AvioKases.lv

AvioKases.lv Jaunumi

1 2
06.05.2021

Šonedēļ no Rīgas var aizlidot uz 48 galamērķiem

Maija svētku nedēļa iesākusies ar patiesi labām ziņām no Starptautiskās lidostas “Rīga” – lai gan galamērķus skaits nav palielinājies, tomēr Rīgā atgriezušās dažas lidsabiedrības. Šonedēļ plānoti šādi jauni galamērķi: “airBaltic” sāk regulāros lidojumus uz Splitu (Horvātija), “Uzbekistan Airways” atsāk lidojumus uz Taškentu (Uzbekistāna), “Pobeda” atsāk lidojumus uz Maskavas lidostu Vnukovu.


09.09.2020

Aviokompānija «Turkish Airlines» būtiski samazina algas, bet saglabā darbavietas

Turcijas lidsabiedrība «Turkish Airlines» ir vienojusies ar arodbiedrību ''Hava-Is'', ka līdz 2021.gada beigām netiek atlaists neviens darbinieks, bet tiek samazinātas algas. Piloti saņems par 50% zemāku algu, stjuartes par 35% un apkalpojošais personāls par 30%.


15.05.2020

Lidsabiedrība airBaltic no 18.maija katru dienu veiks lidojumus arī uz Frankfurti un Oslo

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” ar Satiksmes ministrijas atļauju no 18.maija katru dienu veiks tiešos lidojumus turp un atpakaļ arī uz Frankfurti un Oslo. Pilns lidojumu grafiks un aviobiļetes ir pieejamas aviokase.lv mājaslapā.
27.04.2020

Starptautisko lidojumu pasažieru kopskaits līdz septembrim var sarukt par 1,2 miljardiem

Saskaņā ar jaunākajām Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) prognozēm, līdz 2020. gada septembrim starptautisko lidojumu pasažieru kopskaits pasaulē varētu samazināties par 1,2 miljardiem.
1 2
Kā ceļot ekonomiski?

Brīvība no ikdienas pienākumiem, atskaitēm un termiņiem, kuru iespējams izbaudīt tikai ceļojot, ir viena no labākajām sajūtām pasaulē. Katrs ceļojums bagātina iekšēji un ļauj iepazīt jaunas kultūras, apskatīt vietas, par kuru eksistenci pat nezinājām, iemācīties jaunu valodu, nobaudīt neparastas garšas un iegūt jaunus draugus. Bet ir viens būtisks arguments, kas daudzus attur ceļot biežāk – ceļošana ir dārga.

Kā iespējams samazināt ceļojuma izmaksas?


  Ieplānot ceļojumu laicīgi un pieteikt rezervācijas

 Lai atrastu lētas aviobiļetes un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus, ja ir limitēti resursi un konkrēts periods, kad ceļojums plānots, būs jāvelta laiks un enerģija meklēšanai. Pēc labākā piedāvājuma atrašanas nevajag vilcināties ar rezervēšanu un priekšapmaksu, jo tas var rezultēties patīkamās papildus atlaidēs.

    Ceļot lielākā kompānijā


Ceļojumi grupā ir ekonomiskāki kā ceļošana divatā vai tikai ģimenes lokā. Iespējams sadalīt izmaksas gan par naktsmītni, gan auto nomu, gan ēšanu, gan aktivitātēm, turklāt vēl viens papildus faktors ir drošība.

    Ceļot ne-sezonā

 Lai izvairītos no cilvēku pūļiem, kas nozīmē arī augstākas cenas par pakalpojumiem, braucienu uz izvēlēto galamērķi vislabāk izplānot nedaudz pirms vai kādu laiciņu pēc aktīvās tūrisma sezonas beigām.

    Izvēlēties čarterreisus

Atpūtas ceļojumu piedāvājumi no lielākajiem tūrisma operatoriem jeb čarteri ir lielisks veids kā doties uz ceļotāju iemīļotām vietām un populāriem kūrortiem par izdevīgu cenu, ja vēlme ir spontāna un nav laika ilgstošai izpētei. Jo sevišķi izdevīgi čarteri kļūst, ja tiek izmantoti pēdējā brīža piedāvājumi. Čarterreiss nozīmē, ka tūrisma aģentūra ir pasūtījusi aviokompānijai konkrēto lidojumu un biļetes uz to iespējams iegādāties tāpat kā uz parastu lidojumu.

    Pievērst uzmanību bagāžas daudzumam

Prasme sapakot mantas kārtīgi, izvērtēt kritiski, kuras lietas tiešām būs nepieciešamas un neaizrauties ar iepirkšanos ceļojuma laikā, palīdzēs ietaupīt izmaksas par papildus bagāžu, kā arī ceļot mobilāk un ātrāk.

    Iepirkties gudri

Laba doma ir sastādīt nepieciešamo suvenīru un pirkumu sarakstu jau pirms ierašanās galamērķī un tad jautāt vietējiem, kur iepērkas viņi, lai izvairītos no tūristiem domātā uzcenojuma.

    Izmantot tehnoloģijas un sociālos tīklus

Pateicoties interneta sniegtajām iespējām, iespējams izpētīt vietu uz kuru plānots ceļojums, sastādīt maršrutus, atzīmēt apskates objektus un sazināties ar attāliem paziņām, draugu draugiem vai pat svešiniekiem, kuri var palīdzēt ar naktsmājām vai arī novadīt bezmaksas ekskursiju pa pilsētu.

    Iemācīties iztikt bez ekstrām

Pirms katra pirkuma vajadzētu sev pajautāt – vai varu bez tā iztikt? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad nevajag bezjēdzīgi tērēties. Turklāt, nonākot svešā valstī, ir pietiekami daudz iespēju iegūt neaizmirstamas atmiņas un jaunus iespaidus arī limitēta budžeta robežās.

Aviokases.lv ir mājaslapa, kurā iespējams sameklēt lētas aviobiļetes un rezervēt tās internetā, Portālā iespējams atrast izdevīgākos piedāvājumus lidojumiem no jebkuras lidostas Eiropā un ārpus tās,  izmantojot kādu no aviokompāniju Ryanair, Wizzair, airBaltic,  Lufthansa, Aeroflot, Turkish Airlines, Finnair vai SAS airlines piedāvājumiem.

Par ietaupīto naudu iespējams pagarināt savu atpūtu, atļauties noīrēt labāku viesnīcu vai izīrēt ērtāku auto. Arī šos pakalpojumus piedāvā gudrā ceļojumu mājaslapa Aviokases.lv sadaļās “Viesnīcas” un “Auto noma”. Bieži vien aviobiļetes un naktsmītnes iegāde komplektā ļauj ietaupīt vēl vairāk un zemo cenu lidojums kļūst vēl izdevīgāks.