Jaunumi

Uzzini tūrisma jaunumus izstādē Balttour 2020
Uzzini tūrisma jaunumus izstādē Balttour 2020
Uzzini tūrisma jaunumus un atklāj pasauli izstādē «Balttour 2020»

Autors: Inese Libere
Avots: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1

Jau no 2020. gada 31. janvāra līdz 2. februārim izstādē-gadatirgū "Balttour 2020" Ķīpsalā pulcēsies dažādu valstu tūrisma pārstāvji, kuri aicinās atklāt pasauli un doties uz tuviem un tāliem galamērķiem. Sezonas jaunumus, populārākos ceļojumus, īpašos piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu!

Turcija, Grieķija, Spānija, Bulgārija, Itālija, Ēģipte un vēl vismaz 200 valstu tūrisma piedāvājumu vienviet izstādē "Balttour 2020"! Iepazīsti, salīdzini tūrisma operatoru un aģentūru aktuālo piedāvājumu izstādē un izvēlies tieši sev vispiemērotāko. Lūk, iedvesmai daži vilinoši galamērķi!

Citādā Čehija

Čehijā nav tikai Prāga – pārliecināties ne tikai par galvaspilsētas, bet arī visas valsts skaistumu izstādē "Balttour 2020" aicinās Čehijas tūrisma pārstāvji! Aģentūras "CzechTourism" ekspozīcijā varēs atklāt Čehijas skaistākās tūrisma pērles. Piemēram, Pilzene lepojas ar Sv. Bartolomeja katedrāli, kura pārsteidz ar augstāko baznīcas torni Čehijā, bet Morāvijas-Silēzijas apgabalā atrodas vairāki UNESCO pasaules kultūras mantojuma objekti. Ko vēl vērts tur apskatīt? Noskaidro pie atsaucīgajiem dalībniekiem izstādē!

Gastronomiskā Armēnija


Vīna un gastronomisku piedzīvojumu tīkotājiem vērts paviesoties ekspozīcijā "Go Armenia". Tur varēs uzzināt par vīna tūrismu, kas Armēnijā īpaši uzplaucis pēdējo gadu laikā. Arheoloģisko izrakumu liecības vēsta, ka tieši Ararata kalna pakājē bijusi senākā vīna darītava pasaulē. Jauni un izsmalcināti dzērieni, augstākās kvalitātes vīni, kā arī plašs piedāvājums Armēnijas vēstures un kultūras iepazīšanai – tas viss jau no 31. janvāra līdz 2. februārim "Balttour 2020" Ķīpsalā!

Maršruti Krievijā


Kāda ir Krievija mūsdienās? "Ural Line Tour" aicina apmeklētājus iepazīt kaimiņvalsts tūrisma jaunumus un lauzt stereotipus par Krieviju. Maskava, Sanktpēterburga, Jekaterinburga, Baikāls – šie ir daži no populārākajiem maršrutiem, kuros var atklāt Krievijas vēsturi un dabas skaistumu. Par labu konkrētam galamērķim Tālajos Austrumos, Urālos, valsts centrālajā daļā un citviet palīdzēs izlemt "Balttour 2020" dalībnieki. Starp citu, izstādē varēs nofotografēties ar kokošņiku fotostūrītī "Logs uz Krieviju"!

Slēpošana Slovākijā

Bratislava, Košice, Spišas pils, alas, klintis ir daži no iecienītākajiem galamērķiem Slovākijā, bet par īstu tūristu paradīzi tā kļūst īpaši ziemas mēnešos! Sniegs un nebeidzamas aktīvās atpūtas iespējas ikvienam ceļotājam ir tās priekšrocības, ko sniedz Augsto Tatru kūrortpilsētas, kuru omulīgajās viesnīcās var baudīt spa procedūras, gardas vakariņas un izsmalcinātus dzērienus, bet slēpošanas centros var izmēģināt dažādas trases, pārgājienu maršrutus un izjust adrenalīnu nobraucienus ar ragavām!

Ungārijas pērles

Kāpēc Ungāriju iekļaut savā pasaules apceļošanas maršrutā? Eiropā lielākā sinagoga, trešā lielākā parlamenta ēka pasaulē, neskaitāmi termālie minerālūdens avoti, vairāk nekā 100 muzeju, mūzikas festivāls "Sziget", ko ik gadu apmeklē aptuveni pusmiljons cilvēku. Ungārija lepojas arī ar termālajiem ūdeņiem, kuri pazemē aizņem teju 80 % valsts teritorijas un iztek vismaz 188 akās un avotos. Dažus no tiem izmanto jau kopš romiešu laikiem! Apmeklē izstādi "Balttour 2020" un uzzini, ar ko vēl pārsteidz Ungārija!

Daudzveidīgā Uzbekistāna


Galvaspilsēta Taškenta, Samarkanda, Buhāra, Hiva ir neliela daļa no plašās Uzbekistānas, un caur šīm pilsētām savulaik vijās slavenais Lielais zīda ceļš. Laika gaitā un varu maiņā valsts piedzīvojusi dažādus vēstures pavērsienus, par kuriem var pārliecināties teju ik uz soļa. Senas pilsētas, krāšņa arhitektūra, mošejas, pieminekļi un austrumu burvība vilina tūristus paviesoties šajā Āzijas valstī. Izstādē "Balttour 2020" kompānija "Base Travel" piedāvās četru dienu ekskursiju uz Samarkandu, kas ļaus iepazīt pilsētu visā tās krāšņumā, sākot ar nozīmīgākajiem apskates objektiem un beidzot ar gastronomiskajiem labumiem! Un tas nav viss!

Atpūta un sanatorijas Lietuvā

Dodies uz Panevēžu pēc piedzīvojumiem! Nesen tur atklāts veikborda parks "WAKE Panevezys", kas piedāvā veikborda apmācības gan pieaugušajiem, gan bērniem. Arī piedzīvojumu parks "Orangutanas" aicina ciemos visu ģimeni. Kultūras un atpūtas parks piedāvā daudzveidīgu atpūtu, tostarp modernus spēļu laukumus, velotakas, diskgolfu. Savukārt, viesojoties Šauļos, vērts apmeklēt pērnā gada jaunumus – Telefonu muzeju un Farmācijas muzeju. Skaista pastaiga būs pa Haima Frenkeļa villas rožu dārzu, bet pamest pilsētu bez slavenās Dzelzs lapsas apmeklējuma noteikti nedrīkst! Starp citu, skulptūra nesen nosvinēja savu desmito jubileju! Par citiem zīmīgiem notikumiem un jaunumiem Birštonā, Biržos, Druskininkos, Klaipēdā, Mažeiķos, Pluņģē, Traķos un citviet Lietuvā uzzini "Balttour 2020"!

Izzini Igauniju

Izstādē plaši pārstāvēta būs arī kaimiņvalsts Igaunija! Iepazīsti daudzveidīgos muzejus, starp kuriem ir Veselības aprūpes muzejs, Jūras muzejs, Enerģijas atklājumu centrs, Apraides muzejs, Piensaimniecības muzejs, Velosipēdu muzejs un daudzi citi. Dodies uz abām lielākajām Igaunijas salām – Sāmsalu un Hījumā, kuras pilsētā Keinā pavisam drīz atvērs piedzīvojumu centru "Vēja tornis"! Atklāj jaunas vietas, kuras apmeklēt nedēļas nogalē vai garākā izbraucienā! Igaunijas pilsētas un reģioni aicina izbaudīt dabu, vēstures mantojumu, pilis un muižas, pastaigu takas, nacionālo virtuvi un aktīvās atpūtas iespējas! Vai esi apmeklējis restorānu purvā? Par to plašāk varēsi uzzināt Jervas ekspozīcijā!

Šīs ir tikai dažas no valstīm, kuras tiks pārstāvētas izstādē "Balttour 2020" Ķīpsalā no 31. janvāra līdz 2. februārim. Seko līdzi jaunumiem: balttour.lv un Fb.com/balttour

Izstādi-gadatirgu "Balttour" rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Darbalaiks:

31. janvārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

31. janvārī 13.00–18.00

1. februārī 10.00–18.00

2. februārī 10.00–17.00

Jaunumi Jaunumi

19.12.2019

TripAdvisor nosauc 2019. gada TOP 10 pasaules populārākos apskates objektus

Populārā tūrisma informācijas un rezervācijas vietne pasaulē "Tripadvisor", balstoties uz 250 000 tūrisma un aktivitāšu rezervācijām, izveidojusi TOP10 sarakstu ar pasaules populārākajiem un ceļotāju iecienītākajiem apskates objektiem 2019. gadā.


01.11.2019

Aviobiļetes jebkurā virzienā ar jebkuru aviokompāniju

Cilvēki, kuri vismaz reizi gadā dodas ārpus valsts, ceļojumam vai biznesa braucienam izvēloties lidojumu, jau sen zina, ka visātrākais un izdevīgākais aviobiļetes iegādes veids ir internetā. Savukārt tie, kuriem ir svarīgas ērtības, kvalitatīvs serviss un optimāli izdevumi, jau desmit gadus pazīst aviobiļešu rezervācijas un tirdzniecības interneta vietni  www.aviokase.lv, kas saviem lietotājiem garantē ne tikai iespēju iegādāties lētas aviobiļetes, bet arī sniedz absolūtu drošību, ka iecerētais ceļojums notiks bez starpgadījumiem, un, ja arī gadīsies kāds misēklis, uzņēmuma darbinieki jebkurā diennakts laikā būs pieejami un gatavi nekavējoties palīdzēt atrisināt situāciju.