Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
«Air Serbia» - aviobiļetes uz Krieviju vēl joprojām pieejamas
«Air Serbia» - aviobiļetes uz Krieviju vēl joprojām pieejamas
Vienīgais “logs uz Eiropu” avio nozarē Krievijas iedzīvotājiem bija palicis caur Serbiju – pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tikai šī lidsabiedrība no vecā kontinenta turpina lidot, turklāt vienu brīdi par bija dubultojusi lidojumu skaitu.

Tiesa gan, lidsabiedrība saņem nosodījumu ne tikai no sabiedrības vārdiski, bet arī darbos. Proti, saņemti jau vairāki viltus zvani, kas vēstījuši par sprāgstvielām lidmašīnās, kas lidojušas uz Krieviju.

Uz brīdi bija pazudušas biļetes reisiem uz Maskavu “Air Serbia” mājaslapā, kas ļāva medijiem, tostarp Latvijas medijiem, publiskot ziņas, ka spiediena rezultātā “Air Serbia” pārtrauc lidojumus uz Krieviju. Taču oficiālu apstiprinājumu šādām ziņām Travelnews.lv ārvalstu medijos tā arī neatrada.

Pārbaudot “Air Serbia” mājaslapu, meklējot lidojumus no Maskavas uz Belgradu, ir redzams, ka daudzās dienās lidojumi un arī aviobiļetes nav pieejamas, bet dažos datumos tās vēl joprojām var iegādāties. Tā, piemēram, lidojums Maskava – Belgrada – Maskava ar izlidošanu 29. martā un atgriešanos 1. aprīlī maksā “nieka” 779,29 eiro, bet ar izlidošanu 18. martā no Maskavas un atgriešanos 28. martā – 1009,29 eiro.

Aviobiļetes Jaunumi

18.01.2023

Lidosta Rīga plāno izveidot vismaz 50 jaunu štata vietu

VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" saistībā ar plānoto lidojumu un pasažieru skaita pieaugumu šogad pirmajā ceturksnī plāno izveidot vismaz 50 jaunu štata vietu, galvenokārt aviācijas drošības jomā un tehniskajās profesijās jauno bagāžas sistēmu apkalpošanas vajadzībām, aģentūru LETA informēja lidostas pārstāvji.
24.10.2022

Vai pieaugošā dzīves dārdzība ietekmē Latvijas iedzīvotāju ceļojumu plānus

Energoresursu krīze un aizvien pieaugošā inflācija manāmi ietekmē iedzīvotāju pirktspēju un iespējas doties atpūtā uz tālākiem galamērķiem. Pieaugot ikdienas tēriņiem, gandrīz puse iedzīvotāju atzīst, ka šoziem neceļos un vairāk nekā piektā daļa aptaujāto plāno ceļot retāk.
01.10.2022

Lidmašīnu biļetes visdrīzāk kļūs vēl dārgākas, brīdina avioeksperts

Aviobiļetes visdrīzāk varētu vēl vairāk sadārdzināties, ko veicinās gan aviokompāniju finansiālais stāvoklis, gan citi aspekti, izdevumam "Hadley Gamble" sacījis Starptautiskās gaisa transporta asociācijas ģenerāldirektors Viljams Volšs.


11.08.2022

Vēlas samazināt kompensācijas par lidojumu kavējumiem

Čehija, kas šobrīd ir Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts, plāno nākt klajā ar priekšlikumu samazināt kompensācijas par atceltajiem vai aizkavētajiem lidojumiem.