Novatours - Slēpošanas ceļojumi

Novatours atceļ lidojumus no Rīgas uz Bergamo lidostu Milānā
Novatours atceļ lidojumus no Rīgas uz Bergamo lidostu Milānā
Tūroperators "Novatours" pieņēmis lēmumu atcelt čārterreisus no Rīgas uz Bergamo lidostu Itālijā, vēsta raidījums "TV3 Ziņas".

Kā ziņo raidījums, Latvijas tūrisma aģentūras apzina ceļotājus, lai informētu par čārterreisu atcelšanu.

Kā vēstīts, jaunā koronavīrusa izplatības dēļ Lietuvas trūroperatori "Tez Tour" un "Novaturas" atcēluši slēpotājiem domātos lidmašīnu čārterreisus uz Itāliju.

Abi tūroperatori paziņojuši, ka reisus atcēluši, ievērojot Lietuvas Ārlietu ministrijas ieteikumu nedoties uz reģioniem, kur konstatēts jaunā koronavīrusa uzliesmojums.

"Tez Tour" atcēlis reisus uz Veronu 29.februārī un 7.martā, bet "Novaturas" atcēlis reisus uz Bergamo no 29.februāra līdz 21.martam.

"Novaturas" ir meitasuzņēmumi Latvijā un Igaunijā. Latvijā tas strādā ar nosaukumu "Novatours".

Jau ziņots, ka "Covid-19" koronavīruss konstatēts arī vairākos Itālijas ziemeļu reģionos.

Novatours - Slēpošanas ceļojumi Jaunumi

12.01.2022

Labākās brīvdienas - kopā ar ģimeni

Latvieši vislabprātāk atvaļinājumā dodas kopā ar ģimeni un par vislabāko atpūtu tiek atzīti ceļojumi - atklāj tūroperatora “Novatours” veiktais pētījums. Tomēr secināms arī, ka pandēmijas laikā palielinājies to cilvēku skaits, kuri dažādu iemeslu dēļ atpūtā nav devušies
14.01.2020

Slēpošanas kūrorti Eiropā, kuros ir visdraudzīgākās cenas ģimenēm

Ja esat ziemas sporta veidu piekritējs un labprāt savu hobiju spodriniet ārzemju kalnos, ir pēdējais laiks sākt plānot savus ceļojumus. Ja ziemas priekus vislabprātāk vēlaties baudīt kopā ar ģimeni, "Post Office Travel Money" sadarbībā ar ceļojumu aģentūru "Crystal Ski HolHoliday" izpētījis izmaksas un pakalpojumu kvalitāti Eiropas slēpošanas kūrortos.