Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
airBaltic prezentē 2020. gada kalendāru
airBaltic prezentē 2020. gada kalendāru
Rīga. Šajā nedēļā Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentē ikgadējo kalendāru 2020. gadam. Kā jau ierasts, modeles visiem 12 mēnešiem ir airBaltic darbinieces.

Šī gada airBaltic kalendāra izdevums ir veltīts Baltijas valstīm un tajā redzami Airbus A220 lidmašīnu jaunie krāsojumi Baltijas valstu karogu krāsās. Mēs esam priecīgi un pagodināti savienot Baltijas valstis ar pārējo pasauli un atklāt mūsu reģiona skaistumu – dabu, vietas un cilvēkus.

Kalendārā redzamās fotogrāfijas uzņēmusi Aiga Rēdmane, kura ar airBaltic sadarbojusies jau vairākus gadus. Modeļu stiliste bija Līga Banga. Kopumā kalendāra izveide aizņēma divus mēnešus.

Jaunos airBaltic sienas un galda kalendārus 2020. gadam ir iespējams iegādāties uzņēmuma biļešu kasē starptautiskajā lidostā Rīga, kā arī uzņēmuma mājaslapā: http://souvenirs.airbaltic.com/.

Par airBaltic īsumā:


airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 37 lidmašīnas: 21 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Aviobiļetes Jaunumi

22.02.2020

Pieaug airBaltic iepriekš pasūtīto maltīšu popularitāte

Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic pasažieru skaits, kuri savā rezervācijā iekļāvuši kādu no vairāk nekā 70 iepriekš pasūtīto maltīšu izvēlēm, 2019. gadā pieaudzis par 49,5%, bet lidmašīnās piedāvāto maltīšu popularitāte palielinājusies par 19,8%.airBaltic lidojumu servisa vadītāja Zane Pabērza norāda: "Mēs sekojam nozares tendencēm un katru gadu atjaunojam mūsu iepriekšējai pasūtīšanai paredzēto maltīšu ēdienkarti. Mums ir svarīgi spēt piedāvāt plašas izvēles iespējas mūsu pasažieriem un apmierināt dažādas uztura vajadzības.
30.11.2019

airBaltic plāno nākotnē veidot floti tikai ar Airbus A220

2019. gada 26. novembrī airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) piedalījās tiešraides intervijā Amerikas Savienoto Valstu televīzijas kanālā CNN. Starptautiskais biznesa korespondents un raidījuma vadītājs Ričards Ostins Kvests (Richard Austin Quest) un airBaltic izpilddirektors Martins Gauss CNN raidījumā Quest Means Business pārrunāja flotes modernizāciju ar A220-300 lidmašīnām, apņemšanos samazināt CO2 izmešus, lidsabiedrības nākotnes plānus un attīstību.