airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Lielākais jauno maršrutu skaits ziemas sezonā – lidsabiedrība airBaltic paziņo par 11 jauniem maršrutiem
Lielākais jauno maršrutu skaits ziemas sezonā – lidsabiedrība airBaltic paziņo par 11 jauniem maršrutiem
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien publicējusi lidojumu grafiku gaidāmajai ziemas sezonai, kas sāksies 2023. gada oktobrī. Lidsabiedrība no Baltijas valstīm un Tamperes (Somija) veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos, kā arī kopumā piedāvās aptuveni 80 maršrutus visā savā tīklā, lai savienotu Rīgu un citas reģiona pilsētas.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs priecājamies paziņot par lielāko jauno maršrutu skaitu ziemas sezonā, kādu jebkad piedāvājusi airBaltic. Gatavojoties gaidāmajai ziemas sezonai, mēs rūpīgi izvērtējam pasažieru pieprasījumu un analizējam tirgus situāciju. Tādējādi mūsu gatavība strādāt Baltijā un Tamperē joprojām ir mērķtiecīga, un esam apņēmušies uzlabot savienojamību reģionā un ārpus tā. Tāpat ar prieku paplašinām savu piedāvājumu ar jauniem maršrutiem un palielinātu lidojumu biežumu mūsu esošajos atpūtas un īso brīvdienu maršrutos.”

“Piemēram, pateicoties Agādīrai, kas papildus Marrākešai ir otrs galamērķis Marokā, un visām četrām mūsu bāzes pilsētām, kas tagad savienotas ar saulaino Tenerifi, mēs ar prieku varam saviem pasažieriem piedāvāt vēl lielāku dažādību. Turklāt šogad mūsu ziemas lidojumu grafiks iepriecinās arī ziemas sporta entuziastiem ar tādiem galamērķiem kā Ženēva un Turīna. airBaltic vienmēr meklē iespējas piedāvājumu uzlabošanai un dažādošanai, un šī sezona nebūs izņēmums,” piebilda Gauss.

Sākot no šī brīža, mājaslapā aviokase.lv  iespējams iegādāties aviobiļetes teju visos jaunajos maršrutos par pievilcīgākajām cenām. Pirmā jauno ziemas sezonas galamērķu izpārdošanas akcija sāksies 16. maijā.
Maršruts    Lidojuma biežums    Sākuma datums    Cena *,
GREEN
 Rīga–Agādīra (Maroka)    1 lidojums nedēļā    2023. gada 4. novembris    EUR 169
Rīga–Alikante (Spānija)    2 lidojumi nedēļā     2024. gada 26. februāris    EUR 129
Tallina–Tampere (Somija)–Amsterdama (Nīderlande)**    7 lidojumi nedēļā    2023. gada 29. oktobris    EUR 65
Tallina–Tenerife (Spānija)    2 lidojumi nedēļā    2023. gada 30. oktobris    EUR 225
Tallina–Ženēva (Šveice)    1 lidojums nedēļā    2023. gada 30. decembris    EUR 115
Viļņa–Brisele (Beļģija)    4 lidojumi nedēļā    2023. gada 30. oktobris    EUR 99
Viļņa–Tenerife (Spānija)    2 lidojumi nedēļā    2023. gada 31. oktobris    EUR 215
Viļņa-Dubaija (AAE)***    2 lidojumi nedēļā    2023. gada 1. novembris    EUR 239
Viļņa–Turīna (Itālija)    1 lidojums nedēļā    2023. gada 23. decembris    EUR 109
Tampere–Tenerife    2 lidojumi nedēļā    2023. gada 1. novembris    EUR 235
Tampere– Kitile (Somija)**    2 lidojumi nedēļā    2023. gada 22. decembris    EUR 99
 

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

**Aviobiļetes lidojumiem šajos maršrutos airBaltic mājaslapā būs nopērkamas tuvāko nedēļu laikā.

***Tiek gaidīts valdības apstiprinājums. Aviobiļetes airBaltic mājaslapā būs nopērkamas tuvāko nedēļu laikā.

Gaidāmajā ziemas sezonā airBaltic plāno iekļaut kopumā 11 jaunus maršrutus – divus no Rīgas, trīs no Tallinas, četrus no Viļņas un divus no Tamperes.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā aviokases.lv.

airBaltic Jaunumi

29.05.2023

airBaltic pārlidos Brīvības piemineklim un nogādās mājās Latvijas hokeja izlasi

Rīga. Atzīmējot Latvijas vīriešu hokeja valstsvienības vēsturisko panākumu, 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā izcīnot bronzas medaļas, šodien Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nogādās komandu mājās. Sasniedzot Rīgu, Airbus A220-300 lidmašīna, kas rotāta valsts karoga krāsās, pārlidos Brīvības piemineklim. 
02.05.2023

Aviokompānija airBaltic uzsāk lidojumus uz Bukaresti, Porto, Burgasu, Bilbao un Tivatu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šonedēļ uzsāk tiešos lidojumus piecos jaunos maršrutos: Rīga-Bukareste (Rumānija), Rīga-Porto (Portugāle), Rīga-Burgasa (Bulgārija), Rīga-Bilbao (Spānija) un Rīga-Tivata (Melnkalne).araksts un aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā aviokase.lv.
17.04.2023

Aviokompānija airBaltic Rīgā prezentē 40. lidmašīnu un izziņo sadarbību ar Dziesmu un deju svētkiem

Rīga. Šodien īpašā svētku notikumā lidostā Rīga Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentēja savu četrdesmito Airbus A220-300 lidmašīnu (reģ. nr. YL-ABN), un tas ir jau otrais flotes gaisa kuģis Latvijas karoga toņu krāsojumā. Pasākumu sevišķi paspilgtināja airBaltic uzsāktā sadarbība ar XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kļūstot par to oficiālo lidsabiedrību.
01.04.2023

Aviokompānijas airBaltic un Tarom pagarina sadarbības lidojumu vienošanos

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic un Rumānijas nacionālā gaisa transporta kompānija Tarom no 1. maija pagarinās sadarbības lidojumu vienošanos, airBaltic sākot nodrošināt tiešos reisus jaunā maršrutā Rīga-Bukareste. Šī vienošanās pasažieriem sniegs jaunas iespējas – tā savienos abu lidsabiedrību maršrutu tīklus, izmantojot partneru centrus Rīgā un Bukarestē,