Novatours - Pēdējā brīža ceļojumi

Tūroperatora Novaturas grupas provizoriskie aprīļa rezultāti: ilgtspējīgas gada programmas īstenošana un paplašināts piedāvājums nākamai ziemai
Tūroperatora Novaturas  grupas provizoriskie aprīļa rezultāti: ilgtspējīgas gada programmas īstenošana un paplašināts piedāvājums nākamai ziemai
Baltijas valstīs lielākā tūroperatora “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, ieņēmumi šī gada aprīlī bija 19 miljoni eiro, kas ir par 8.6% vairāk, salīdzinot ar 17.5 miljoniem eiro 2022. gada aprīlī. Uzņēmums apkalpojis aptuveni 26 tūkstošus klientu. Kopumā laika posmā no janvāra līdz aprīlim uzņēmums guvis 54,9 miljonus ieņēmumus, kas ir par 7,6% vairāk, salīdzinot ar 2022. gada attiecīgo periodu, un ir apkalpojis 63,9 tūkstošus klientu, kas ir par 3,9% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā.

“Lai gan aktīvā ceļojumu sezona ir tikko sākusies, līdz aprīlim esam pārdevuši jau vairāk nekā pusi no šī gada programmas. Mēs vērojam arvien pieaugošu agro rezervāciju skaitu nākamajai ziemai, un tuvojošos vasaras sezonu sagaidām ar pārliecinošu pasažieru plūsmu gan uz populāriem galamērķiem, gan galamērķiem, par kuriem pēdējos gados ir bijusi liela interese, piemēram, Melnkalnē un Tunisijā - uz šiem abiem mēs palielinām pārdošanas apjomus, lai apmierinātu pieprasījumu. Mūsu kompetences un viss biznesa modelis ļauj ātri pielāgot pakalpojumu klāstu ceļotāju vajadzībām. Tas mūs, kā līderi, atšķir no citiem tūrisma tirgus spēlētājiem, kas ierasti vairāk koncentrējas uz pārbaudītiem galamērķiem, ko vienlaikus piedāvā daudzi tūrisma operatori,” stāsta Vitālijs Rakovskis, “Novaturas” grupas izpilddirektors.

Uzņēmums aprīļa sākumā uzsāka 2023.–2024. gada ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanu uz populārākajiem galamērķiem  un pilnu programmu izziņoja maijā. Lietuvas, Latvijas un Igaunijas ceļotājiem ir pieejami 22 galamērķi 19 valstīs. Jau pirmajā mēnesī pēc to izziņošanas uzņēmums ir reģistrējis ievērojami lielāku pārdošanas apjomu nekā pagājušā gada pirmajā mēnesī.

Ņemot vērā klientu atsauksmes un izvērtējot viņu vajadzības, “Novaturas” ir atjaunojis viesnīcu piedāvājumu visos galamērķos vismaz par 10 procentiem un atsevišķos galamērķos līdz pat 30 procentiem. Mērķis ir ne tikai nodrošināt kvalitāti un labāko iespējamo klientu pieredzi, bet arī iesaistīt vairāk viesnīcu, kas ievēro ilgtspējības standartus.

Ziemas ceļojumu agrās rezervācijas programma iepazīstina ar jauniem galamērķiem, kas reiz jau bijuši piedāvājumā, bet tagad atgriežas - Jordānija un Vjetnama, uz kurām tiks veikti lidojumi no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Turklāt uzņēmums ir pievienojis Zalcburgas slēpošanas reģionu Austrijā saviem populārajiem slēpošanas galamērķiem Itālijā un Francijā.

Reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc ceļojumiem uz eksotiskiem galamērķiem, uzņēmums palielinājis vietu piedāvājumu nākamajai ziemas sezonai. Kopumā tiek piedāvāti 12 tālie lidojumu maršruti, tostarp Taizeme, Šrilanka, Meksika, Bali, Maldivu salas, Seišelu salas, Dominikānas Republika, Zanzibāra, Vjetnama un citi. Uz vairākiem galamērķiem “Novaturas” ir palielinājis piedāvājumu apjomu vairākas reizes - piemēram, piedāvājums uz Zanzibāru ir pieaudzis gandrīz 3 reizes, salīdzinot ar pagājušo ziemas sezonu, un piedāvājums uz Kubu, Meksiku, Seišelu salām ir pieaudzis gandrīz 2 reizes.

Ziemas sezonas atpūtas ceļojumu piedāvājumā ietilpst kūrorti Ēģiptē, Madeirā, Tenerifē, Dubaijā un Jordānijā.

Maija beigās “Novaturas” grupa ziņos savus pirmā ceturkšņa finanšu rezultātus.

Par „Novaturas”

“Novaturas” grupa ir lielākais tūrisma operators Baltijas valstīs, kas piedāvā vasaras un ziemas brīvdienu paketes uz vairāk nekā 30 galamērķiem visā pasaulē un vairāk nekā 100 apskates maršrutus.

Novatours - Pēdējā brīža ceļojumi Jaunumi

28.03.2023

Bulgārija - skaistums, kas salīdzināms ar Francijas Rivjēru, taču finansiāli daudz draudzīgāk

Bulgārijas pludmaļu un to tuvumā izvietoto viesnīcu daudzveidība apmierinās dažādas ceļotāju vajadzības. Šeit var atrast visu, sākot no greznām "viss iekļauts" viesnīcām ar privātām pludmalēm līdz mežonīgām pludmalēm, ko ieskauj sāls purvi un smilšu kāpas:

18.01.2023

«Novatours» pārdošanas nodaļas vadītāja: Sadarbība ar partneriem iekšējo izmaiņu ietekmē nemainīsies

Ar 16. janvāri tūroepratora “Novatours” pārdošanas nodaļas vadītājas amatu ieņem Liāna Pudule Indāne, nomainot Sandu Rozi. Travelnews.lv lūdza Liānu Puduli Indāni komentēt, kā izmaiņas skars uzņēmuma attīstību un sadarbību ar partneriem un aģentūrām.
10.10.2022

Labākie ceļojumu galamērķi ģimenēm skolēnu brīvlaikā

Rudens ikgadu nāk kopā ar skolēnu brīvlaiku, ko nereti ģimenes vēlas baudīt vasarīgos ārvalstu galamērķos. Nevainojamas valstis šādai atpūtai ir Tenerife, Ēģipte, Madeira un Turcija. Katra valsts piedāvā atpūtniekiem unikālus piedzīvojumus - pārgājienus, delfīnu šovus, piramīdas, raftingu, ūdens izklaides parkus un daudz cita. Tūroperators “Novatours” dalās ieteikumos, ko vērts ieplānot katrā ceļojuma galamērķī, lai atpūta būtu iespaidiem bagāta un piepildīta.
23.08.2022

Sicīlija: ko redzēt, izdarīt, nobaudīt un piedzīvot

No galvaspilsētas Palermo izbalējušā glamūra līdz vēsturisku tempļu un arheoloģisko izrakumu seniem noslēpumiem, no ugunīga vulkāna majestātiskuma līdz atvēsinošai akvamarīna jūrai, no izcilu ēdienu izzināšanai līdz leģendārās filmās un seriālos atspoguļotu vietu iepazīšanai – Itālijas salā Sicīlijā ikviens var atrast tīkamas nodarbes vasarīgas atpūtas papildināšanai.