Jaunumi

TripAdvisor nosauc 2019. gada TOP 10 pasaules populārākos apskates objektus
TripAdvisor nosauc 2019. gada TOP 10 pasaules populārākos apskates objektus
Populārā tūrisma informācijas un rezervācijas vietne pasaulē "Tripadvisor", balstoties uz 250 000 tūrisma un aktivitāšu rezervācijām, izveidojusi TOP10 sarakstu ar pasaules populārākajiem un ceļotāju iecienītākajiem apskates objektiem 2019. gadā.

TOP 10 sarakstā ierindojušies:

1. Romas Kolizejs, Itālija

2. Luvra, Parīze, Francija

3. Vatikāna muzeji, Vatikāns

4. Ņujorkas Brīvības statuja, ASV

5. Eifeļa tornis, Parīze, Francija

6. Svētās Ģimenes baznīca (Sagrada Familia), Barselona, Spānija

7. Franču kvartāls, Ņūorleāna, ASV

8. Annas Frankas māja, Amsterdama, Nīderlande

9. Vilisa torņa stikla skatu platforma, Čikāga, ASV

10. Svētā Marka laukums, Venēcija, Itālija

Jaunumi Jaunumi

30.01.2020

Uzzini tūrisma jaunumus izstādē Balttour 2020

Jau no 2020. gada 31. janvāra līdz 2. februārim izstādē-gadatirgū "Balttour 2020" Ķīpsalā pulcēsies dažādu valstu tūrisma pārstāvji, kuri aicinās atklāt pasauli un doties uz tuviem un tāliem galamērķiem. Sezonas jaunumus, populārākos ceļojumus, īpašos piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu!


01.11.2019

Aviobiļetes jebkurā virzienā ar jebkuru aviokompāniju

Cilvēki, kuri vismaz reizi gadā dodas ārpus valsts, ceļojumam vai biznesa braucienam izvēloties lidojumu, jau sen zina, ka visātrākais un izdevīgākais aviobiļetes iegādes veids ir internetā. Savukārt tie, kuriem ir svarīgas ērtības, kvalitatīvs serviss un optimāli izdevumi, jau desmit gadus pazīst aviobiļešu rezervācijas un tirdzniecības interneta vietni  www.aviokase.lv, kas saviem lietotājiem garantē ne tikai iespēju iegādāties lētas aviobiļetes, bet arī sniedz absolūtu drošību, ka iecerētais ceļojums notiks bez starpgadījumiem, un, ja arī gadīsies kāds misēklis, uzņēmuma darbinieki jebkurā diennakts laikā būs pieejami un gatavi nekavējoties palīdzēt atrisināt situāciju.