Tez Tour

Tūroperatori: Cilvēki vēlas Ziemassvētos un Jaunā gada laikā ceļot
Tūroperatori: Cilvēki vēlas Ziemassvētos un Jaunā gada laikā ceļot
Patlaban ceļotāji no Latvijas izrāda interesi par ceļojumiem Ziemassvētku un Jaunā gada laikā, tomēr interese ir piesardzīga, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori.

Kā aģentūrai LETA skaidroja "Tez Tour" vadītājs Konstantīns Paļgovs, šogad par ceļojumiem Ziemassvētku un Jaunā gada periodā interese ir.

Jaunākie pārdošanas rezultāti liecina, ka uz Ēģipti Ziemassvētku un Jaunā gada laikā ar "Tez Tour" ceļos aptuveni 900 tūristi, aptuveni 200 cilvēki dosies uz Kanāriju salām, vēl aptuveni 100 cilvēki atpūtīsies Apvienotajos Arābu Emirātos.

Vienlaikus Paļgovs uzsvēra, ka šī brīža dati var pieaugt, ņemot vērā, ka pārdošana vēl turpinās.

Viņš arī stāstīja, ka tūrisma kompānija patlaban slēdz līgumus ar aviokompānijām, lai jebkurā neparedzētā situācijā varētu Latvijas tūristus nogādāt mājās no jebkuras vietas pasaulē, ja rodas tāda nepieciešamība.

Tūroperatora "Novatours" pārdošanas nodaļas vadītāja Sanda Roze aģentūrai LETA apstiprināja, ka iedzīvotājiem vēlme ceļot svētku laikā ir, taču, salīdzinot ar pirmspandēmijas laiku, interese ir piesardzīga.

"Interesējas, bet nogaida. Tāpēc prognozējam, ka decembris būs aktīvāks - piedāvājumi tiks izpirkti vēlāk, bet mūsu lidmašīnas tiks piepildītas," sacīja Roze, piebilstot, ka ceļotāju nesteidzību biļešu iegādē, visticamāk, sekmē neziņa par energoresursu izmaksām un ikdienas tēriņu palielināšanās.

Bet tūroperatora "Join Up Baltic" vadītāja Sabina Saikovskaja aģentūrai LETA pauda, ka pieprasījums pēc ceļojumiem Ziemassvētku un Jaunā gada svētku laikā ievērojami pieaug. Turklāt par ceļojumiem decembra pēdējās divās nedēļās interese ir līdzvērtīgi augsta visās Baltijas valstīs.

    Taujāta par ceļojumu tendencēm, Saikovskaja sacīja, ka arvien vairāk ceļotāju izvēlas pavadīt Ziemassvētkus un sagaidīt Jauno gadu Ēģiptē.

Kompānijā novērots, ka Igaunijā ceļotāji brīvdienu ceļojumus plāno savlaicīgāk, savukārt Latvijā un Lietuvā ceļotāji nogaida un lēmumu pieņem pēdējā brīdī. Saikovskaja gan atzīmē, ka ceļojumus svētku brīvdienām labāk izvēlēties laikus, iepazīstoties ne tikai ar viesnīcu piedāvājumu, bet arī ar svētku programmām.

Tez Tour Jaunumi

23.03.2023

Tūroperators «Tez Tour» 2023. gada vasaras sezonā plāno apkalpot aptuveni 30 tūkstošus ceļotāju

Latvijas vadošais tūrisma operators Tez Tour šogad vasaras sezonā plāno nodrošināt ceļojumus aptuveni 30 tūkstošiem tūristu, kas būs par 15% vairāk salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu.
18.03.2023

Rezervēto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām ir pieaudzis

Rezervēto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir pieaudzis par apmēram 20%, aģentūrai LETA atzina aptaujātajos nozares uzņēmumos. SIA "Tez Tour" pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka rezervēto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām šogad ir pieaudzis par 20% salīdzinājumā ar pagājušā gada Lieldienām.

22.02.2023

Tūroperators Tez Tour: Pieprasījums pēc ceļojumiem saglabājas nemainīgi augsts

Vairāk nekā 10 tūkstoši ceļotgribētāju rezervējuši 2023.gada vasaras sezonā pieejamos ceļojumus no tūrisma operatora Tez Tour, informē uzņēmumā. Tūrisma izstādes-gadatirgus Balttour laikā Tez Tour klienti rezervēja vairāk nekā 600 ceļojumus, vidēji 600-750 € vērtībā uz vienu personu.
20.02.2023

Tūroperators «Tez Tour»: tūristi rezervējuši jau 47% no kompānijai 2023. gada vasaras sezonā pieejamā ceļojumu apjoma

Latvijas vadošajam tūrisma operatoram Tez Tour rezervēti 47% no visa 2023. gada vasaras sezonai pieejamā ceļojumu apjoma – šis vērā ņemamais rādītājs sasniegts, kopš 2022. gada oktobrī tika uzsākta ceļojumu pārdošana nākamajai vasaras sezonai, informē uzņēmumā.