaveno alu ar tās stalaktītiem un stalagmītiem.
    Tālāk turpināsim mūsu ceļu uz vienu no salas dabas brīnumiem - Melissani alu, ko sauc arī par nimfu alu, un baudīsim saules staru rotaļas ar kristāldzidrajiem alas ūdeņiem. Brīvais laiks Fiscardo, lai pastaigātos un izpētītu šo gleznaino ciematu! Un protams, neviens ceļojums uz Kefaloniju nav pilnīgs bez foto pieturas virs slavenās Mirtosas pludmales!

    Kruīzs uz Itakas salu

    Ceļosim apkārt skaistajai Itakas salai! Jūsu ceļojuma pirmā pietura būs Gidaki pludmalē, lai peldētos Jonijas jūras kristāldzidrajos ūdeņos. Vathy un Kioni ciematiņos jums būs brīvais laiks, lai pastaigātos un nogaršotu vietējos gardumus un izjustu grieķu dzīves ritmu. Pēdējā peldēšanās pietura būs elpu aizraujošajā Amoudi pludmalē. Vesela diena, lai izpētītu šo lielisko salu!

    Kruīzs uz Zakintosas salu

    Apmeklējiet vienu no visvairāk fotografētajām pludmalēm pasaulē! Esot Zakintosas salā, noteikti ir jāapciemo kuģu vraka pludmale, kas pazīstama arī kā Navagio pludmale. Iepazīsimies arī ar apburošām Zilajām alām. Brīvais laiks tradicionālajā Agios Nikolaosa ciematā. Jūsu pēdējā peldēšanās pietura būs Alykanas pludmalē, lai izbaudītu salas kristāldzidros ūdeņus!

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

12.01.2024

Trešo gadu pēc kārtas Tripadvisor Travellers Choice Awards par TOP 1 ceļojumu galamērķi atzīst Dubaiju

Ik gadu pasaulē lielākā tiešsaistes platforma ceļotājiem Tripadvisor, pamatojoties uz 12 mēnešu laikā apkopotām ceļotāju atsauksmēm un vērtējumiem, apbalvo ceļotāju iecienītākos galamērķus, viesnīcas, restorānus un lietas, ko darīt visā pasaulē.
12.12.2023

Novaturas grupai jauns vadītājs

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, paziņo par jaunu grupas vadītāju. Uzņēmuma ģenerāldirektora amatu ar šā gada 13. decembri pildīs Kristijons Kaikaris (Kristijonas Kaikaris), kuram ir ilggadēja pieredze starptautisku IT, aviācijas un transporta uzņēmumu vadīšanā. Viņš nomainīs līdzšinējo uzņēmuma vadītāju Vitāliju Rakovski (Vitalij Rakovski).

13.10.2023

Novaturas grupas provizoriskie septembra rezultāti: stabils nākamās vasaras pārdošanas sākums

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada septembrī reģistrējis ieņēmumus 24,1 miljonu apmērā. Uzņēmums apkalpoja vairāk nekā 29 tūkstošus klientu


05.10.2023

Ceļotājas Santas pieredzes stāsts: Bulgārija ir valsts, kas pārsteidz un liek tajā iemīlēties

Vēl neapzinoties, ka vasaras izskaņā gaidāms ceļojums, kurzemniece Santa gada sākumā ievēlējās jau tuvākajā vasarā nokļūt zem auglīga vīģu koka, kas lutinās ar medaini saldu augļu bagātību.