airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Par airBaltic:


Latvijas aviokompānija Air Baltic Corporation AS (airBaltic) tika nodibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96.14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3.86%. airBaltic ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi.
2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu. Aviokompānija piedāvā aviobiļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus. Šīs cenas spēj konkurēt ne tikai ar citu aviokompāniju piedāvātajām cenām, bet arī ar autobusu, vieglo automašīnu, vilcienu un prāmju pārvadājumu cenām.
airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 32 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai.

airBaltic Jaunumi

1 2 3 4
21.02.2024

airBaltic GREEN SALE - Lido pretī pavasarim

Aviobiļetes airBaltic uz visiem galamērķiem tagad pieejami par viszemākajām cenām. Rīkojies gudri un saplāno savus 2024. gada ceļojumus izdevīgāk!
19.02.2024

Lidsabiedrība airBaltic paziņo janvāra pieprasītākos galamērķus no Rīgas

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka pieprasītākie galamērķi no Rīgas janvārī bijuši Stokholma, Londona un Dubaija. Šie galamērķi ir populāri gan atpūtas, gan komandējumu vajadzībām, jo lidsabiedrība pasažieriem piedāvā plašu ceļojumu iespēju klāstu un elastīgus lidojumu laikus.

01.02.2024

airBaltic ienemumi 2023. gada varetu parsniegt 668 miljonus eiro

Riga. Latvijas lidsabiedribai airBaltic gatavojoties publiskot 2023. gada finanšu rezultatus, sakotnejie dati liecina par parliecinošu ienemumu prognozi aizvaditajam gadam. Pec rekordaugstajiem ienemumiem pirmaja pusgada un stabiliem finanšu rezultatiem trešaja ceturksni airBaltic turpina demonstret pozitivu darbibu un uznemejdarbibas raditajus. 
24.01.2024

Aviokompānija «airBaltic» – pieejamas 90 stjuartu vakances

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka šobrīd kopumā piedāvā 90 stjuartu vakances – 70 no tām pieejamas Rīgā un 20 Tallinā. Visi interesenti tiek aicināti piedalīties tiešsaistes stjuartu atlases dienās katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 13.00 (pēc Rīgas laika).
1 2 3 4