Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Zemizmaksu lidsabiedrība Ryanair


Ryanair ir Īrijas lielākā lidsabiedrība. Tā tika dibināta 1985. gadā. Ryanair ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. 2015. gada februārī tā piedāvāja lidojumus uz 189 galamērķiem 30 valstīs. Tās galvenās bāzes lidostas ir Dublinas Starptautiskā lidosta un Londonas Stanstedas lidosta, un vēl 16 citas bāzes lidosta.
Aviokompānija Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Rezervējiet lētus lidojumus par zemākajām cenām Eiropā.
Ryanair lidojumi no Rīgas: Barselona, Berlīne Brandenburga, Brisele Šarleruā, Bristole, Budapešta, Dublina, Edinburga, Frankfurte Hāna, Gēteborga Landvetera, Helsinki,  Īstmidlenda, Ķelne, Kijeva-Borispole, Krakova, Līdsa Bredforda, Londona Stansteda, Lviv, Malaga, Malta, Mančestra, Memmingena, Milāna, Bergamo, Ņūkāsla, Orhūsa, Oslo Torpa, Pafa, Palermo, Parīze Bovē, Prāga, Roma Čampīno, Stockholm Arlanda, Varšava Modlina, Venēcija Trevizo, Vienna.

Ryanair Jaunumi

1 2 3
06.03.2023

Jauns Ryanair maršruts no Rīgas – Gdaņska

Jauns galamērķis lidosta Rīga maršrutu kartē! Aviokompānija Ryanair no 2023.g. 28. marta uzsāks lidojumus no Rīgas uz Polijas pilsētu Gdaņsku. Lidojumi tiks veikti 3 reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās, sestdienās. Lidojumu saraksts un aviobiļešu iegāde: www.aviokase.lv

vieta.

03.02.2023

Tallinas lidostā aviokompānija Ryanair pārtrauks reisus uz septiņiem galamērķiem

Pēc Tallinas lidostas lēmuma paaugstināt lidostas pakalpojumu maksu Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" paziņojusi, ka no aprīļa pārtrauks lidot uz septiņiem galamērķiem no Igaunijas galvaspilsētas. Pavasara un vasaras sezonā "Ryanair" vairs nelidos no Tallinas uz Billundu, Dublinu, Maltu, Neapoli, Nirnbergu, Pafu un Parīzi. Decembrī "Rynair" pārtrauca reisus uz Edinburgu un Liverpūli.
30.01.2023

Ziemassvētku ceļojumu trakums ļauj «Ryanair» atgriezties pie peļņas

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” šī finanšu gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās 2022. gada decembrī, strādājusi ar peļņu 211 eiro apmērā. Kā norāda lidsabiedrība, tad noticis pateicoties ļoti augstajam pieprasījumam pēc aviobiļetēm  Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās.
19.01.2023

Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība 2023. gada pirmajās divās nedēļās piedzīvojusi jaunu rekordu aviobiļešu tirdzniecībā no Apvienotās Karalistes. Visvairāk pirktas aviobiļetes lidojumiem no Lielbritānijas uz Spāniju un Portugāli lieldienu brīvdienu laikā, kā arī vasaras mēnešos.
1 2 3