Novatours - Pēdējā brīža ceļojumi

«Novatours» pārdošanas nodaļas vadītāja: Sadarbība ar partneriem iekšējo izmaiņu ietekmē nemainīsies
«Novatours» pārdošanas nodaļas vadītāja: Sadarbība ar partneriem iekšējo izmaiņu ietekmē nemainīsies
Ar 16. janvāri tūroepratora “Novatours” pārdošanas nodaļas vadītājas amatu ieņem Liāna Pudule Indāne, nomainot Sandu Rozi. Travelnews.lv lūdza Liānu Puduli Indāni komentēt, kā izmaiņas skars uzņēmuma attīstību un sadarbību ar partneriem un aģentūrām.

“Izmaiņas “Novatours” komandā ir saistītas ar uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem un izaugsmi.

Kā lielākajam tūroperatoram Baltijā, mums ir ambicioza attīstības stratēģija, kas ir atkarīga no mūsu darbinieku kompetences un to vēlmes proaktīvi dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā spēcīgas konkurences apstākļos. Pirmkārt, mums ir svarīga mūsu klientu pieredze - ko tie gūst, izvēloties mūsu pakalpojumu - šim ir jābūt augstākājā kvalitātē. Turklāt, ir patiesi būtiski, lai uzņēmuma vērtības saskanētu ar mūsu darbinieku vērtībām. Visi šie mērķi liek domāt, kuras kompetences mūsu komandā jau ir un kuras trūkst. Mēs ticam stiprai komandai un vienmēr esam veicinājuši iekšēju karjeras izaugsmi. Taču viss šis, nenoliedzami, veicina organizatoriskās izmaiņas uzņēmuma iekšienē.

Sadarbība ar partneriem un aģentūrām iekšējo izmaiņu ietekmē nemainīsies. Mēs turpināsim tiekties pēc lieliskas klientu pieredzes, plaša ceļojumu virzienu klāsta, kā arī uzņēmuma izaugsmes,” vēsta Liāna Pudule Indāne.

Autors: Ludmila Glazunova
Avots: Novatours.lv

Novatours - Pēdējā brīža ceļojumi Jaunumi

10.10.2022

Labākie ceļojumu galamērķi ģimenēm skolēnu brīvlaikā

Rudens ikgadu nāk kopā ar skolēnu brīvlaiku, ko nereti ģimenes vēlas baudīt vasarīgos ārvalstu galamērķos. Nevainojamas valstis šādai atpūtai ir Tenerife, Ēģipte, Madeira un Turcija. Katra valsts piedāvā atpūtniekiem unikālus piedzīvojumus - pārgājienus, delfīnu šovus, piramīdas, raftingu, ūdens izklaides parkus un daudz cita. Tūroperators “Novatours” dalās ieteikumos, ko vērts ieplānot katrā ceļojuma galamērķī, lai atpūta būtu iespaidiem bagāta un piepildīta.
23.08.2022

Sicīlija: ko redzēt, izdarīt, nobaudīt un piedzīvot

No galvaspilsētas Palermo izbalējušā glamūra līdz vēsturisku tempļu un arheoloģisko izrakumu seniem noslēpumiem, no ugunīga vulkāna majestātiskuma līdz atvēsinošai akvamarīna jūrai, no izcilu ēdienu izzināšanai līdz leģendārās filmās un seriālos atspoguļotu vietu iepazīšanai – Itālijas salā Sicīlijā ikviens var atrast tīkamas nodarbes vasarīgas atpūtas papildināšanai.
28.07.2022

Tūroperators Novatours: aizbraukt ceļojumā par 300 eiro nav iespējams

Ceļojumu cenas ir būtiski pieaugušas, un, ja vēl pirms pāris gadiem bija iespējams aizbraukt ceļojumā par 300 eiro, tad tagad vairs tas nav iespējams.
08.06.2022

Savādi ēdieni, kuru dēļ ir vērts posties ceļojumā

To, cik pasaule ir dažāda, vislabāk mēs izjūtam ceļojumos. Katra jauna valsts pārsteidz ar dabu, kultūru, tradīcijām un arī ēdienu. Taču nereti ēdiena atšķirīgums un citādums mūs attur no tā baudīšanas, tādējādi atņemot mums spilgtu emociju gammu. Tūroperators “Novatours” dalās ēdienu ieteikumos, ko noteikti būtu vērts iekļaut ceļošanos plānos, lai izaicinātu savas garšas kārpiņas.