Tez Tour

Tūroperators Tez Tour un airBaltic paziņo par jaunu sadarbību ziemas sezonā
Tūroperators Tez Tour un airBaltic paziņo par jaunu sadarbību ziemas sezonā
Rīga. Starptautiskais tūroperators Tez Tour Latvija kopīgi ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic paziņo par čarterlidojumiem gaidāmajā ziemas sezonā no Rīgas uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu Ēģiptē, kā arī par jaunu sadarbības vienošanos reisiem uz Tenerifi Spānijā. Iknedēļas lidojumi uz šiem galamērķiem ar jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām tiek veikti no oktobra beigām un līdz 2022. gada pavasarim.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda: “Ar prieku paziņojam par vairākiem jauniem atpūtas galamērķiem, uz kuriem lidojumi tiks veikti sadarbībā ar Tez Tour Latvija, paplašinot mūsu tīklu gaidāmajā ziemas sezonā.”

Tez Tour Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs uzsver: “Divu aviācijas un tūrisma nozares līderu sadarbība ļaus tūristiem piedāvāt lidojumus uz iecienītākajiem galamērķiem ne tikai vasaras periodā, bet arī ziemas sezonā no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada aprīlim. Mēs priecājamies, ka jau oktobrī piedāvāsim unikālu produktu Ēģiptē un Kanāriju salās sadarbībā ar mūsu ilggadējo partneri airBaltic. Visi reisi tiks veikti ar vienām no pasaulē modernākajām lidmašīnām Airbus A220-300.”

Iknedēļas Tez Tour čarterreisi uz Hurgadu tiks veikti sestdienās, sākot no 23. oktobra. Lidojumi uz Šarm eš Šeihu sāksies 24. oktobrī un turpināsies līdz 2022. gada aprīlim. Lidojuma ilgums uz katru no galamērķiem būs 4 stundas un 20 minūtes.

Pateicoties papildu regulārajiem airBaltic reisiem uz Tenerifi svētdienās, tūristiem būs unikāla iespēja plānot savu atvaļinājumu viņu vēlamajā garumā. Tagad ar tiešo reisu no Rīgas uz Tenerifi iespējams doties otrdienās, ceturtdienās, sestdienās un svētdienās. Lidojuma ilgums ir 6 stundas un 30 minūtes.

Papildu informācija par Tez Tour īpašajiem piedāvājumiem atrodama uzņēmuma mājaslapā

Veselība un drošība:

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

airBaltic lūdz pasažierus stingri ievērot visus attiecīgo varasiestāžu izdotos noteikumus un prasības. Pasažieriem tiek stingri ieteikts pirms ceļojuma oficiālajās interneta vietnēs vai vietējās vēstniecībās pārbaudīt ceļošanas noteikumus un ierobežojumus lidostās. Noteikumi strauji mainās un katrā valstī ir atšķirīgi, tāpēc pasažieri vienmēr aicināti pārliecinieties, ka viņiem ir pieejama jaunākā informācija, kas garantēs ērtu ceļojumu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 31 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com ekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Par Tez Tour Latvija:

Tez Tour ir vadošais Latvijas tūroperators, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2002. gada, organizējot ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. Tez Tour organizē ceļojumus no Latvijas uz kūrortiem Andorā, Austrijā, Bulgārijā, Grieķijā, Gruzijā, Itālijā, Kiprā, Portugālē, Spānijā, Turcijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Ēģiptē, Indonēzijā, Maldīvu salās, Šrilankā, Taizemē, Dominikānas Republikā un Kubā. Ziņu aģentūras BNS dati liecina, ka Tez Tour ir līderis Latvijas tūrisma tirgū, un uzņēmums jau trīsreiz atzīts par valsts labāko tūroperarotu. Tūrisma nozares pārstāvji ikgadējā balsojumā nosaukuši Tez Tour Latvija par labāko uzņēmumu kategorijā "Uzņēmējs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā 2015". Kompānija Tez Tour Latvija 2016. gadā atvēra savu Latvijā pirmo pārdošanas biroju privātpersonu apkalpošanai. Šobrīd Tez Tour Latvija organizē ceļojumus uz 18 valstīm visā pasaulē, kur par tūristiem rūpējas 24 vietējie Tez Tour biroji.

Tez Tour Jaunumi

12.10.2022

Tez tour nosauc 2023.gada vasaras galamērķus

Tez tour - 2023.gada vasaras galamērķi. - Antalja (Turcija) - Krēta (Grieķija) - Burgasa (Bulgārija) - Roda (Grieķija) - Peloponesa (Grieķija) - Korfu (Grieķija) - Maļorka (Spānija) - Larnaka (Kipra) -  Batumi (Gruzija) - Halhidiki (Grieķija) - Rimini (Itālija)


09.02.2022

Labākās ekskursijas pa Grieķiju no tūroperatora Tez Tour!

Hellāda – tā ir burvīga atpūta vislabākajās pludmalēs. Tā ir jūra, saule, palmas, lieliskie Vidusjūras virtuves ēdieni. Un vēl – šajā zemē ir tik daudz interesanta, kam vienkārši nevar paiet garām! Grieķijā teju uz katra soļa ir kaut kas ar senatni saistīts. Un kurš par to var pastāstīt vislabāk? Protams, tie ir TEZ TOUR zinošie un profesionālie gidi viņu ekskluzīvajās autorekskursijās!
05.11.2021

Tez Tour piedāvā programmu - Vasara 2022

Tūroperators “Tez Tour” sadarbībā ar lidsabiedribu “airBaltic” sāk piedāvāt saviem klientiem rezervēt lidojumus uz vasaras siltajiem un saulainajiem galamērķiem.  “Tez Tour” piedāvā čarterreisus uz vairākiem Grieķijas galamērķiem – Krētu, Rodu, Korfu un Peleponesu.


24.03.2021

Tūrisma operators "Tez Tour" ārkārtējās situācijas laikā neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm

Latvijas tūroperators "Tez Tour" līdz esošās ārkārtējās situācijas beigām neplāno atsākt lidojumus uz trešajām valstīm, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji. Kompānijā uzsvēra - tiklīdz epidemioloģiskā situācija Latvijā pilnībā atbildīs drošas ceļošanas un atpūtas kritērijiem, nekavējoties tiks atklāta lidojumu programma uz populāriem tūrisma galamērķiem.