Tez Tour


TEZ
tour  
| Pēdējā Brīža Piedāvājumi| Last Minute!

 

 Turcija, Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, Itālija, Grieķija, Spānija... 

 ________________________________________________

Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm.
TEZ TOUR Group ir savi gan uzņemošā, gan izejošā tūrisma biroji Baltijas valstīs, Ukrainā, Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā, Bulgārijā, Rumānijā, Turcijā, Ēģiptē, Taizemē, Spānijā, Grieķijā, Maldīvu salās, Šri Lankā, Kubā, Dominikānā, Austrijā, Itālijā.
TEZ TOUR RĪGA -  vadošais Latvijas tūroperators. 
Latvijas tūroperators, kas vairākkārtīgi atzīts par uzvarētāju Latvijas konkursā „Labākais tūrisma uzņēmums”.
Iekļauts TOP 500 Latvijas spēcīgāko uzņēmumu reitingā pēc apgrozījuma.
Izmanto augsti attīstītas tehnoloģijas visu segmentu ceļojumu organizēšanā, to vadības un kontroles jomā;
TEZ TOUR  Latvijā, Rīgā darbu uzsāka 2002. gadā;
Sadarbības partneri: vairāk nekā 370 tūrisma uzņēmumi Baltijas valstīs;


 

Tez Tour Jaunumi

1 2
05.11.2021

Tez Tour piedāvā programmu - Vasara 2022

Tūroperators “Tez Tour” sadarbībā ar lidsabiedribu “airBaltic” sāk piedāvāt saviem klientiem rezervēt lidojumus uz vasaras siltajiem un saulainajiem galamērķiem.  “Tez Tour” piedāvā čarterreisus uz vairākiem Grieķijas galamērķiem – Krētu, Rodu, Korfu un Peleponesu.


29.09.2021

Tūroperators Tez Tour un airBaltic paziņo par jaunu sadarbību ziemas sezonā


Rīga. Starptautiskais tūroperators Tez Tour Latvija kopīgi ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic paziņo par čarterlidojumiem gaidāmajā ziemas sezonā no Rīgas uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu Ēģiptē, kā arī par jaunu sadarbības vienošanos reisiem uz Tenerifi Spānijā.
24.03.2021

Tūrisma operators "Tez Tour" ārkārtējās situācijas laikā neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm

Latvijas tūroperators "Tez Tour" līdz esošās ārkārtējās situācijas beigām neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji. Kompānijā uzsvēra - tiklīdz epidemioloģiskā situācija Latvijā pilnībā atbildīs drošas ceļošanas un atpūtas kritērijiem, nekavējoties tiks atklāta lidojumu programma uz populāriem tūrisma galamērķiem.

   
15.02.2021

Igaunijas un Lietuvas ceļotāji lido uz Ēģipti un Kanāriju salām

Pagājušās nedēļas nogalē (13.02.2021) tika uzsāktas kompānijas ''Tez Tour'' čarterlidojumu programmas no Igaunijas un Lietuvas uz Ēģipti (Šarm eš Šeihu, Hurgadu) un Kanāriju salām (Tenerifi). Mēs no sirds priecājamies par savu Viļņas un Tallinas kolēģu veikumu! Lidojumi no Latvijas uz Ēģipti nav atļauti (saskaņā ar SPKC datiem un lēmumiem) jau 12 mēnešus.
1 2
Lētas aviobiļetes