Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Lidsabiedrība Wizz Air pieprasīs visiem apkalpes locekļiem vakcinēties pret Covid-19
Lidsabiedrība Wizz Air  pieprasīs visiem apkalpes locekļiem vakcinēties pret Covid-19
Ungārijas zemo cenu aviokompānija “Wizz Air” no šīgada decembra pieprasīs visiem apkalpes locekļiem vakcinēties pret Covid-19, teikts ceturtdien publiskotajā aviokompānijas paziņojumā.

“Wizz Air” norāda, ka īpašos gadījumos apkalpes locekļi varēs regulāri veikt antigēna/PĶR analīzes.

Aviokompānija šādu lēmumu skaidro ar nepieciešamību aizsargāt pasažieru un apkalpes locekļu veselību un drošību, kā arī, lai ilgtermiņā nodrošinātu netraucētu un nepārtrauktu lidojumu norisi.

“Wizz Air” skaidro, ka pandēmijas sākumā tā pirmā ieviesa stingrus veselības aizsardzības un drošības pasākumus, lai aizsargātu gan pasažierus, gan apkalpes locekļus, nodrošinot pēc iespējas higiēniskākus apstākļus un veicinot fizisko distancēšanos. Pandēmijai turpinoties, “Wizz Air” ir viena no pirmajām Eiropas lidsabiedrībām, kas vēl vairāk pastiprina aizsardzības pasākumus ar šo politiku, kura ar vietējo institūciju un veselības aprūpes iestāžu atbalstu tiks īstenota visās “Wizz Air” bāzēs, vēsta aviosabiedrība.

Valstu ieceļošanas prasībās valdības arvien biežāk pieprasa apkalpju vakcinācijas pierādījumus, tāpēc pret Covid-19 vakcinētas apkalpes kļūst arvien svarīgākas, uzsver “Wizz Air”.

“Lidsabiedrībā “Wizz Air” mūsu galvenā prioritāte ir mūsu pasažieru un darbinieku veselība un drošība. Mūsu pienākums ir aizsargāt apkalpes locekļus un pasažierus lidmašīnās, samazinot Covid-19 riskus, un vakcīnām šajā ziņā ir būtiska nozīme,” norāda “Wizz Air” grupas vadītājs Jožefs Vāradi.

Aviobiļetes Jaunumi

08.07.2021

Lielākā izpārdošana airBaltic 2021!

Ceļot pa Eiropu kļūst arvien vieglāk, tādēļ nu ir īstais laiks doties ilgi gaidītajās brīvdienās. Lielpārdošanas laikā piedāvājam airBaltic lidojumus uz vairāk nekā 60 galamērķiem par ļoti izdevīgām cenām Taviem vasaras un rudens ceļojumiem. Izvēlies un rezervē tūlīt!
26.05.2021

Latvijas valdība ierobežo aviosatiksmi ar Baltkrieviju

Latvijas valdība otrdienas, 25. maija, vakarā noteica ierobežojumus Baltkrievijā reģistrētiem aviopārvadātājiem izsniegt lidojumu atļaujas un līdz ar to ielidot Latvijas gaisa telpā un izmantot Latvijas lidostas. Arī Latvijas gaisa kuģiem tiek ierobežotas tiesības izmantot Baltkrievijas gaisa telpu un lidostas.


19.05.2021

Lidsabiedrība airBaltic lidojumus no Rīgas uz Telavivu plāno atjaunot jūnija otrajā pusē

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” lidojumus no Rīgas uz Telavivu Izraēlā pašlaik plāno atjaunot ne agrāk kā jūnija otrajā pusē, aģentūru LETA informēja aviokompānijas pārstāve Alise Briede. Jau vēstīts, ka Civilās aviācijas aģentūra (CAA) rekomendējusi Latvijas aviokompānijām nedoties uz Izraēlas lidostām.


16.02.2021

Šonedēļ no lidostas «Rīga» var aizlidot uz 15 galamērķiem

Situācija ar tiešajiem lidojumiem no Starptautiskās lidostas “Rīga” kļūst aizvien bēdīgāka – šonedēļ, proti, no 15. februāra, no Rīgas var aizlidot tikai uz 15 galamērķiem. Turklāt lidojumus vairs nodrošina tikai trīs lidsabiedrības: “airBaltic”, “Lufthansa” un “Finnair”.