Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija «airBaltic» šogad cer sasniegt 2000 darbinieku robežu
Aviokompānija «airBaltic» šogad cer sasniegt 2000 darbinieku robežu
Lidsabiedrība “airBaltic” šogad plāno pieņemt darbā 500 darbinieku un tādējādi pārsniegt 2000 darbinieku robežu, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.

Patlaban uzņēmumā kopumā strādā 1558 darbinieki, tostarp 559 tika pieņemti darbā pērn. Šogad uzņēmums plāno pieņemt darbā vēl 500 darbinieku. Tādējādi šogad plāno pārsniegt 2000 darbinieku robežu.

Šogad arī pieaugs lidsabiedrības flote – 40 “Airbus” lidmašīnas lidos no Latvijas uz citiem galamērķiem. Tāpēc būs nepieciešami papildu darbinieki, tostarp “airBaltic” cer pieņemt darbā iepriekš strādājušos.

Taujāts par Covid-19 ietekmi, Gauss pastāstīja, ka pēdējā laikā arī “airBaltic” ir audzis saslimšanas līmenis, bet tas nav novedis pie lidojumu atcelšanas. “Mēs esam pirmā lidsabiedrība Eiropā, kas ir simtprocentīgi vakcinēta. Visi mūsu darbinieki savlaicīgi vakcinējās,” sacīja Gauss.

Viņš pauda cerību, ka tuvākajās nedēļās, kad tikšot pārvarēts Covid-19 vilnis, lidsabiedrība varēs atgriezties normālā darbības režīmā. “Mēs skatāmies ar optimismu uz nākotni,” piebilda “airBaltic” šefs.

Attiecībā uz peļņu uzņēmums vēl nav atgriezies vēlamajā situācija, atzina Gauss, skaidrojot, ka lidsabiedrībai vēl nav iespējas pilnībā strādāt. Kopumā gan situāciju nozarē viņš vērtēja kā labu. “airBaltic” šefa skatījumā uzņēmums varētu atgriezties pie peļņas 2023. gadā.

“Mēs vēlamies atgriezties pie peļņas un tad attiecīgi būsim gatavi kotēt uzņēmumu biržās – gan Rīgā, gan citu valstu biržās. Lai sagatavotos, būs nepieciešami 12 mēneši, būs jānolīgst konsultanti, kas mūs sagatavos biržai,” sacīja Gauss.

Aviobiļetes Jaunumi

28.03.2022

Aviokompānija «Air Canada» ziedo 10 dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainai

Lidsabiedrība «Air Canada» ziedo 10 Kanādas dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainas palīdzībai, kas ir nopirkta lidsabiedrības interneta vietnē - aircanada.com


17.03.2022

«Air Serbia» - aviobiļetes uz Krieviju vēl joprojām pieejamas

Vienīgais “logs uz Eiropu” avio nozarē Krievijas iedzīvotājiem bija palicis caur Serbiju – pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tikai šī lidsabiedrība no vecā kontinenta turpina lidot, turklāt vienu brīdi par bija dubultojusi lidojumu skaitu. Tiesa gan, lidsabiedrība saņem nosodījumu ne tikai no sabiedrības vārdiski, bet arī darbos. Proti, saņemti jau vairāki viltus zvani, kas vēstījuši par sprāgstvielām lidmašīnās, kas lidojušas uz Krieviju.


16.01.2022

Omikrona dēļ strauji samazinājusies aviobiļešu tirdzniecība

Koronavīrusa jaunā paveida – omikrona izplatība, kā rezultātā daudzas valstis slēdza savu valstu robežas, ir ietekmējusi lidmašīnu biļešu tirdzniecību, vēsta Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA). Aviobiļešu pārdošanas apjoms 2021. gada novembrī, salīdzinot ar 2019. gada novembri, samazinājās par 60,5%.
11.12.2021

Aviokompānija airBaltic novembrī pārvadājusi par 265% vairāk pasažieru

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gada novembrī pārvadājusi 157 200 pasažierus jeb par 265% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. airBaltic 2021. gada novembrī veica 2 740 lidojumus. Aviokompānija piedāvā aviobiļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Krieviju un Tuvos Austrumus.