Novatours - Atpūtas ceļojumi

Rīgā notikusi pēcpandēmijas pirmā ceļojumu aģentu atkalsatikšanās
Rīgā notikusi pēcpandēmijas pirmā ceļojumu aģentu atkalsatikšanās
Pēc ilgāka pārtraukuma Rīgā notika ceļojumu tirdzniecības aģentu atkalsatikšanās pasākums. Tikšanos, kas notika restorānā “Whitehouse”, atklāja Turcijas viesnīcu tīkla “Crystal Hotels” pārstāvji. Tikšanās laikā pasākuma dalībnieki diskutēja par ceļotāju drošības nodrošināšanu brīvdienās, pēcpandēmijas tūrisma sezonu Turcijā, viesnīcas pārstāvji iepazīstināja ar ekskluzīvo luksusa piedāvājumu savu viesnīcu klientiem.

Kā pastāstīja tūrisma operatora “Novatours” vadītāja Audrone Keinīte (Audronė Keinytė), lai gan agrāk šādi pasākumi bija ierasta nozares pārstāvju satikšanos formāts, pandēmijas raisīto ierobežojumu dēļ tikšanās uz laiku tika atceltas un šī ir pirmā satikšanās pēc ieilgušas pauzes.

“Tūrisma nozare pamazām atgriežas ierastajā darba ritmā, cilvēki arvien drosmīgāk plāno savu atpūtu laicīgi uz priekšu. Esam priecīgi atkal satikties vienuviet - pasākumā piedalījās ne tikai ceļojumu aģenti, bet arī aģentūru dibinātāji, viesnīcu pārstāvji, kuri pulcējās, lai sazinātos un dalītos pieredzē par uzņēmējdarbības vadīšanu krīzes laikā,” stāsta A. Keinīte.

Ievērojot aktuālos pasākumu organizēšanas noteikumus, pasākumā piedalījās ap 30 viesu no Latvijas un ārvalstīm. Īpaši šim pasākumam par godu bija ieradušies “Novatours” ilggadējie partneri Turcijā “Crystal Hotels”, kas prezentēja savu viesnīcu tīklu, pastāstīja par jaunumiem un priekšrocībām, kā arī dalījās ar savu un “Novatours” ilggadējo partneru “Akay Travel Service” sasniegumiem. “Akay Travel Service” ir Turcijas iekšējā tūrisma organizētājs, kas šogad Turcijas visaptverošākajā tūrisma nozares vērtējumā “QM Awards” atzīta par labāko ienākošā tūrisma aģentūru Turcijā, kā arī labāko aģentūra Balkānos un Baltijā.

“Mēs daudzus gadus strādājam ar “Akay Travel Service”, un viņu pārstāvji ir labi pazīstami ar mūsu tūrisma aģentūru kolēģiem un vadītājiem. Mēs esam priecīgi draudzēties ar tik spēcīgu un vadošo aģentūru savā jomā,” norāda A. Keinīte.

Tūrisma nozares profesionāļi pasākuma atzina, ka ir patīkami vērot ceļošanas atgriešanos ikdienas rutīnā. Tāpat arī norādīja, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, it īpaši tiem, kas jau ir vakcinējušies, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.
Par „Novatours”

„Novatours” ir vadošais tūroperators Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kas nodrošina šodien iegādāto pakalpojumu stabilitāti arī nākotnē. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. „Novatours” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

06.09.2021

Tūroperators Novatours: Vakcinācijas dēļ situācija tūrismā šajā rudenī ir cerīgāka

Pateicoties vakcinācijai pret Covid-19, situācija tūrisma nozarē šajā rudenī izskatās cerīgāka nekā tā bija pirms gada, atzina aptaujātie tūroperatoru pārstāvji. "Novatours" vadītāja Audrone Keinīte atzina, ka pandēmijas laikā tūrisma nozare ir ieguvusi virkni jaunu prasību un noteikumu, taču ne lai ierobežotu, bet lai darītu to drošāku.


10.08.2021

Tūroperatora Novatours grupas finanšu rezultāti 2021

Tūroperatora “Novaturas” grupas, daļa no kura ir Latvijā reģistrētais uzņēmums “Novatours”, pēc pandēmijas izraisītās dīkstāves, šī gada gada pirmajos sešos mēnešos gūst peļņu un atzīst tūrisma nozares atlabšanu.


03.08.2021

Četri viedi, kā pagarināt vasaras bezrūpīgo laiku

Rudens allaž ir nācis ar ražas laiku. Tomēr šobrīd šis laiks iezīmējas citādāks, kāds tas reiz tas bija, kad raža tika ievākta labības laukos un cītīgi koptajos dārzos. Arvien vairāk cilvēku rudeni izmanto, lai dotos ārvalstu ceļojumos, tādējādi ne tikai pagarinot vasaru, bet arī uzdāvinot sev cītīgas strādāšanas atelpu un pelnīto “ražu”. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar rudens atpūtai piemērotākajiem ceļojumu galamērķiem
27.07.2021

Novatours - Ko apskatīt, kad viss jau redzēts populārākajos latviešu ceļojumu galamērķos

Tāpat kā cilvēkam, katrai valstij ir tā viena daļa, ko iepazīt ir ļauts katram, un ir tā otra daļa, kas ir viegli noslēpumaināka, atklājoties pamazām kārtu pēc kārtas tikai īpaši vērīgajiem un tiem, kas to patiesi vēlas iepazīt. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar populārāko ceļojumu galamērķu vēl neiepazītiem noslēpumiem.