Ceļojumi

Balttour 2020: ko sagaidīt no tūrisma izstādes šogad
Balttour 2020: ko sagaidīt no tūrisma izstādes šogad
No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu. Kāds būs piedāvājums?

Ceļojumi uz tuvām un tālām zemēm

Slēpošana Alpos, pavasara brīvlaiks Ēģiptē, vasaras ceļojums uz Keniju, romantiskās rudens brīvdienas Parīzē un vēl… Tieši "Balttour 2020" vienuviet varēsi satikt vadošos tūroperatorus "Tez Tour", "Novatours", "TUI" un "Alida Tours", kā arī tūrisma aģentūras, kas priecēs ar īpaši izdevīgiem ceļazīmju, tūru, naktsmītņu un ceļojumu piedāvājumiem uz galamērķiem kādā no teju 200 valstīm.

Iepazīsti Baltijas valstis no jauna

Kas jauns Igaunijā un Lietuvā? Par aktualitātēm latviešu iecienītajās kaimiņzemēs stāstīs pārstāvji no Tartu, Sāremā, Druskininkiem, Birštonas, Biržiem, Panevēžas un citām pilsētām, muzejiem, atpūtas centriem. Ceļotāji varēs uzzināt par aktualitātēm Veselības aprūpes muzejā, Jūras muzejā, Vēstures muzejā, Enerģijas atklājumu centrā un citur, bet laiskas atpūtas cienītājus ar vilinošiem piedāvājumiem uzrunās "SPA Tours", "Saaremaa SPA Hotels", "Johan SPA Hotel", "Tervise Paradiis SPA Hotel & Water Park", Verskas sanatorija, Egles sanatorija un citi.
Atklāj Latvijas tūrisma jaunākās pērles

Latvijā ir daudz lielisku tūrisma objektu – pārliecinies "Balttour 2020". Izstādē pašmāju tūrisma jaunumus prezentēs dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem – Alūksnes, Dundagas, Jūrmalas, Rēzeknes, Siguldas, Kokneses un daudzām citām pilsētām. Apmeklētāji varēs uzzināt par jaunām iespējām izbaudīt mieru un klusumu Latvijas izcilajā dabā, aktīvās atpūtas iespējām, kā arī kulinārajiem un gastronomiskajiem piedzīvojumiem reģionos, kultūras un izklaides pasākumiem, pastaigu takām, pilīm, skatu torņiem un daudz ko citu.

Sajūti novadu garšu

Trīs izstādes dienās katrs varēs ne tikai iepazīt Latvijas novadu un pasaules valstu tūrisma piedāvājumu, bet arī izbaudīt pašmāju gastronomiskos labumus un kulināros jaunumus! "Balttour 2020" darbosies tradicionālais mājražotāju un amatnieku gadatirgus, kur varēs nogaršot un nopirkt dažādu reģionu gardumus un kārumus, kā arī latviska dizaina māla traukus, ikdienā noderīgus izstrādājumus no koka, pītos grozus, sudraba rotaslietas un citus darinājumus. Izbaudi novadu viesmīlību, palutini garšas kārpiņas un latvisko savu ikdienu.

"Balttour" forums profesionāļiem

Izstādes ievadpasākums – "Balttour" biznesa forums – norisināsies 2020. gada 29. janvārī "People Work" telpās. Forums būs īpaši noderīgs tūrisma dzīves organizētājiem, tūrisma produktu veidotājiem un pakalpojumu nodrošinātājiem reģionos, Latvijas tūrisma aģentūru profesionāļiem un citiem saistīto nozaru speciālistiem. Šogad foruma dalībnieki diskutēs, kā efektīvāk digitāli uzrunāt bērnus un pusaudžus par tūrisma iespējām, vai un kā sadarboties ar Latvijas influenceriem, kā ikdienā efektīvi lietot jaunās digitālās iespējas tūrisma produktu popularitātes vadībai un citām aktualitātēm. Citu valstu kultūras kolorītu forumam piešķirs "airBaltic" 2020. gada visjaunāko lidojumu galamērķu pārstāvji, prezentējot tūrisma jaunumus un iespējas savās valstīs.

Izstādi-gadatirgu "Balttour" rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:
31. janvārī 10–13. (Profesionāļu laiks)
31. janvārī 13–18
1. februārī 10–18.
2. februārī 10–17

Ceļojumi Jaunumi

25.05.2023

Dubaija 2023. gada pirmajā ceturksnī uzņem 4,67 miljonus ārvalstu viesu

2023. gada pirmajā ceturksnī Dubaijā viesojušies 4,67 miljoni starptautisku viesu, kas, salīdzinot ar 3,97 miljoniem tūristu tajā pašā periodā 2022. gadā, iezīmē 17 % pieaugumu un pilsētas labāko pirmā ceturkšņa sniegumu kopš pandēmijas.
04.03.2023

Tūroperatori iesaka: kurp ceļosim šovasar

Ceļot kļuvis dārgāk, bet ceļošanas piedāvājumi vasaras mēnešiem tiek izķerti zibens ātrumā... Cilvēki ir izslāpuši pēc brīvdienām ārzemēs, tāpēc viņus neattur pat mazāks izdevīgo piedāvājumu skaits un lielākas summas, kas jāizdod par tiem. Turklāt pārsvarā ceļš ved vienā virzienā.
24.08.2022

Kur pazuduši lētākie pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumi?

2022. gada vasara iezīmē jaunas tendences ceļošanu planošanā. Ja pirms Covid-19 pandēmijas varēja diezgan droši paļauties uz lētākiem pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumiem, līdz ar pandēmijas ierobežojumu mīkstināšanu, šovasar situācija ir pavisam citādāka – vismaz tuvākajā laikā pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumi par pievilcīgu cenu diez vai būs pieejam.
05.08.2022

Kāpēc Grieķija?

Grieķija - viena no saulainākajām valstīm.Viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc doties uz Grieķiju, ir tas, ka saule tur spīd vairāk nekā 250 dienas jeb 3000 stundas gadā. Dažās salās mēdz būt pat 300 saulainas dienas gadā. Atvaļinājums šajā virzienā noteikti garantēs labus laikapstākļus!