Jaunumi

Lidsabiedrība airBaltic uz Latviju atgādā sejas maskas un respiratorus
Lidsabiedrība airBaltic uz Latviju atgādā  sejas maskas un respiratorus
Pēc Nacionālā veselības dienesta pieprasījuma "airBaltic" šajā nedēļas nogalē nodrošināja īpašu kravas lidojumu uz un no Urumči starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot 900 000 sejas masku un 80 000 respiratoru no Džendžou un Jivu reģioniem.

Kopumā tika atgādātas 900 000 sejas maskas un 80 000 respiratori 619 kastēs, kravas apjomam veidojot 5,1 tonnu un 47 kubikmetrus.

Lidojums tika veikts ar "airBaltic" "Airbus A220-300" lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-CSI. Reiss no Rīgas izlidoja 2020. gada 28. martā pulksten 08.11 pēc vietējā laika un nolaidās Urumči starptautiskajā lidostā pulksten 19.57 pēc vietējā laika. Speciālais reiss Rīgā atgriezās 29. martā pulksten 00.10 pēc vietējā laika.

Lidmašīna vienā virzienā starp starptautisko lidostu Rīga un Urumči starptautisko lidostu lidoja 4 815 km garu lidojumu bez apstājas. Reiss tika nodrošināts sadarbībā ar Nacionālās veselības dienestu, Latvijas Ārlietu ministriju, "AirLink Aviation Services" un "Wish Global".

"Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc kravas pārvadājumiem no Ķīnas uz Eiropu Covid-19 krīzes laikā, "airBaltic" sadarbībā ar savu kravas pārvadājumu pārstāvi – loģistikas kompāniju "Wish Global" – un ar "Airlink Aviation Services" tehnisko atbalstu ir izstrādājusi piegādes ķēdes risinājumu kravas pārvadājumiem no praktiski jebkuras Ķīnas lielās pilsētas uz Baltijas valstīm un tālāk, izmantojot pasažieru lidmašīnas kravas pārvadājumiem," norāda kompānijas pārstāvji preses paziņojumā.

Jaunumi Jaunumi

14.05.2020

Kad varēs atsākties ceļošana?

Izstrādātas vadlīnijas vienotai tūrisma atjaunošanai Eiropā. Laikā, kad daudzas Eiropas valstis pakāpeniski sāk mīkstināt pandēmijas apturēšanai izsludinātos ierobežojumus, ceļotāju un arī tūrisma uzņēmēju vidū aizvien aktuālāks kļūst jautājums - kad varēs atsākties ceļošana?

12.05.2020

Repatriācijas reisi uz Latviju

Saskaņā ar 12. marta Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu satiksmes ministrs var izdarīt izņēmumus, piešķirot atļaujas izpildīt starptautiskos pasažieru pārvadājumus ārkārtējās situācijas laikā, kad atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu. Satiksmes ministrs lēmumus pieņem par katru reisu atsevišķi pēc attiecīgā pieprasījuma saņemšanas.
09.05.2020

Informācija klientiem Aviokase.lv, Aviokases.lv, Astra Tūre par koronavīrusu

Diemžēl situācija ir attīstījusies tādā veidā, ka visi reisi un čarterreisi ir atcelti no 17. marta līdz 9. jūnijam. Runa ir par aviosabiedrībām un lielākajiem tūrisma operatoriem, kā arī par lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas. Šajā periodā mums bija liels skaits rezervāciju.
Mēs strādājam, un mēs paši zvanīsim klientiem steidzamības kārtībā un meklēsim risinājumu.

20.03.2020

PTAC aicina meklēt visiem pieņemamus risinājumus

Aicinām nogaidīt un vērsties pie uzņēmējiem pēc ārkārtējās situācijas beigām. Kā vienu no atbalstāmiem risinājumiem, īpaši tūrisma nozarē, saredzam dāvanu karšu, vaučeru, cita ceļojuma piedāvājumus.