airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija airBaltic uzsāk lidojumus uz Bukaresti, Porto, Burgasu, Bilbao un Tivatu
Aviokompānija airBaltic uzsāk lidojumus uz Bukaresti, Porto, Burgasu, Bilbao un Tivatu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šonedēļ uzsāk tiešos lidojumus piecos jaunos maršrutos: Rīga-Bukareste (Rumānija), Rīga-Porto (Portugāle), Rīga-Burgasa (Bulgārija), Rīga-Bilbao (Spānija) un Rīga-Tivata (Melnkalne).

 

Bukareste ir Rumānijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta, sniedzot vienmērīgu vēsturiskā un modernā sajaukumu. Savukārt Porto ir otrā lielākā Portugāles pilsēta, kas pazīstama ar savu bagāto vēsturi, garšīgajiem ēdieniem un ainavām. Burgasa ir pilsēta, kas atrodas Bulgārijas Melnās jūras krastā un ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm un kūrortiem, kā arī ar seno vēsturi un kultūras mantojumu. Savukārt Bilbao ir pilsēta Spānijas ziemeļu daļā, kas pazīstama ar savu iespaidīgo arhitektūru, kultūru un pasaulslavenajiem muzejiem. Visbeidzot, Tivata ir Melnkalnes piekrastes pilsēta, kas ir pazīstama ar skaisto dabu un virkni vēsturisku objektu.

Maršruts              Lidojuma biežums           Sākuma datums                Cena *,

GREEN

 Rīga – Bukareste (Rumānija)      3 lidojumi nedēļā             2023. gada 1. maijs          79 EUR

Rīga – Porto (Portugāle)                2 lidojumi nedēļā             2023. gada 1. maijs          169 EUR

Rīga – Burgasa (Bulgārija)             2 lidojumi nedēļā             2023. gada 2. maijs          119 EUR

Rīga – Bilbao (Spānija)    2 lidojumi nedēļā             2023. gada 4. maijs          155 EUR

 

 

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas

 

Plānotais lidojuma laiks starp Rīgu un Bukaresti ir 2 stundas un 30 minūtes, starp Rīgu un Porto 4 stundas un 25 minūtes, starp Rīgu un Burgasu 2 stundas un 40 minūtes, starp Rīgu un Bilbao 3 stundas un 50 minūtes, bet starp Rīgu un Tivatu 2 stundas un 40 minūtes.

 

2023. gada vasaras sezonā airBaltic no Baltijas valstīm un Tamperes piedāvās lidojumus 20 jaunos maršrutos. Šis ir lielākais jaunu maršrutu skaits, kādu airBaltic piedāvājusi vienā sezonā.

 

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā aviokase.lv.

airBaltic Jaunumi

29.05.2023

airBaltic pārlidos Brīvības piemineklim un nogādās mājās Latvijas hokeja izlasi

Rīga. Atzīmējot Latvijas vīriešu hokeja valstsvienības vēsturisko panākumu, 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā izcīnot bronzas medaļas, šodien Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nogādās komandu mājās. Sasniedzot Rīgu, Airbus A220-300 lidmašīna, kas rotāta valsts karoga krāsās, pārlidos Brīvības piemineklim. 
11.05.2023

Lielākais jauno maršrutu skaits ziemas sezonā – lidsabiedrība airBaltic paziņo par 11 jauniem maršrutiem

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien publicējusi lidojumu grafiku gaidāmajai ziemas sezonai, kas sāksies 2023. gada oktobrī. Lidsabiedrība no Baltijas valstīm un Tamperes (Somija) veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos, kā arī kopumā piedāvās aptuveni 80 maršrutus visā savā tīklā, lai savienotu Rīgu un citas reģiona pilsētas.


17.04.2023

Aviokompānija airBaltic Rīgā prezentē 40. lidmašīnu un izziņo sadarbību ar Dziesmu un deju svētkiem

Rīga. Šodien īpašā svētku notikumā lidostā Rīga Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentēja savu četrdesmito Airbus A220-300 lidmašīnu (reģ. nr. YL-ABN), un tas ir jau otrais flotes gaisa kuģis Latvijas karoga toņu krāsojumā. Pasākumu sevišķi paspilgtināja airBaltic uzsāktā sadarbība ar XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kļūstot par to oficiālo lidsabiedrību.
01.04.2023

Aviokompānijas airBaltic un Tarom pagarina sadarbības lidojumu vienošanos

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic un Rumānijas nacionālā gaisa transporta kompānija Tarom no 1. maija pagarinās sadarbības lidojumu vienošanos, airBaltic sākot nodrošināt tiešos reisus jaunā maršrutā Rīga-Bukareste. Šī vienošanās pasažieriem sniegs jaunas iespējas – tā savienos abu lidsabiedrību maršrutu tīklus, izmantojot partneru centrus Rīgā un Bukarestē,