Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānijas airBaltic un Uzbekistan Airways vienojas par sadarbības lidojumiem
Aviokompānijas airBaltic un  Uzbekistan Airways vienojas par sadarbības lidojumiem
Uzbekistānas aviokompānija "Uzbekistan Airways" un Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" sāk sadarbības lidojumus, kas pasažieriem paplašinās ceļošanas iespējas starp Uzbekistānas un Latvijas galvaspilsētām.

Jaunā vienošanās paredz, ka no 2021. gada 22. novembra "airBaltic" izvietos savus lidojumu kodus "Uzbekistan Airways" reisos starp Taškentu un Rīgu bez sēdvietu kvotu ierobežojumiem. Tādējādi "airBaltic" klientiem tiks paplašinātas iespējas ceļot uz Uzbekistānas un Centrālāzijas pilsētām, savukārt "Uzbekistan Airways" pasažieri gūs labumu no piekļuves "airBaltic" Eiropas maršrutu tīklam.

"Uzbekistāna ir viens no galamērķiem pasaulē ar visstraujāko izaugsmi, un esam pārliecināti, ka sadarbība ar "airBaltic" sniegs pasažieriem krietni izdevīgākas ceļošanas iespējas no Eiropas pilsētām uz Uzbekistānu, izmantojot Taškentas lidostu," norāda "Uzbekistan Airways" valdes priekšsēdētājs.

Savukārt "airBaltic" maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda, ka ar šo soli vēl vairāk uzlabo lidsabiedrības ilgtermiņa sadarbību ar "Uzbekistan Airways" un stiprina aviosatiksmi starp Uzbekistānu un Latviju.

Aviobiļetes Jaunumi

28.03.2022

Aviokompānija «Air Canada» ziedo 10 dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainai

Lidsabiedrība «Air Canada» ziedo 10 Kanādas dolārus par katru nopirkto aviobiļeti Ukrainas palīdzībai, kas ir nopirkta lidsabiedrības interneta vietnē - aircanada.com


17.03.2022

«Air Serbia» - aviobiļetes uz Krieviju vēl joprojām pieejamas

Vienīgais “logs uz Eiropu” avio nozarē Krievijas iedzīvotājiem bija palicis caur Serbiju – pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tikai šī lidsabiedrība no vecā kontinenta turpina lidot, turklāt vienu brīdi par bija dubultojusi lidojumu skaitu. Tiesa gan, lidsabiedrība saņem nosodījumu ne tikai no sabiedrības vārdiski, bet arī darbos. Proti, saņemti jau vairāki viltus zvani, kas vēstījuši par sprāgstvielām lidmašīnās, kas lidojušas uz Krieviju.


16.01.2022

Omikrona dēļ strauji samazinājusies aviobiļešu tirdzniecība

Koronavīrusa jaunā paveida – omikrona izplatība, kā rezultātā daudzas valstis slēdza savu valstu robežas, ir ietekmējusi lidmašīnu biļešu tirdzniecību, vēsta Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA). Aviobiļešu pārdošanas apjoms 2021. gada novembrī, salīdzinot ar 2019. gada novembri, samazinājās par 60,5%.
11.12.2021

Aviokompānija airBaltic novembrī pārvadājusi par 265% vairāk pasažieru

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gada novembrī pārvadājusi 157 200 pasažierus jeb par 265% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. airBaltic 2021. gada novembrī veica 2 740 lidojumus. Aviokompānija piedāvā aviobiļetes par pievilcīgām cenām sava lidojumu tīkla ietvaros, kas aptver Eiropu, Krieviju un Tuvos Austrumus.