Ceļojumi

Balttour 2020: ko sagaidīt no tūrisma izstādes šogad
Balttour 2020: ko sagaidīt no tūrisma izstādes šogad
No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu. Kāds būs piedāvājums?

Ceļojumi uz tuvām un tālām zemēm

Slēpošana Alpos, pavasara brīvlaiks Ēģiptē, vasaras ceļojums uz Keniju, romantiskās rudens brīvdienas Parīzē un vēl… Tieši "Balttour 2020" vienuviet varēsi satikt vadošos tūroperatorus "Tez Tour", "Novatours", "TUI" un "Alida Tours", kā arī tūrisma aģentūras, kas priecēs ar īpaši izdevīgiem ceļazīmju, tūru, naktsmītņu un ceļojumu piedāvājumiem uz galamērķiem kādā no teju 200 valstīm.

Iepazīsti Baltijas valstis no jauna

Kas jauns Igaunijā un Lietuvā? Par aktualitātēm latviešu iecienītajās kaimiņzemēs stāstīs pārstāvji no Tartu, Sāremā, Druskininkiem, Birštonas, Biržiem, Panevēžas un citām pilsētām, muzejiem, atpūtas centriem. Ceļotāji varēs uzzināt par aktualitātēm Veselības aprūpes muzejā, Jūras muzejā, Vēstures muzejā, Enerģijas atklājumu centrā un citur, bet laiskas atpūtas cienītājus ar vilinošiem piedāvājumiem uzrunās "SPA Tours", "Saaremaa SPA Hotels", "Johan SPA Hotel", "Tervise Paradiis SPA Hotel & Water Park", Verskas sanatorija, Egles sanatorija un citi.
Atklāj Latvijas tūrisma jaunākās pērles

Latvijā ir daudz lielisku tūrisma objektu – pārliecinies "Balttour 2020". Izstādē pašmāju tūrisma jaunumus prezentēs dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem – Alūksnes, Dundagas, Jūrmalas, Rēzeknes, Siguldas, Kokneses un daudzām citām pilsētām. Apmeklētāji varēs uzzināt par jaunām iespējām izbaudīt mieru un klusumu Latvijas izcilajā dabā, aktīvās atpūtas iespējām, kā arī kulinārajiem un gastronomiskajiem piedzīvojumiem reģionos, kultūras un izklaides pasākumiem, pastaigu takām, pilīm, skatu torņiem un daudz ko citu.

Sajūti novadu garšu

Trīs izstādes dienās katrs varēs ne tikai iepazīt Latvijas novadu un pasaules valstu tūrisma piedāvājumu, bet arī izbaudīt pašmāju gastronomiskos labumus un kulināros jaunumus! "Balttour 2020" darbosies tradicionālais mājražotāju un amatnieku gadatirgus, kur varēs nogaršot un nopirkt dažādu reģionu gardumus un kārumus, kā arī latviska dizaina māla traukus, ikdienā noderīgus izstrādājumus no koka, pītos grozus, sudraba rotaslietas un citus darinājumus. Izbaudi novadu viesmīlību, palutini garšas kārpiņas un latvisko savu ikdienu.

"Balttour" forums profesionāļiem

Izstādes ievadpasākums – "Balttour" biznesa forums – norisināsies 2020. gada 29. janvārī "People Work" telpās. Forums būs īpaši noderīgs tūrisma dzīves organizētājiem, tūrisma produktu veidotājiem un pakalpojumu nodrošinātājiem reģionos, Latvijas tūrisma aģentūru profesionāļiem un citiem saistīto nozaru speciālistiem. Šogad foruma dalībnieki diskutēs, kā efektīvāk digitāli uzrunāt bērnus un pusaudžus par tūrisma iespējām, vai un kā sadarboties ar Latvijas influenceriem, kā ikdienā efektīvi lietot jaunās digitālās iespējas tūrisma produktu popularitātes vadībai un citām aktualitātēm. Citu valstu kultūras kolorītu forumam piešķirs "airBaltic" 2020. gada visjaunāko lidojumu galamērķu pārstāvji, prezentējot tūrisma jaunumus un iespējas savās valstīs.

Izstādi-gadatirgu "Balttour" rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:
31. janvārī 10–13. (Profesionāļu laiks)
31. janvārī 13–18
1. februārī 10–18.
2. februārī 10–17

Ceļojumi Jaunumi

30.08.2020

Populārākās vietas Spānijā, kur dodas ceļotāji

2020. gada jūlijā Spānijā ieradās vairāk nekā divi miljoni (2,102,812) ārvalstu tūristu, kas ir par 80 % mazāk, salīdzinājumā ar 2019. gada šo pašu periodu. Lielākā daļa ceļotāju devušies uz Baleāru salām, kā arī Andalūziju , Valensijas reģionu  un Kataloniju.

30.06.2020

Piecas praktiskas mobilās lietotnes ērtākai ceļojuma plānošanai

Ceļošana ir viena no daudzajām dzīves baudām – ne velti ir teiciens, ka pasaule ir kā grāmata un, ja neceļojam, mēs no tās izlasām tikai vienu lappusi. Līdz ar pakāpenisku robežu atvēršanu, atkal pavērusies iespējas sākt "šķirstīt lapas", dodoties iepazīt jaunas vietas ārpus savas valsts.
29.02.2020

Koronavīrusa dēļ atcelta liela tūrisma izstāde ITB Berlin 2020

Koronavīrusa dēļ atcelta liela tūrisma izstāde ITB Berlin 2020.  Sakarā ar koronavīrusa straujo izplatību pasaulē, Vācijas galvaspilsēta Berlīne atceļ pasaulē lielāko tūrisma gadatirgu «ITB Berlin 2020», kuram bija jānotiek no 4.03. līdz 8.03.2020. Lēmums ir balstīts uz pieņēmumu, ka Berlīne nespēj nodrošināt drošību visiem dalībniekiem un apmeklētājiem, kuri ierodas no visas pasaules.


25.02.2020

Kādēļ vērts ceļot ārpus Eiropas?

Tūrisma nozare mainās, transporta, viesnīcu cenu politika kļūst elastīgāka, un mums ir iespēja plānot finansiālā ziņā piemērotus tālos galamērķus jau daudz plašākai sabiedrībai. Turklāt liela nozīme tālajās zemēs ir vietējiem gidiem, kuri ar tām spēj iepazīstināt daudz pilnīgāk un kolorītāk. Tāpat mūsu ceļotāji ar prieku piedalās dažādās ekskursijās, viņiem svarīga ir arī atpūta pie ūdens – pludmales tālajās zemēs ir ļoti skaistas!