airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija airBaltic Latgalē uzsāk mehāniķu piesaistes kampaņu
Aviokompānija airBaltic Latgalē uzsāk mehāniķu piesaistes kampaņu
Rīga. Palielinoties pieprasījumam pēc darbiniekiem ar tehniskām prasmēm un inženierijas zināšanām un Latvijas lidsabiedrībai airBaltic turpinot augt, uzņēmums uzsāk lidmašīnu apkopes mehāniķu un tehniķu piesaistes kampaņu visā Latvijā, aptverot valsts reģionus. Šīs kampaņas īstenošana tiek sākta valsts austrumos, Latgalē. Laipni aicināti pieteikties ir speciālisti un topošie profesionāļi ar pieredzi aviācijā, kā arī citās tehniskā darba jomās.

airBaltic tehniskais direktors Andris Vaivads norāda: “Šobrīd airBaltic Tehniskajā nodaļā ir vairāk nekā 400 darbinieki, kuri strādā inženierijas, loģistikas un ražošanas apakšnodaļās. Taču, tā kā darbinieku skaitu plānots dubultot, ņemot vērā uzņēmuma izaugsmi 2023. gadā un turpmākajos gados, mēs meklējam jaunus komandas locekļus.”

“Šī kampaņa ir orientēta uz reģioniem, jo mēs zinām, ka Latvijā ir daudz prasmīgu tehniskā darba speciālistu arī ārpus galvaspilsētas. Protams, ne visi ir saistīti ar aviāciju, taču, pateicoties pieredzei citās jomās, pat pašmācības līmenī cilvēkiem ir labas pamatzināšanas. Tās var pielāgot un pilnveidot aviācijā. Mūsu darbinieku vidū jau ir daudz veiksmīgu piemēru, tāpēc mēs meklējam papildspēkus. Turklāt nākotnē airBaltic sagaida daudz aizraujošu notikumu – pieaugošā Airbus A220-300 flote, C pārbaudes un jauns angārs Rīgā ir tikai daži no tiem. Mūsu ikdienas darba vide ir ļoti dinamiska un nekad nekļūst vienmuļa vai garlaicīga, tāpēc priecāsimies satikt aizvien jaunus speciālistus,” piebilda Vaivads.

Šobrīd airBaltic strādā 30 valstu pārstāvji, tai skaitā Tehniskajā nodaļā. Šīs kampaņas mērķis ir arī uzrunāt ukraiņus Latvijā, jo jau 50 ukraiņi kopš kara sākuma ir kļuvuši par lidsabiedrības darbiniekiem.

Minimālās prasības mehāniķa amatam ir šādas: tehniskā specializācija (ne aviācijas nozarē) ar dokumentētu pieredzi, gatavība nokārtot EASA Part-66 pamatprasību eksāmenu B1.1/ B2 kategorijā, ko nodrošina airBaltic. Nodarbinātības laikā galvenie darbinieku darba izpildes vērtēšanas kritēriji būs veicamo uzdevumu sarežģītība; veikto apkopes darbu kvalitāte; lēmumu pieņemšanas spējas; darba ētika un komandas darbs; iniciatīva.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.

airBaltic Jaunumi

22.03.2023

Lidsabiedrība airBaltic ievieš Apple Pay

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo par jaunu papildinājumu plašajam apmaksas veikšanas iespēju klāstam, iegādājoties aviobiļetes airBaltic mājaslapā. Sākot no marta, visi klienti var izmantot Apple Pay. Tādējādi airBaltic turpina realizēt savu apņemšanos klientiem nodrošināt dažādas maksāšanas iespējas, lai biļešu iegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka.

14.03.2023

Lidsabiedrība airBaltic Kanādā prezentē savu četrdesmito A220-300 lidmašīnu – Latvijas karoga krāsās

Mirabella. Latvijas lidsabiedrība airBaltic īpašā pasākumā kopā ar lidmašīnu ražotāju Airbus prezentēja savu četrdesmito A220-300 lidmašīnu – Latvijas karoga krāsās, tādējādi godinot veiksmīgās un ilggadējās Latvijas un Kanādas attiecības. airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Pirms vairāk nekā sešiem gadiem airBaltic kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsāka lidojumus ar A220-300.
08.02.2023

Aviosabiedrība airBaltic meklē pieredzējušu lidojumu dispečeru

Rīga. Papildinot strauji augošo komandu, Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic izsludinājusi pieteikšanos uz aktuālo pieredzējuša lidojumu dispečera vakanci. Svarīgi minēt, ka šim amatam nepieciešama gaisa kuģu dispečera vai pilota licence.
25.01.2023

Aviokompānija airBaltic saņem 2023. gada ch-aviation Eiropā otrās jaunākās lidmašīnu flotes balvu

Rīga. Tīmekļa pakalpojumu sniedzējs ch-aviation Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piešķīris 2023. gada Eiropā otrās jaunākās lidmašīnu flotes balvu ar flotes vidējo vecumu 3,8 gadi.
Kopš 2016. gada, kad airBaltic uzsāka Airbus A220-300 lidmašīnu izmantošanu, lidsabiedrība ar tām pārvadājusi gandrīz 10 500 000 pasažieru.