Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Zemizmaksu lidsabiedrība Ryanair


Ryanair ir Īrijas lielākā lidsabiedrība. Tā tika dibināta 1985. gadā. Ryanair ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. 2015. gada februārī tā piedāvāja lidojumus uz 189 galamērķiem 30 valstīs. Tās galvenās bāzes lidostas ir Dublinas Starptautiskā lidosta un Londonas Stanstedas lidosta, un vēl 16 citas bāzes lidosta.
Aviokompānija Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Rezervējiet lētus lidojumus par zemākajām cenām Eiropā.
Ryanair lidojumi no Rīgas: Barselona, Berlīne Brandenburga, Brisele Šarleruā, Bristole, Budapešta, Dublina, Edinburga, Frankfurte Hāna, Gēteborga Landvetera, Helsinki,  Īstmidlenda, Ķelne, Kijeva-Borispole, Krakova, Līdsa Bredforda, Londona Stansteda, Lviv, Malaga, Malta, Mančestra, Memmingena, Milāna, Bergamo, Ņūkāsla, Orhūsa, Oslo Torpa, Pafa, Palermo, Parīze Bovē, Prāga, Roma Čampīno, Stockholm Arlanda, Varšava Modlina, Venēcija Trevizo, Vienna.

Ryanair Jaunumi

1 2
19.01.2023

Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība 2023. gada pirmajās divās nedēļās piedzīvojusi jaunu rekordu aviobiļešu tirdzniecībā no Apvienotās Karalistes. Visvairāk pirktas aviobiļetes lidojumiem no Lielbritānijas uz Spāniju un Portugāli lieldienu brīvdienu laikā, kā arī vasaras mēnešos.
14.11.2022

Uz Londonu nevar lidot bez pases

Par visai nepatīkamu un neērtu situāciju, kādā regulāri iekuļas "airBaltic" pasažieri, kuri dodas uz Lielbritāniju, Latvijas Televīzijas raidījumam "4. studija" ziņoja kāda skatītāja. Ja lidojumam esat reģistrējušies internetā un ceļojat tikai ar rokas bagāžu, tad jāatceras, ka, lidojot, piemēram, uz Londonu, ir jāiziet arī robežkontrole.


05.11.2022

Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus

Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".  Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

01.11.2022

Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" ziemas sezonā, kas sāksies 30.oktobrī, no lidostas "Rīga" veiks reisus uz 27 galamērķiem, paziņoja lidsabiedrība. No tiem visvairāk jeb septiņi galamērķi būs Lielbritānijā - Bristole, Edinburga, Īstmidlenda, Līdsa/Bredforda, Londonas Stanstedas lidosta, Mančestra un Ņūkāsla.


1 2