Tez Tour

«Tez Tour» provizoriskā peļņa 2022. gadā – aptuveni viens miljons EUR
«Tez Tour» provizoriskā peļņa 2022. gadā – aptuveni  viens miljons EUR
Latvijas vadošais tūrisma operators Tez Tour pērn strādājis, kā liecina provizoriskie dati, ar vairāk nekā 25 miljonu EUR apgrozījumu un 1 miljona EUR peļņu, informē uzņēmumā.

“Aizvadītā gada vasaras un ziemas sezonas kļuva par pirmajām pilnvērtīgajām masu tūrisma sezonām pēc pēdējo gadu dažāda veida satricinājumiem pasaulē, kurus visbūtiskāk izjuta tūrisma nozare. Pateicoties mūsu darbiniekiem, sadarbības partneriem, uzticamajiem klientiem, kas novērtē mūsu pakalpojumu kvalitāti, uzņēmumam pērn izdevās sasniegt visus nospraustos mērķus un gadu noslēgt uz pozitīvas nots,“ saka Tez Tour valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs.

Pagājušajā gadā Tez Tour nodrošināja ceļojumus vairāk nekā 37 tūkstošiem tūristu, kas bija 28% pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Lai gan 2022. gads iesākās ar zināmām bažām Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā sakarā un turpinājās ar tās radītajām visdažādākajām ekonomiska rakstura sekām, cilvēku aktivitāte visa gada garumā, rezervējot ceļojumus, bija vērā ņemama. “Tas skaidrojams ar to, ka cilvēki, izcietuši Covid ierobežojumus, bija burtiski noilgojušies izbaudīt netraucētu un pilnvērtīgu atpūtu, sauli un jūru, pozitīvas un priekpilnas ceļojumu emocijas,” piebilst K. Paļgovs.

Tūrisma galamērķu izvēle pērn saglabājās līdzīga kā iepriekšējos gados – vasaras sezonā klienti pārsvarā izvēlējās atpūtu Turcijā, Grieķijā, Bulgārijā un Itālijā, savukārt ziemas ceļojumu sezonas galvenie galamērķi bija Ēģipte, Kanāriju salas un Apvienotie Arābu Emirāti.

Saskaņā ar K. Paļgova sacīto, klienti, izvēloties ceļojumus, arvien lieku vērību pievērš servisam, pakalpojumu kvalitātei un arī tam, ka tūroperators Tez Tour visus lidojumus veic sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic. Pērn kopā ar nacionālo aviokompāniju veikti 514 lidojumi, kas ir divreiz vairāk salīdzinājumā ar 2021. gadu.

“Protams, energoresursu un citu izmaksu kāpuma dēļ tuvākās nākotnes scenārijs nav pilnīgi skaidri iezīmējams, līdz ar to prognozēt, kāda būs tūristu aktivitāte 2023. gadā, ir diezgan grūti. Par to precīzāk varēsim spriest starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2023” un pēc tās norises rezultātiem, jo šī tūrisma foruma laikā, kad ceļojumiem tiek piedāvātas ļoti pievilcīgas cenas,  tradicionāli vērojama arī milzīga klientu interese. Taču pilnīgi noteikti un neatkarīgi ne no kā – mūsu galvenās prioritātes paliks nemainīgas un mēs tūristiem nodrošināsim augstākās kvalitātes ceļojumus sadarbībā ar mūsu labākajiem sadarbības partneriem,” uzsver Tez Tour valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs

Starptautiskais tūrisma operators Tez Tour Latvijā strādā kopš 2002. gada. Tez Tour organizē ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. No Latvijas Tez Tour nodrošina lidojumus uz Itālijas, Austrijas, Spānijas, Andoras, Turcijas, Grieķijas, Ēģiptes, Kipras, Bulgārijas, AAE, Taizemes, Maldīvijas, Kubas, Dominikānas u.c. valstu kūrortiem.

Tez Tour Jaunumi

15.12.2022

Tūroperatori: Cilvēki vēlas Ziemassvētos un Jaunā gada laikā ceļot

Patlaban ceļotāji no Latvijas izrāda interesi par ceļojumiem Ziemassvētku un Jaunā gada laikā, tomēr interese ir piesardzīga, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori. Kā aģentūrai LETA skaidroja "Tez Tour Latvija" vadītājs Konstantīns Paļgovs, šogad par ceļojumiem Ziemassvētku un Jaunā gada periodā interese ir.


12.10.2022

Tez tour nosauc 2023.gada vasaras galamērķus

Tez tour - 2023.gada vasaras galamērķi. - Antalja (Turcija) - Krēta (Grieķija) - Burgasa (Bulgārija) - Roda (Grieķija) - Peloponesa (Grieķija) - Korfu (Grieķija) - Maļorka (Spānija) - Larnaka (Kipra) -  Batumi (Gruzija) - Halhidiki (Grieķija) - Rimini (Itālija)


09.02.2022

Labākās ekskursijas pa Grieķiju no tūroperatora Tez Tour!

Hellāda – tā ir burvīga atpūta vislabākajās pludmalēs. Tā ir jūra, saule, palmas, lieliskie Vidusjūras virtuves ēdieni. Un vēl – šajā zemē ir tik daudz interesanta, kam vienkārši nevar paiet garām! Grieķijā teju uz katra soļa ir kaut kas ar senatni saistīts. Un kurš par to var pastāstīt vislabāk? Protams, tie ir TEZ TOUR zinošie un profesionālie gidi viņu ekskluzīvajās autorekskursijās!
05.11.2021

Tez Tour piedāvā programmu - Vasara 2022

Tūroperators “Tez Tour” sadarbībā ar lidsabiedribu “airBaltic” sāk piedāvāt saviem klientiem rezervēt lidojumus uz vasaras siltajiem un saulainajiem galamērķiem.  “Tez Tour” piedāvā čarterreisus uz vairākiem Grieķijas galamērķiem – Krētu, Rodu, Korfu un Peleponesu.