Novatours - Atpūtas ceļojumi

Smaidu zeme Taizeme
Smaidu zeme Taizeme
Taizemes krāsas un garšas ir valdzinošas: palmas pilnas ar kokosriekstiem, pikantās vietējās virtuves garšas, smaidīgi iedzīvotāji un žilbinoši baltas pludmales, kurās tiek filmētas Holivudas filmas. Tomēr Taizemē pārsteidz ne tikai tropiskā daba, bet arī lolota kultūra un iespaidīgas lielpilsētas, kur vēstures piesātinātie rajoni savijas ar modernajiem debesskrāpjiem, augstākās klases restorāniem, viesnīcām ar jumta baseiniem un nebeidzamu naktsdzīvi.

1. Smaidu kultūra

Taizemi dēvē arī par smaidu valsti un tas ir pelnīti, jo dusmīgus taizemiešus diez vai izdosies sastapt. Jebkura diskusija vai nesaskaņas notiek ar smaidiem sejās. Dzīves baudīšana Taizemē var teikt kā obligāta, jo vairums vietējo iedzīvotāji uzskata, ka nākotni nevar mainīt un tāpēc nav vērts par to pārāk uztraukties.

2. Brīvdienas katrai gaumei

Taizemē ir tik daudz brīvdienu iespēju, ka atpūta šeit apmierinās katra ceļotāja gaumi. Kamēr vieni ceļotāji ierodas šeit tikai pludmales brīvdienās, dzīvo ērtās viesnīcās un katru dienu sauļojas, bauda klusu atpūtu un labus laikapstākļus, tikmēr citiem patīk apceļot un iepazīt Taizemes eksotiskākās vietas un iespaidīgu dzīvnieku un augu pasauli.

3. Garšu pārpilnība

Taizeme ir īsta ēdienu paradīze: viesmīlīgie taizemieši pasniedz ēdienus ielās tieši no ratiņiem un apkalpo neskaitāmos vietējos restorānos. Šajā valstī varēsiet baudīt vienas no pasaules labākajām virtuvēm garšas un smaržas. Mums, eiropiešiem, Taizemes ēdiens ir patiesi eksotisks.
4. Transports: no autobusiem līdz tuktukiem
Taizeme ir viena no ceļotājiem draudzīgākajām valstīm ar attīstītu transporta infrastruktūru. Plašs autobusu tīkls ļauj ērti saplānot garākus braucienus, savukārt nelieliem attālumiem pilsētās vai starp pludmalēm lieliski noder taksometri, īrēti motorolleri vai tuktuki, kas kļuvuši par īstu valsts simbolu.

5. Tempļu burvība

Vieni no populārākajiem Taizemes apskates objektiem ir tempļi, kuriem ir ļoti liela nozīme taizemiešu dzīvē un kultūrā. Viens no iespaidīgākajiem Bangkokas tempļiem ir Wat Pho. Tajā atrodas 46 metrus garš guļošs Buda, kas pārklāts ar zelta loksnēm.

6. Ziemeļi un Dienvidi

Taizemes dienvidi, kas atrodas Malajas pussalā, slaveni ar iespaidīgajiem kaļķakmens veidojumiem, kas paceļas kā necaurejami torņi un rada elpu aizraujošu ainavu. Ceļotāju apmeklētākās vietas šeit ir Puketa, Phi Phi un Krabi. Valsts ziemeļu daļa ir zaļāka un kalnaināka, ar iespaidīgajiem tempļiem, bagātīgu kultūru, džungļu kalniem un ūdenskritumiem.

Par „Astra Tūre”

Ceļojumu birojs organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. Tūrisma aģentūra „Astra Tūre” garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat uz vistālākajiem galamērķiem.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

11.11.2022

Dubaija - kāpēc tā pulcē miljoniem ceļotāju no visas pasaules

Dubaija pārsteidz, raisa izbrīnu un vienlaikus arī apbur. Tā ir lielākā pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas ir slavena ar mākslīgi veidotām salām, industriāliem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, mirdzošiem debesskrāpjiem, greznību, varenību un arvien nemitīgu attīstību.
27.10.2022

Ēģipte bez piramīdām. Ko vēl ir vērts redzēt

Ēģipte ir labi zināms un sirsnīgi iemīļots ceļojumu galamērķis laikā, kad Latvijā valda ziema. Tad tā dāvā vasarīgu siltumu, lutina ar gardu ēdienu un kultūras izziņas iespēju bagātību. Nenoliedzami, šīs valsts populārākais apskates objekts ir Gīzas piramīdas
04.10.2022

Ko redzēt Tunisijā?

Sajūtiet Tunisijas dzīves garu un dabas kontrastus: apmeklēsim berberu, troglodītu alu mājokļus Matmatā, apbrīnosim Sahāras smilšu kāpas izjādē ar kamieļiem vai kvadracikliem un apmeklēsim tuksneša oāzi zirgu pajūgā.
20.09.2022

Ko redzēt Sicīlijā: ekskursijas!

Sicīlija ir vieta ar neatkārtojamo kultūru un dabu, kas jūs savaldzinās un kļūs par mūža mīlestību! Laiks Sicīlijā septembrī lutina: vairs nav tik svelmains kā vasarā, bet ļoti patīkams ar gaisa temperatūru ap +28C un ūdens temperatūru aptuveni +25C. Rudens sākums Sicīlijā piemērots ne tikai atpūtai pludmalē, bet arī šīs autonomās Itālijas daļas apceļošanai.