Aviobiļetes

Meklēt lētas aviobiļetes
Lielākā izpārdošana airBaltic 2021!
Lielākā izpārdošana airBaltic 2021!
Ceļot pa Eiropu kļūst arvien vieglāk, tādēļ nu ir īstais laiks doties ilgi gaidītajās brīvdienās. Lielpārdošanas laikā piedāvājam airBaltic lidojumus uz vairāk nekā 60 galamērķiem par ļoti izdevīgām cenām Taviem vasaras un rudens ceļojumiem. Izvēlies un rezervē tūlīt!
 

Pērc  06.-20.07.21.        Lido:  21.07.21.-31.03.22.

Rīga — Vīne                      Vienā virzienā no        29    €     
    
Rīga — Venēcija                 Vienā virzienā no        39    €     

Rīga — Kosa                       Vienā virzienā no        69    €     
    
Rīga — Dubrovnika         Vienā virzienā no        79    €     
    

Bagāža kopā ar aviobiļeti – izdevīgāk!

Pievieno nododamo bagāžu par viszemāko cenu brīdī, kad rezervē aviobiļeti. Tagad katrs bagāžas nodalījumā nodotais koferis var svērt līdz 23 kg.

Aviobiļetes Jaunumi

26.05.2021

Latvijas valdība ierobežo aviosatiksmi ar Baltkrieviju

Latvijas valdība otrdienas, 25. maija, vakarā noteica ierobežojumus Baltkrievijā reģistrētiem aviopārvadātājiem izsniegt lidojumu atļaujas un līdz ar to ielidot Latvijas gaisa telpā un izmantot Latvijas lidostas. Arī Latvijas gaisa kuģiem tiek ierobežotas tiesības izmantot Baltkrievijas gaisa telpu un lidostas.


19.05.2021

Lidsabiedrība airBaltic lidojumus no Rīgas uz Telavivu plāno atjaunot jūnija otrajā pusē

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” lidojumus no Rīgas uz Telavivu Izraēlā pašlaik plāno atjaunot ne agrāk kā jūnija otrajā pusē, aģentūru LETA informēja aviokompānijas pārstāve Alise Briede. Jau vēstīts, ka Civilās aviācijas aģentūra (CAA) rekomendējusi Latvijas aviokompānijām nedoties uz Izraēlas lidostām.


16.02.2021

Šonedēļ no lidostas «Rīga» var aizlidot uz 15 galamērķiem

Situācija ar tiešajiem lidojumiem no Starptautiskās lidostas “Rīga” kļūst aizvien bēdīgāka – šonedēļ, proti, no 15. februāra, no Rīgas var aizlidot tikai uz 15 galamērķiem. Turklāt lidojumus vairs nodrošina tikai trīs lidsabiedrības: “airBaltic”, “Lufthansa” un “Finnair”.
08.02.2021

airBaltic Training meklē tehniķus darbam Liepājā

Liepāja. airBaltic Training, kas pagājušajā gadā savā bāzē starptautiskajā lidostā Liepāja atklāja Baltijā pirmo Diamond Aircraft DA40 un DA42 lidmašīnu apkopes centru, uzsākusi vairāku papildu tehnisko darbinieku atlasi.