Novatours - Atpūtas ceļojumi

Tūroperators Novatours: Vakcinācijas dēļ situācija tūrismā šajā rudenī ir cerīgāka
Tūroperators Novatours: Vakcinācijas dēļ situācija tūrismā šajā rudenī ir cerīgāka
Pateicoties vakcinācijai pret Covid-19, situācija tūrisma nozarē šajā rudenī izskatās cerīgāka nekā tā bija pirms gada, atzina aptaujātie tūroperatoru pārstāvji.

"Novatours" vadītāja Audrone Keinīte atzina, ka pandēmijas laikā tūrisma nozare ir ieguvusi virkni jaunu prasību un noteikumu, taču ne lai ierobežotu, bet lai darītu to drošāku.

"Mainoties noteikumiem, mainās arī ieradumi. Šobrīd, lai dotos ceļojumā, ir jau pašsaprotami, ka papildu personu apliecinošam dokumentam un ceļojuma biļetei ir jābūt vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātam vai negatīva Covid-19 testa apliecinājumam," sacīja Keinīte.

Viņa norādīja, ka vieglāk, protams, ir tiem ceļotājiem, kas ir vakcinēti - nav nepieciešami testi, neveidojas papildu izmaksas.

    "Tomēr visiem ir jāseko līdzi ceļojumu galamērķos noteiktajiem ierobežojumiem, kā arī noteikumiem, kas attiecas uz atgriešanos Latvijā," teica "Novatours" vadītāja, uzsverot, ka ceļotāji to izprot un prot pielāgoties.

Tāpat Keinīte pastāstīja, ka "Novatours" ceļo tikai turp, kur tas esot droši, un pašreiz tūroperatora piedāvāto ceļojumu sarakstā ir tikai tādi galamērķi, kuros ierodoties, nav jāievēro pašizolācija.

"Jau kopš marta, kad atsākām ceļojumu organizēšanu, mēs redzam, ka cilvēki ir noilgojušies pēc ceļojumiem un labprāt dodas uz ārvalstīm baudīt atpūtu. Pieprasījums arvien aug un šobrīd jau ir līdzīgs pirms vīrusa nestā haosa laikiem," teica Keinīte.

Pēc viņas sacītā, lielu ceļotāju atsaucību guva "Novatours" vasaras sezonas ceļojumu galamērķi - Turcija, Bulgārija un Grieķija, kā arī Melnkalne. "Jau tagad redzam ceļojumu pieprasījuma pieaugumu pēc rudens sezonas ceļojumiem - Portugāle, Spānija, Itālija, un ziemas sezonas ceļojumiem," sacīja Keinīte.

Tāpat viņa atzina, ka "Novatours" cer uz vakcinācijas procesa paātrināšanos gan Latvijā, gan Eiropā, gan pasaulē, jo tas ne tikai vērā ņemami palīdzētu tūrisma nozarei, bet ļautu arī sabiedrībai brīvāk kaldināt nākotnes plānus.

"Ticam, ka vakcinācijas aptveres palielināšanās palīdzēs Eiropas tūrisma nozarei," piebilda Keinīte.

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

21.08.2021

Rīgā notikusi pēcpandēmijas pirmā ceļojumu aģentu atkalsatikšanās

Kā pastāstīja tūrisma operatora “Novatours” vadītāja Audrone Keinīte (Audronė Keinytė), lai gan agrāk šādi pasākumi bija ierasta nozares pārstāvju satikšanos formāts, pandēmijas raisīto ierobežojumu dēļ tikšanās uz laiku tika atceltas un šī ir pirmā satikšanās pēc ieilgušas pauzes.10.08.2021

Tūroperatora Novatours grupas finanšu rezultāti 2021

Tūroperatora “Novaturas” grupas, daļa no kura ir Latvijā reģistrētais uzņēmums “Novatours”, pēc pandēmijas izraisītās dīkstāves, šī gada gada pirmajos sešos mēnešos gūst peļņu un atzīst tūrisma nozares atlabšanu.


03.08.2021

Četri viedi, kā pagarināt vasaras bezrūpīgo laiku

Rudens allaž ir nācis ar ražas laiku. Tomēr šobrīd šis laiks iezīmējas citādāks, kāds tas reiz tas bija, kad raža tika ievākta labības laukos un cītīgi koptajos dārzos. Arvien vairāk cilvēku rudeni izmanto, lai dotos ārvalstu ceļojumos, tādējādi ne tikai pagarinot vasaru, bet arī uzdāvinot sev cītīgas strādāšanas atelpu un pelnīto “ražu”. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar rudens atpūtai piemērotākajiem ceļojumu galamērķiem
27.07.2021

Novatours - Ko apskatīt, kad viss jau redzēts populārākajos latviešu ceļojumu galamērķos

Tāpat kā cilvēkam, katrai valstij ir tā viena daļa, ko iepazīt ir ļauts katram, un ir tā otra daļa, kas ir viegli noslēpumaināka, atklājoties pamazām kārtu pēc kārtas tikai īpaši vērīgajiem un tiem, kas to patiesi vēlas iepazīt. Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” dalās ar populārāko ceļojumu galamērķu vēl neiepazītiem noslēpumiem.