Jaunumi

Informācija klientiem Aviokase.lv, Aviokases.lv, Astra Tūre par koronavīrusu
Informācija klientiem Aviokase.lv, Aviokases.lv, Astra Tūre par koronavīrusu
Informācija klientiem  Aviokase.lv / Aviokases.lv / Astra Tūre par koronavīrusu

Diemžēl situācija ir attīstījusies tādā veidā, ka visi lidojumii un čarterreisi ir atcelti no 17. marta līdz 9. jūnijam. Runa ir par aviosabiedrībām un lielākajiem tūrisma operatoriem, kā arī par lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas. Šajā periodā mums bija liels skaits rezervāciju.

Mēs strādājam, un mēs paši zvanīsim klientiem steidzamības kārtībā un meklēsim risinājumu.

Katrai personai tiks piedāvātas iespējas, kuras mēs saskaņosim ar aviokompāniju un, protams, ar Jums un atradīsim risinājumu tieši Jums.

Mēs neatbildam pa tālruni, jo vienlaikus risinām tos pašus jautājumus ar citiem cilvēkiem un mēs ar Jums sazināsimies.

Rakstiet uz e-pastu un mēs noteikti atbildēsim - info@astrature.lv

Klientu pieņemšana birojā tiek pārtraukta līdz 2020. gada līdz 9. jūnijam

Paldies.

Jaunumi Jaunumi

14.05.2020

Kad varēs atsākties ceļošana?

Izstrādātas vadlīnijas vienotai tūrisma atjaunošanai Eiropā. Laikā, kad daudzas Eiropas valstis pakāpeniski sāk mīkstināt pandēmijas apturēšanai izsludinātos ierobežojumus, ceļotāju un arī tūrisma uzņēmēju vidū aizvien aktuālāks kļūst jautājums - kad varēs atsākties ceļošana?

12.05.2020

Repatriācijas reisi uz Latviju

Saskaņā ar 12. marta Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu satiksmes ministrs var izdarīt izņēmumus, piešķirot atļaujas izpildīt starptautiskos pasažieru pārvadājumus ārkārtējās situācijas laikā, kad atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu. Satiksmes ministrs lēmumus pieņem par katru reisu atsevišķi pēc attiecīgā pieprasījuma saņemšanas.
29.03.2020

Lidsabiedrība airBaltic uz Latviju atgādā sejas maskas un respiratorus

Pēc Nacionālā veselības dienesta pieprasījuma "airBaltic" šajā nedēļas nogalē nodrošināja īpašu kravas lidojumu uz un no Urumči starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot 900 000 sejas masku un 80 000 respiratoru no Džendžou un Jivu reģioniem.

20.03.2020

PTAC aicina meklēt visiem pieņemamus risinājumus

Aicinām nogaidīt un vērsties pie uzņēmējiem pēc ārkārtējās situācijas beigām. Kā vienu no atbalstāmiem risinājumiem, īpaši tūrisma nozarē, saredzam dāvanu karšu, vaučeru, cita ceļojuma piedāvājumus.