airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
airBaltic noslēdz Pilsētu kolekciju, vietnē OpenSea veiksmīgi izdodot četrpadsmitos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT
airBaltic noslēdz Pilsētu kolekciju, vietnē OpenSea veiksmīgi izdodot četrpadsmitos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT
Rīga. Šodien tiek noslēgta pirmā airBaltic NFT kolekcija, izdodot jau četrpadsmitos airBaltic Pilsētu kolekcijas neaizstājamos blokķēžu žetonus. Jaunais NFT ir pieejams vietnē OpenSea par fiksētu cenu 0,1 Ether.

Četrpadsmitais airBaltic izdevums ir digitāls mākslas darbs, kurā attēlota viena no Latvijas mīlētākajām pilsētām – Rīga. Skaistā Latvijas galvaspilsēta ir mājvieta vēsturiskajam Brīvības piemineklim, skaistajām jūgendstila ēkām un modernajai Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. 2018. gadā, godinot Latvijas simtgadi, airBaltic aicināja ikvienu balsot par savām iemīļotākajām Latvijas pilsētām, kuru vārdos tika nodēvētas lidsabiedrības Airbus A220-300 lidmašīnas.

airBaltic 2021. gada 14. aprīlī kļuva par pasaulē pirmo lidsabiedrību, kas izdevusi neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT (non-fungible token). Lidsabiedrība izdevusi ierobežota daudzuma NFT, kuros attēlota Airbus A220-300 lidmašīna ar tās reģistrācijas numuru, kā arī mākslas darbs ar vienu no Latvijas iemīļotākajām pilsētām – Kuldīgu. Kopš tā laika airBaltic izdevusi vēl trīspadsmit digitālus mākslas darbus, godinot iemīļotās Latvijas pilsētas – Cēsis, Alūksni, Liepāju, Bausku, Siguldu, Jelgavu, Ogri, Valmieru, Gulbeni, Smilteni, Līvānus, Jūrmalu un tagad Rīgu.

airBaltic pasaulē ir pazīstama kā inovatīva lidsabiedrība. 2014. gadā airBaltic kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas maksājumiem par biļešu iegādi pieņēma Bitcoin. Tagad sadarbībā ar pakalpojumu sniedzēju BitPay airBaltic pieņem arī citas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin Cash, Etherun Dogecoin, biļešu iegādēm, kas veiktas lidsabiedrības mājaslapā.

Kā ziņots iepriekš, airBaltic 2022. gada maijā izziņoja par plāniem izdot jaunu neaizstājamo blokķēžu žetonu jeb NFT (non-fungible token) kolekciju Planies, kurā būs 10 000 unikāli animācijas lidmašīnu dizaini. NFT īpašnieki varēs saņemt airBaltic Club punktus un citas lojalitātes programmas priekšrocības. airBaltic City Collection NFT īpašnieki varēs saņemt Planies NFT bez maksas.

airBaltic Jaunumi

26.10.2022

Labākais rudens brīvdienu galamērķis

Vai jau esi izlēmis, kurp aizlidot īsās rudens brīvdienās? Prāga būs īstā izvēle! Prāga ir pilsēta, kas sevī ietver daudzveidību un bagātu kultūras mantojumu. Vēlā rudenī, dažādo arhitektūras stilu kvartāliem atspīdot zeltainu lapu toņos, tā iemirdzas īpaši spoži.
23.10.2022

Aviokompānija airBaltic pārvadā vairāk nekā 400 tonnas pasta no Ukrainas

Rīga. Kopš 2022. gada aprīļa Latvijas lidsabiedrība airBaltic veikusi kravas pārvadājumus no Kijivas, Ukrainā, sadarbībā ar Ukrainas nacionālo pasta dienestu Ukrposhta, organizējot jaukta tipa pasta transporta sistēmu. Līdz septembrim airBaltic uz dažādiem galamērķiem ir pārvadājusi kopsvarā vairāk nekā 400 tonnas pasta no Ukrainas.gadā.
07.10.2022

Lidsabiedrība airBaltic turpina slēgt līgumus par savu lidmašīnu izīrēšanu citām kompānijām

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" turpina slēgt jaunus līgumu par "Airbus" lidmašīnu izīrēšanu citām lidsabiedrībām, aģentūra LETA noskaidroja lidsabiedrībā "airBaltic". Līdz šī gada septembra beigām bija izīrētas 11 lidmašīnas - piecas lidsabiedrībai "Eurowings", divas - "Eurowings Discover" un četras - "SAS".
06.10.2022

Aviokompānija airBaltic piedalās Pasaules aviācijas festivālā 2022

Amsterdama. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šonedēļ piedalās aviācijas un ceļošanas tehnoloģiju konferencē un izstādē Pasaules aviācijas festivāls 2022, kas notiek Amsterdamā, Nīderlandē.