Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija airBaltic novembrī pārvadājusi par 265% vairāk pasažieru
Aviokompānija airBaltic novembrī pārvadājusi par 265% vairāk pasažieru
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gada novembrī pārvadājusi 157 200 pasažierus jeb par 265% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. airBaltic 2021. gada novembrī veica 2 740 lidojumus.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs rudenī esam redzējuši ļoti labus rezultātus, un esam ceļā uz atlabšanu no pandēmijas smagākā posma. Taču aviācijas nozari vēl sagaida izaicinājumi, ņemot vērā nemainīgās bažas saistībā ar Covid-19 pandēmiju. Mēs elastīgi reaģējam uz šiem izaicinājumiem, lai mūsu pasažieriem nodrošinātu savienojamību uz galamērķiem Eiropā un ārpus tās.”

2021. gada novembrī airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs sasniedza 90,1%. Tas norāda, ka vairāk nekā 90 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.
       Novembris, 2021    Novembris, 2020    Izmaiņas
 Pasažieru skaits    157200    43100    +265%
Lidojumu skaits    2740    1000    +174%
15 minūšu punktualitātes rādītājs    90,1%    97,2%    -7,0% procentpunkti
 

Aviokompānija piedāvā aviobiļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Krieviju un Tuvos Austrumus. Šobrīd airBaltic no Rīgas piedāvā tiešos lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem. Septembrī airBaltic sāka tiešos lidojumus no Rīgas uz saulaino Tenerifi (Spānija) un Dubaiju (Apvienotie Arābu Emirāti).

Veselība un drošība:

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām.

airBaltic lūdz pasažierus stingri ievērot visus attiecīgo varasiestāžu izdotos noteikumus un prasības. Pasažieriem tiek stingri ieteikts pirms ceļojuma oficiālajās interneta vietnēs vai vietējās vēstniecībās pārbaudīt ceļošanas noteikumus un ierobežojumus lidostās. Noteikumi strauji mainās un katrā valstī ir atšķirīgi, tāpēc pasažieri vienmēr aicināti pārliecinieties, ka viņiem ir pieejama jaunākā informācija, kas garantēs ērtu ceļojumu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 32 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com ekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Aviobiļetes Jaunumi

28.03.2022

Aviokompānija «Air Canada» ziedo 10 dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainai

Lidsabiedrība «Air Canada» ziedo 10 Kanādas dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainas palīdzībai, kas ir nopirkta lidsabiedrības interneta vietnē - aircanada.com


17.03.2022

«Air Serbia» - aviobiļetes uz Krieviju vēl joprojām pieejamas

Vienīgais “logs uz Eiropu” avio nozarē Krievijas iedzīvotājiem bija palicis caur Serbiju – pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tikai šī lidsabiedrība no vecā kontinenta turpina lidot, turklāt vienu brīdi par bija dubultojusi lidojumu skaitu. Tiesa gan, lidsabiedrība saņem nosodījumu ne tikai no sabiedrības vārdiski, bet arī darbos. Proti, saņemti jau vairāki viltus zvani, kas vēstījuši par sprāgstvielām lidmašīnās, kas lidojušas uz Krieviju.


16.01.2022

Omikrona dēļ strauji samazinājusies aviobiļešu tirdzniecība

Koronavīrusa jaunā paveida – omikrona izplatība, kā rezultātā daudzas valstis slēdza savu valstu robežas, ir ietekmējusi lidmašīnu biļešu tirdzniecību, vēsta Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA). Aviobiļešu pārdošanas apjoms 2021. gada novembrī, salīdzinot ar 2019. gada novembri, samazinājās par 60,5%.
02.12.2021

Aviokompānijas airBaltic un Uzbekistan Airways vienojas par sadarbības lidojumiem

Uzbekistānas aviokompānija "Uzbekistan Airways" un Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" sāk sadarbības lidojumus, kas pasažieriem paplašinās ceļošanas iespējas starp Uzbekistānas un Latvijas galvaspilsētām. Jaunā vienošanās paredz, ka no 2021. gada 22. novembra "airBaltic" izvietos savus lidojumu kodus "Uzbekistan Airways" reisos starp Taškentu un Rīgu bez sēdvietu kvotu ierobežojumiem.