airBaltic

Meklēt lētas aviobiļetes
Par airBaltic:


Latvijas aviokompānija Air Baltic Corporation AS (airBaltic) tika nodibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96.14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3.86%. airBaltic ir “hibrīda” aviokompānija, kas apvieno labāko tradicionālo tīkla aviokompāniju un zemo cenu pārvadātāju praksi.
2008. gadā airBaltic mainīja savu darbības modeli, pārejot no pasažieru pārvadāšanas no viena punkta līdz otram punktam uz tīkla aviokompānijas modeli, padarot Rīgu par tranzītmezglu. Aviokompānija piedāvā aviobiļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus. Šīs cenas spēj konkurēt ne tikai ar citu aviokompāniju piedāvātajām cenām, bet arī ar autobusu, vieglo automašīnu, vilcienu un prāmju pārvadājumu cenām.
airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 32 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai.

airBaltic Jaunumi

1 2 3 4 5
22.09.2022

airBaltic divkāršo mobilo aviobilešu rezervāciju skaitu

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ziņo, ka 2022. gada pirmajos astoņos mēnešos mobilo biļešu rezervāciju skaits salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn pieaudzis vairāk nekā divas reizes. Kopumā 30,3% no visām biļešu rezervācijām airBaltic mājaslapā veiktas, izmantojot mobilās ierīces, kas ir par 7% vairāk nekā pirms gada.

14.09.2022

Malaga, Barselona un Lisabona – daži no airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem vasaras sezonā

Rīga. Starp Latvijas lidsabiedrības airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem aizvadītajā vasaras sezonā bijusi Malaga, Barselona un Lisabona. Regulāri lidojumi starp Rīgu un visiem trīs atpūtas galamērķiem tiks veikti arī gaidāmajā ziemas sezonā.
17.08.2022

airBaltic noslēdz Pilsētu kolekciju, vietnē OpenSea veiksmīgi izdodot četrpadsmitos neaizstājamos blokķēžu žetonus jeb NFT

Rīga. Šodien tiek noslēgta pirmā airBaltic NFT kolekcija, izdodot jau četrpadsmitos airBaltic Pilsētu kolekcijas neaizstājamos blokķēžu žetonus. Jaunais NFT ir pieejams vietnē OpenSea par fiksētu cenu 0,1 Ether.

18.07.2022

Lidsabiedrība airBaltic samazina biznesa klases aviobiļešu cenu, ieviešot Business Light

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic ieviesusi jaunu aviobiļešu veidu – Business Light. Tas pasažieriem piedāvā pilnvērtīgu biznesa klases pieredzi, kā arī atsevišķas elastības iespējas par pieejamāku cenu.


1 2 3 4 5