Jaunumi

Informācija klientiem Aviokase.lv, Aviokases.lv, Astra Tūre par koronavīrusu
Informācija klientiem Aviokase.lv, Aviokases.lv, Astra Tūre par koronavīrusu
Informācija Aviokase.lv / Aviokases.lv / Astra Tūre klientiem.


No 10. jūnija līdz 30. jūnijam klientu pieņemšana birojā notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 67215265.

Pieņemšanas laiks: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Rakstiet uz e-pastu un mēs noteikti atbildēsim - info@aviokase.lv

Informācijai pa tālruni: 26806123 darba dienās no 10.00 līdz 17.00.

_____________________________________________

Informācija klientiem  Aviokase.lv / Aviokases.lv / Astra Tūre par koronavīrusu

Diemžēl situācija ir attīstījusies tādā veidā, ka visi lidojumii un čarterreisi ir atcelti no 17. marta līdz 9. jūnijam. Runa ir par aviosabiedrībām un lielākajiem tūrisma operatoriem, kā arī par lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas. Šajā periodā mums bija liels skaits rezervāciju.

Mēs strādājam, un mēs paši zvanīsim klientiem steidzamības kārtībā un meklēsim risinājumu.

Katrai personai tiks piedāvātas iespējas, kuras mēs saskaņosim ar aviokompāniju un, protams, ar Jums un atradīsim risinājumu tieši Jums.

Mēs neatbildam pa tālruni, jo vienlaikus risinām tos pašus jautājumus ar citiem cilvēkiem un mēs ar Jums sazināsimies.

Rakstiet uz e-pastu un mēs noteikti atbildēsim - info@astrature.lv

Klientu pieņemšana birojā tiek pārtraukta līdz 2020. gada līdz 9. jūnijam

Paldies.
Jaunumi Jaunumi

25.09.2020

No kurām valstīm atgriežoties jāievēro pašizolācija, informācija ceļotājiem

10 dienu pašizolācijā obligāti jādodas tām personām, kuras:   iebrauc Latvijā no Luksemburgas, Rumānijas, Spānijas, Maltas, Andoras, Monako, Beļģijas, Nīderlandes, Bulgārijas, Zviedrijas, Francijas, Islandes, Čehijas, Šveices, Portugāles, Dānijas, Polijas, Horvātijas, Ungārijas, Austrijas, Grieķijas, Īrijas, Apvienotās Karalistes, Sanmarīno, Vācijas, Itālijas Slovēnijas, Slovākijas, Norvēģijas, Lietuvas, Somijas, Kipra un Igaunijas;


21.09.2020

Vēl nepieredzēts tūrisma nozares aicinājums Eiropas Komisijas priekšsēdētājai izbeigt karantīnas pasākumus un izstrādāt vienotu ES testēšanas protokolu

Turpinoties dramatiskam gaisa pasažieru pārvadājumu kritumam, vairāk nekā 20 ES ceļojumu un tūrisma asociācijas nosūta atklāto vēstuli EK priekšsēdētājai Urzulai fon der Leienai. Šodien vairāk nekā 20 ceļojumu un tūrisma organizācijas, kā arī arodbiedrības visā Eiropā apvienojas vēl nepieredzētā aicinājumā Eiropas Komisijas vadībai aizstāt karantīnas pasākumus ar ES ceļotāju testēšanas protokolu, lai saglabātu iztikas avotus vairāk nekā 27 miljoniem Eiropas iedzīvotāju, kas strādā šajā nozarē.

01.09.2020

ALTA aicina nekavējoties pārskatīt atbalsta pasākumus tūrisma operatoriem

Starptautiskais tūrisms Latvijā - gan izejošais, gan ienākošais, ir faktiski apturēts par ko liecina tūrisma operatoru darbības apjoma samazinājums vismaz par 90%, tāpēc nepieciešams īstenot tālākus atbalsta pasākumus tūrisma operatoru un aģentūru darbībai.
13.07.2020

Aivars Mackevičs: valdība ierobežo tūrisma biznesu, bet aizmirst par kompensācijām

2020.gada 10.jūlijā, kad tūrisma uzņēmēji vasaras sezonā steidza nopelnīt dažus eiro, lai nomaksātu pavasarī iekrātos parādus, algas un iekavētos nodokļus, Latvijas Republikas Ministru kabinets atjaunoja atsevišķus tūrisma biznesa ierobežojumus.