Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju
Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju
Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair 2023. gada pirmajās divās nedēļās piedzīvojusi jaunu rekordu aviobiļešu tirdzniecībā no Apvienotās Karalistes.

“Ryanair” izpilddirektors Maikls O’Līrijs paudis, ka lidsabiedrība otrās janvāra nedēļas nogalē pieredzējusi vairāk nekā 2 miljonus jaunu rezervāciju, kas ir lielākais skaits tik īsā laika posmā. O’Līrijs arī pauda, ka viņš neredz draudošo recesiju Lielbritānijā un citur Eiropā. Viņaprāt, cilvēki vairs brīvdienas neuztver kā greznību un taupa savus līdzekļus uz citām lietām, nevis lidojumiem.

Visvairāk pirktas aviobiļetes lidojumiem no Lielbritānijas uz Spāniju un Portugāli lieldienu brīvdienu laikā, kā arī vasaras mēnešos. “Ryanair” izpilddirektors pauda, ka cilvēki, iespējams, uztraucas par to, ka vasarā varētu pieaugt cenas, un, viņaprāt, tas arī notiks, tādēļ arī ceļotāji steidz laikus rezervēt  savus ceļojumus.

Autors: Jānis Pēteris Bērziņš
Avots: BalticTravelnews.com/Reuters.com

Ryanair Jaunumi

14.11.2022

Uz Londonu nevar lidot bez pases

Par visai nepatīkamu un neērtu situāciju, kādā regulāri iekuļas "airBaltic" pasažieri, kuri dodas uz Lielbritāniju, Latvijas Televīzijas raidījumam "4. studija" ziņoja kāda skatītāja. Ja lidojumam esat reģistrējušies internetā un ceļojat tikai ar rokas bagāžu, tad jāatceras, ka, lidojot, piemēram, uz Londonu, ir jāiziet arī robežkontrole.


05.11.2022

Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus

Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".  Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

01.11.2022

Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" ziemas sezonā, kas sāksies 30.oktobrī, no lidostas "Rīga" veiks reisus uz 27 galamērķiem, paziņoja lidsabiedrība. No tiem visvairāk jeb septiņi galamērķi būs Lielbritānijā - Bristole, Edinburga, Īstmidlenda, Līdsa/Bredforda, Londonas Stanstedas lidosta, Mančestra un Ņūkāsla.


07.08.2022

Aviokompānija Ryanair jau tuvākajā laikā plāno celt aviobiļešu cenas

Aviobiļetes ir pārāk lētas, un to cena ir jāceļ, intervijā biznesa medijam Financial Times paziņojis lielākās zemo cenu aviokompānijas izpilddirektors Maikls Olīrijs (Michael O Leary). “Ryanair” Olīrija vadībā kļuvis par budžeta ceļojumu ēras pionieri, piedāvājot lētas biļetes un padarot lidojumus pieejamus miljoniem cilvēku, vienlaikus radot spiedienu uz pilna servisa pārvadātāju peļņu un cenu politiku.