Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Zemizmaksu lidsabiedrība Ryanair


Ryanair ir Īrijas lielākā lidsabiedrība. Tā tika dibināta 1985. gadā. Ryanair ir arī viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. 2015. gada februārī tā piedāvāja lidojumus uz 189 galamērķiem 30 valstīs. Tās galvenās bāzes lidostas ir Dublinas Starptautiskā lidosta un Londonas Stanstedas lidosta, un vēl 16 citas bāzes lidosta.
Aviokompānija Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. Rezervējiet lētus lidojumus par zemākajām cenām Eiropā.
Ryanair lidojumi no Rīgas: Barselona, Berlīne Brandenburga, Brisele Šarleruā, Bristole, Budapešta, Dublina, Edinburga, Frankfurte Hāna, Gēteborga Landvetera, Helsinki,  Īstmidlenda, Ķelne, Kijeva-Borispole, Krakova, Līdsa Bredforda, Londona Stansteda, Lviv, Malaga, Malta, Mančestra, Memmingena, Milāna, Bergamo, Ņūkāsla, Orhūsa, Oslo Torpa, Pafa, Palermo, Parīze Bovē, Prāga, Roma Čampīno, Stockholm Arlanda, Varšava Modlina, Venēcija Trevizo, Vienna.

Ryanair Jaunumi

07.08.2022

Aviokompānija Ryanair jau tuvākajā laikā plāno celt aviobiļešu cenas

Aviobiļetes ir pārāk lētas, un to cena ir jāceļ, intervijā biznesa medijam Financial Times paziņojis lielākās zemo cenu aviokompānijas izpilddirektors Maikls Olīrijs (Michael O Leary). “Ryanair” Olīrija vadībā kļuvis par budžeta ceļojumu ēras pionieri, piedāvājot lētas biļetes un padarot lidojumus pieejamus miljoniem cilvēku, vienlaikus radot spiedienu uz pilna servisa pārvadātāju peļņu un cenu politiku.

10.04.2022

No Tallinas būs tiešie Ryanair reisi uz Nirnbergu

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" jau 8. aprīlī uzsāks regulārus lidojumus no Tallinas uz Vācijas pilsētu Nirnbergu. Plānots, ka lidojumi notiks vasaras sezonā, proti, līdz oktobrim.


02.02.2022

Ryanair zaudējumi pēdējā ceturksnī samazinās

Īrijas zemo cenu lidsabiedrības "Ryanair" tīrie zaudējumi šī finanšu gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās decembrī, veidojuši 96 miljonus eiro, tiem esot trešdaļai no attiecīgajā laika periodā pirms gada reģistrētajiem zaudējumiem, pirmdien paziņojusi aviokompānija.

25.06.2021

Lidsabiedrība Ryanair: ceram Rīgu attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" Rīgu cer attīstīt kā galamērķi, nevis pārsēšanās punktu, kā to, kompānijas ieskatā, darījusi Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic", otrdien žurnālistiem pauda "Ryanair" izpilddirektors Edijs Vilsons. Viņš norādīja, ka divu lidmašīnu bāze, ko lidsabiedrība plāno atklāt šā gada oktobrī, varētu palīdzēt "Ryanair" Rīgas lidostā pieaudzēt tirgus daļu līdz 20%, kas ir par 12 procentpunktiem vairāk nekā šajā gadā no janvāra līdz maijam.