airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Malaga, Barselona un Lisabona – daži no airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem vasaras sezonā
Malaga, Barselona un Lisabona – daži no airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem vasaras sezonā
Rīga. Starp Latvijas lidsabiedrības airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem aizvadītajā vasaras sezonā bijusi Malaga, Barselona un Lisabona. Regulāri lidojumi starp Rīgu un visiem trīs atpūtas galamērķiem tiks veikti arī gaidāmajā ziemas sezonā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs esam priecīgi par vasaras sezonā sasniegtajiem rezultātiem, kurus galvenokārt veicināja augstais pasažieru pieprasījums pēc atpūtas ceļojumiem. Lai pagarinātu vasaru un nodrošinātu, ka mūsu ziemas maršrutu plāns atbilst pieprasījumam, airBaltic plāno piedāvāt plašu siltu un saulainu atpūtas galamērķu klāstu Eiropā un ārpus tās.”

airBaltic tiešos lidojumus no Rīgas uz Marrākešu (Maroka) uzsāks 31. oktobrī un uz Grankanāriju (Kanāriju salas) 1. novembrī. Papildu citiem atpūtas galamērķiem airBaltic tīklā lidsabiedrība turpinās veikt lidojumus četras reizes nedēļā uz Dubaiju un sešas reizes nedēļā uz Tenerifi.

Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties mājaslapā www.aviokase.lv.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 26 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

airBaltic Jaunumi

22.09.2022

airBaltic divkāršo mobilo aviobilešu rezervāciju skaitu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ziņo, ka 2022. gada pirmajos astoņos mēnešos mobilo biļešu rezervāciju skaits salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn pieaudzis vairāk nekā divas reizes. Kopumā 30,3% no visām biļešu rezervācijām airBaltic mājaslapā veiktas, izmantojot mobilās ierīces, kas ir par 7% vairāk nekā pirms gada.

17.08.2022

airBaltic noslēdz Pilsētu kolekciju, vietnē OpenSea veiksmīgi izdodot četrpadsmitos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT

Rīga. Šodien tiek noslēgta pirmā airBaltic NFT kolekcija, izdodot jau četrpadsmitos airBaltic Pilsētu kolekcijas neaizstājamos blokķēžu žetonus. Jaunais NFT ir pieejams vietnē OpenSea par fiksētu cenu 0,1 Ether.

18.07.2022

Lidsabiedrība airBaltic samazina biznesa klases aviobiļešu cenu, ieviešot Business Light

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ieviesusi jaunu aviobiļešu veidu – Business Light. Tas pasažieriem piedāvā pilnvērtīgu biznesa klases pieredzi, kā arī atsevišķas elastības iespējas par pieejamāku cenu.


02.07.2022

Lidsabiedrība airBaltic saņem balvas par savu maltīšu iepriekšpasūtīšanas sistēmu un SKY Service

Hamburga. Ikgadējās Onboard Hospitalty Awards ceremonijas laikā, kas notika Hamburgā, Vācijā, Latvijas lidsabiedrības airBaltic maltīšu iepriekšpasūtīšanas sistēma tika pasludināta par Cabin Concept of the Year 2022 sudraba balvas ieguvēju, bet uzņēmuma nesen ieviestais SKY service pakalpojums uzvarēja Best for Onboard Technology kategorijā.