airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Lidsabiedrība airBaltic samazina biznesa klases aviobiļešu cenu, ieviešot Business Light
Lidsabiedrība airBaltic samazina biznesa klases aviobiļešu cenu, ieviešot Business Light
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ieviesusi jaunu aviobiļešu veidu – Business Light. Tas pasažieriem piedāvā pilnvērtīgu biznesa klases pieredzi, kā arī atsevišķas elastības iespējas par pieejamāku cenu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Kā inovatīva lidsabiedrība mēs vienmēr cenšamies pārskatīt mūsu produktus, lai apmierinātu mūsu klientu mainīgās vajadzības. Tikko ieviestais biļešu veids sniedz pasažieriem visus pakalpojumus, kas tradicionāli saistīti ar biznesa klasi, un tas palielina mūsu konkurētspēju Eiropas aviācijas tirgū. Mēs sagaidām, ka tas būs populārs arī atpūtas ceļotāju vidū.”

Lidmašīnā mūsu apkalpojošais personāls Business Light pasažieriem piedāvā īpašu, personīgu apkalpošanu un pasniedz sezonālu trīs ēdienu maltīti, kā arī piedāvā plašu dzērienu klāstu. Business Light pasažieri lidojumam var reģistrēties pie atsevišķa reģistrācijas galdiņa, izmantot ātro lidostas drošības pārbaudi un pavadīt laiku biznesa klases atpūtas telpā.

airBaltic ļauj Business Light pasažieriem ņemt līdzi papildu bagāžu – gan lidmašīnas salonā, gan kā reģistrēto bagāžu. Pretēji Business klases biļetēm, ja Business Light pasažieriem pēkšņi radušās izmaiņas plānos, šīs iespējas pieejamas ar atšķirīgiem nosacījumiem.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties  mājaslapā www.aviokase.lv.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

 

airBaltic Jaunumi

26.10.2022

Labākais rudens brīvdienu galamērķis

Vai jau esi izlēmis, kurp aizlidot īsās rudens brīvdienās? Prāga būs īstā izvēle! Prāga ir pilsēta, kas sevī ietver daudzveidību un bagātu kultūras mantojumu. Vēlā rudenī, dažādo arhitektūras stilu kvartāliem atspīdot zeltainu lapu toņos, tā iemirdzas īpaši spoži.
23.10.2022

Aviokompānija airBaltic pārvadā vairāk nekā 400 tonnas pasta no Ukrainas

Rīga. Kopš 2022. gada aprīļa Latvijas lidsabiedrība airBaltic veikusi kravas pārvadājumus no Kijivas, Ukrainā, sadarbībā ar Ukrainas nacionālo pasta dienestu Ukrposhta, organizējot jaukta tipa pasta transporta sistēmu. Līdz septembrim airBaltic uz dažādiem galamērķiem ir pārvadājusi kopsvarā vairāk nekā 400 tonnas pasta no Ukrainas.gadā.
07.10.2022

Lidsabiedrība airBaltic turpina slēgt līgumus par savu lidmašīnu izīrēšanu citām kompānijām

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" turpina slēgt jaunus līgumu par "Airbus" lidmašīnu izīrēšanu citām lidsabiedrībām, aģentūra LETA noskaidroja lidsabiedrībā "airBaltic". Līdz šī gada septembra beigām bija izīrētas 11 lidmašīnas - piecas lidsabiedrībai "Eurowings", divas - "Eurowings Discover" un četras - "SAS".
06.10.2022

Aviokompānija airBaltic piedalās Pasaules aviācijas festivālā 2022

Amsterdama. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šonedēļ piedalās aviācijas un ceļošanas tehnoloģiju konferencē un izstādē Pasaules aviācijas festivāls 2022, kas notiek Amsterdamā, Nīderlandē.