Novatours - Atpūtas ceļojumi

Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?
Pirmais lidojums uz Kefaloniju pavisam drīz! Ko redzēt un piedzīvot salā?
    Pirmais lidojums uz Kefaloniju jau pavisam drīz - 18.septembrī! Šogad uz šo apburošu Grieķijas salu paredzēti vien 2 lidojumi un izmitināšanas piedāvājumu skaits ir ierobežots - tāpēc aicinām neatlikt rezervācijas uz pēdējo brīdi.
    Laiks Kefalonijā septembrī ir brīnišķīgs – pārsvarā saulains ar gaisa temperatūru ap +27 grādiem un ūdens temperatūru ap +25 grādiem. Septembris ir piemērots laiks ne tikai atpūtai izteikti skaistajās pludmalēs, bet arī salas apceļošanai, vērojot elpu aizraujošus dabasskatus.
    Esam priecīgi paziņot, ka Kefalonijā ceļotājus sagaidīs un par labsajūtu gadās mūsu pieredzējušais pārstāvis Andris Bērziņš.
    "Kefalonija ir galamērķis tiem ceļotājiem, kuri izvēlas ne tikai laiski pavadīt laiku pludmalē, bet arī izzināt šīs salas aizraujošu dabu. Kefalonijā var izjust īstu Grieķiju ar autentiskiem nelieliem ciematiņiem, paaudžu paaudzēs ģimeņu pārvaldītām viesnīcām un garšām bagāto virtuvi vietējās tavernās."
    Kefalonija septembrī ir ideāls laiks ekskursijām. Novatours klāstā ir populārākas ekskursijas, lai redzētu skaistākās vietas gan pašā salā, gan reģionā. Ieskaties!

    Ekskursija pa Kefaloniju

    Vienas dienas autobusa tūre pa Kefalonijas visslavenākajām vietām! Brauksim pa gleznainajiem maršrutiem līdz pirmajai pieturai pie Robola vīna darītavas, kur nobaudīsiet leģendāro Kefalonijas vīnu. Оtra pietura būs Drogarati ala, kur izpētīsiet slaveno alu ar tās stalaktītiem un stalagmītiem.
    Tālāk turpināsim mūsu ceļu uz vienu no salas dabas brīnumiem - Melissani alu, ko sauc arī par nimfu alu, un baudīsim saules staru rotaļas ar kristāldzidrajiem alas ūdeņiem. Brīvais laiks Fiscardo, lai pastaigātos un izpētītu šo gleznaino ciematu! Un protams, neviens ceļojums uz Kefaloniju nav pilnīgs bez foto pieturas virs slavenās Mirtosas pludmales!

    Kruīzs uz Itakas salu

    Ceļosim apkārt skaistajai Itakas salai! Jūsu ceļojuma pirmā pietura būs Gidaki pludmalē, lai peldētos Jonijas jūras kristāldzidrajos ūdeņos. Vathy un Kioni ciematiņos jums būs brīvais laiks, lai pastaigātos un nogaršotu vietējos gardumus un izjustu grieķu dzīves ritmu. Pēdējā peldēšanās pietura būs elpu aizraujošajā Amoudi pludmalē. Vesela diena, lai izpētītu šo lielisko salu!

    Kruīzs uz Zakintosas salu

    Apmeklējiet vienu no visvairāk fotografētajām pludmalēm pasaulē! Esot Zakintosas salā, noteikti ir jāapciemo kuģu vraka pludmale, kas pazīstama arī kā Navagio pludmale. Iepazīsimies arī ar apburošām Zilajām alām. Brīvais laiks tradicionālajā Agios Nikolaosa ciematā. Jūsu pēdējā peldēšanās pietura būs Alykanas pludmalē, lai izbaudītu salas kristāldzidros ūdeņus!

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

11.11.2022

Dubaija - kāpēc tā pulcē miljoniem ceļotāju no visas pasaules

Dubaija pārsteidz, raisa izbrīnu un vienlaikus arī apbur. Tā ir lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas ir slavena ar mākslīgi veidotām salām, industriāliem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, mirdzošiem debesskrāpjiem, greznību, varenību un arvien nemitīgu attīstību.
27.10.2022

Ēģipte bez piramīdām. Ko vēl ir vērts redzēt

Ēģipte ir labi zināms un sirsnīgi iemīļots ceļojumu galamērķis laikā, kad Latvijā valda ziema. Tad tā dāvā vasarīgu siltumu, lutina ar gardu ēdienu un kultūras izziņas iespēju bagātību. Nenoliedzami, šīs valsts populārākais apskates objekts ir Gīzas piramīdas
04.10.2022

Ko redzēt Tunisijā?

Sajūtiet Tunisijas dzīves garu un dabas kontrastus: apmeklēsim berberu, troglodītu alu mājokļus Matmatā, apbrīnosim Sahāras smilšu kāpas izjādē ar kamieļiem vai kvadracikliem un apmeklēsim tuksneša oāzi zirgu pajūgā.
20.09.2022

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!

Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību! Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.