Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".

Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

Tas nozīmē, ka šajā laikā pasažieri nevarēs reģistrēties tiešsaistē un iegādāties biļetes.

    "Klientiem, kuriem jālido šajā 11 stundu periodā, jāreģistrējas tiešsaistē līdz 8. novembra plkst. 18," raksta "Ryanair" savā tīmekļa vietnē.

Tiem, kas to neizdarīs, var nākties maksāt papildu 55 eiro (30 eiro par lidojumiem uz Spāniju), lai reģistrētos lidostā.

"Euronews" uzsver, ka ir vērts pārliecināties, vai iekāpšanas karte ir izdrukāta vai lejupielādēta tālrunī. Ja ierodaties lidostā bez iekāpšanas kartes, "Ryanair" iekasē iekāpšanas kartes atkārtotas izsniegšanas maksu 20 eiro apmērā, lai to izdrukātu jūsu vietā.

Maksa par reģistrēšanos klātienē pirmo reizi tika ieviesta 2007. gadā, bet šā gada sākumā tika palielināta līdz 55 eiro.

Ryanair Jaunumi

14.11.2022

Uz Londonu nevar lidot bez pases

Par visai nepatīkamu un neērtu situāciju, kādā regulāri iekuļas "airBaltic" pasažieri, kuri dodas uz Lielbritāniju, Latvijas Televīzijas raidījumam "4. studija" ziņoja kāda skatītāja. Ja lidojumam esat reģistrējušies internetā un ceļojat tikai ar rokas bagāžu, tad jāatceras, ka, lidojot, piemēram, uz Londonu, ir jāiziet arī robežkontrole.


01.11.2022

Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" ziemas sezonā, kas sāksies 30.oktobrī, no lidostas "Rīga" veiks reisus uz 27 galamērķiem, paziņoja lidsabiedrība. No tiem visvairāk jeb septiņi galamērķi būs Lielbritānijā - Bristole, Edinburga, Īstmidlenda, Līdsa/Bredforda, Londonas Stanstedas lidosta, Mančestra un Ņūkāsla.


07.08.2022

Aviokompānija Ryanair jau tuvākajā laikā plāno celt aviobiļešu cenas

Aviobiļetes ir pārāk lētas, un to cena ir jāceļ, intervijā biznesa medijam Financial Times paziņojis lielākās zemo cenu aviokompānijas izpilddirektors Maikls Olīrijs (Michael O Leary). “Ryanair” Olīrija vadībā kļuvis par budžeta ceļojumu ēras pionieri, piedāvājot lētas biļetes un padarot lidojumus pieejamus miljoniem cilvēku, vienlaikus radot spiedienu uz pilna servisa pārvadātāju peļņu un cenu politiku.

10.04.2022

No Tallinas būs tiešie Ryanair reisi uz Nirnbergu

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" jau 8. aprīlī uzsāks regulārus lidojumus no Tallinas uz Vācijas pilsētu Nirnbergu. Plānots, ka lidojumi notiks vasaras sezonā, proti, līdz oktobrim.