Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompanija airBaltic viena no TOP 20 lidsabiedrībām pasaulē pēc atbilstības Covid-19 izplatības ierobežošanas prasībām
Aviokompanija airBaltic viena no TOP 20 lidsabiedrībām pasaulē pēc atbilstības Covid-19 izplatības ierobežošanas prasībām
Lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi Latvijas lidsabiedrību airBaltic starp divdesmit pasaules aviokompānijām, kuras visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. airBaltic ir izpildījusi visus kritērijus, līdz ar to saņemot augstāko vērtējumu – septiņas no septiņām zvaigznēm.

Airlineratings.com galvenais redaktors Džefrijs Tomass (Geoffrey Thomas) norāda, ka minēto aviokompāniju īstenotie pasākumi pasažieru aizsardzībai vai ceļošanas elastības palielināšanai bijuši plašāki nekā citām lidsabiedrībām. “Visas šīs lidsabiedrības bijušas kā piemērs tam, kā padarīt ceļošanu pēc iespējas drošāku. Vairums lielo aviokompāniju agresīvi īstenojušas Covid-19 rīcības plānu, un mūs ir pārsteidzis tas, cik ātri dažas no tām sasniegušas pilnīgu atbilstību,” sacīja Džefrijs Tomass.

Airlineratings.com aģentūra aplūkojusi 430 lidsabiedrības, izvērtējot to atbilstību Covid-19 izplatības ierobežošanas prasībām. Lai sasniegtu augtāko novērtējumu, lidsabiedrībām jānodrošina septiņi kritēriji: informācija mājaslapā par Covid-19 procedūrām, sejas maskas pasažieriem, individuālie aizsardzības līdzekļi stjuartiem, modificēti ēdināšanas pakalpojumi, pastiprināta lidmašīnu tīrīšana, personīgai lietošanai paredzēti dezinfekcijas līdzekļu komplekti un sociālā distancēšanās lidmašīnās.

Kopā ar airBaltic aģentūra atzinīgi novērtējusi arī tādus nozares līderus kā Delta Air Lines, Emirates, Etihad Airways, KLM, Lufthansa un citus. Pilns lidsabiedrību saraksts pieejams šeit: https://www.airlineratings.com/news/worlds-top-twenty-covid-19-compliant-airlines/.

Papildus tam airBaltic ir arī saņēmusi maksimālo septiņu zvaigžņu novērtējumu ikgadējā Airlineratings.com lidsabiedrību drošības ziņojumā. Drošības vērtējums katrai lidsabiedrībai balstīts uz dažādu kritēriju daudzpusīgu analīzi, kā arī tas apvienots ar Starptautiskās civilās aviācijas organizācijas (ICAO) un Starptautiskā gaisa transporta asociācijas (IATA) audita rezultātiem, un jaunākajiem datiem par atbilstību Covid-19 izplatības ierobežošanas prasībām.

Pasažieru drošība un veselība ir airBaltic galvenā prioritāte. Lai uzzinātu vairāk par jaunajiem airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Aviobiļetes Jaunumi

16.11.2020

Aviokompānija «airBaltic» var «pārziemot» nākamo gadu bez papildu atbalsta

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” arī pie pašreizējā minimālā pasažieru skaita varēs “pārziemot” nākamo gadu bez papildu valsts atbalsta, LTV raidījumā “Šodienas jautājums” ceturtdien, 12. novembrī, atzina satiksmes ministrs Tālis Linkaits.
21.09.2020

Aviokompānija «airBaltic» saņem divdesmit trešo Airbus A220-300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 20. septembrī Rīgā sagaidīja 23. Airbus A220-300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-AAW. Divdesmit trešā lidmašīna ir viena no 50 Airbus A220-300 lidmašīnām, ko pasūtījusi airBaltic. Papildus tam airBaltic saglabā iespēju iegādāties vēl 30 šī tipa lidaparātus. airBaltic plāno, ka līdz 2020. gada beigām tās flotē būs 25 Airbus A220-300 lidmašīnas.
22.07.2020

airBaltic mobilo aviobiļešu rezervāciju skaits pieaudzis

Latvijas nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" mājaslapā ar mobilo ierīču palīdzību pagājušajā nedēļā veikti 50 000 jaunu biļešu rezervāciju, kas ir par 9% vairāk nekā nedēļu iepriekš. Pagājušajā nedēļā lielākā daļa pasažieru izvēlējušies rezervēt biļetes lidojumiem uz Tallinu, Oslo un Helsinkiem, savukārt iecienītākie vasaras atpūtas galamērķi bija Roma, Larnaka un Barselona.


24.04.2020

Aviokompānija airBaltic apstiprina jauno biznesa plānu

 Latvijas lidsabiedrības "airBaltic" padome apstiprinājusi jauno uzņēmuma biznesa plānu "Destination 2025 CLEAN", kurš fokusēts uz koronavīrusa krīzes ietekmi un pielāgojumiem, kas bija jāveic esošajā piecu gadu stratēģijā.