Tez Tour

Tez Tour piedāvā programmu - Vasara 2022
Tez Tour piedāvā programmu - Vasara 2022
Lai gan vēl ir rudens, tūroperators “Tez Tour” sadarbībā ar lidsabiedribu “airBaltic” sāk piedāvāt saviem klientiem rezervēt lidojumus uz vasaras siltajiem un saulainajiem galamērķiem.

Lidojumi uz tūristu iecienīto Turcijas galamērķi Antāliju sāksies jau 2022. gada 19. aprīlī, un notiks piecas reizes nedēļā. Tāpat “Tez Tour” piedāvā čarterreisus uz vairākiem Grieķijas galamērķiem – Krētu, Rodu, Korfu un Peleponesu.

Bešā nepaliks arī tie, kuri vēlas atpūsties Bulgārijā – lidojumi sāksies jau 3. jūnijā un tiks organizēti divas reizes nedēļā. Savukārt saulainā Kipra gaidīs “Tez Tour” klientus jau no 24. aprīļa. Uz Larnaku lidojumi tiks rīkoti reizi nedēļā – svētdienās.

Tez Tour Jaunumi

12.10.2022

Tez tour nosauc 2023.gada vasaras galamērķus

Tez tour - 2023.gada vasaras galamērķi. - Antalja (Turcija) - Krēta (Grieķija) - Burgasa (Bulgārija) - Roda (Grieķija) - Peloponesa (Grieķija) - Korfu (Grieķija) - Maļorka (Spānija) - Larnaka (Kipra) -  Batumi (Gruzija) - Halhidiki (Grieķija) - Rimini (Itālija)


09.02.2022

Labākās ekskursijas pa Grieķiju no tūroperatora Tez Tour!

Hellāda – tā ir burvīga atpūta vislabākajās pludmalēs. Tā ir jūra, saule, palmas, lieliskie Vidusjūras virtuves ēdieni. Un vēl – šajā zemē ir tik daudz interesanta, kam vienkārši nevar paiet garām! Grieķijā teju uz katra soļa ir kaut kas ar senatni saistīts. Un kurš par to var pastāstīt vislabāk? Protams, tie ir TEZ TOUR zinošie un profesionālie gidi viņu ekskluzīvajās autorekskursijās!
29.09.2021

Tūroperators Tez Tour un airBaltic paziņo par jaunu sadarbību ziemas sezonā


Rīga. Starptautiskais tūroperators Tez Tour Latvija kopīgi ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic paziņo par čarterlidojumiem gaidāmajā ziemas sezonā no Rīgas uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu Ēģiptē, kā arī par jaunu sadarbības vienošanos reisiem uz Tenerifi Spānijā.
24.03.2021

Tūrisma operators "Tez Tour" ārkārtējās situācijas laikā neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm

Latvijas tūroperators "Tez Tour" līdz esošās ārkārtējās situācijas beigām neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji. Kompānijā uzsvēra - tiklīdz epidemioloģiskā situācija Latvijā pilnībā atbildīs drošas ceļošanas un atpūtas kritērijiem, nekavējoties tiks atklāta lidojumu programma uz populāriem tūrisma galamērķiem.