Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".

Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

Tas nozīmē, ka šajā laikā pasažieri nevarēs reģistrēties tiešsaistē un iegādāties biļetes.

    "Klientiem, kuriem jālido šajā 11 stundu periodā, jāreģistrējas tiešsaistē līdz 8. novembra plkst. 18," raksta "Ryanair" savā tīmekļa vietnē.

Tiem, kas to neizdarīs, var nākties maksāt papildu 55 eiro (30 eiro par lidojumiem uz Spāniju), lai reģistrētos lidostā.

"Euronews" uzsver, ka ir vērts pārliecināties, vai iekāpšanas karte ir izdrukāta vai lejupielādēta tālrunī. Ja ierodaties lidostā bez iekāpšanas kartes, "Ryanair" iekasē iekāpšanas kartes atkārtotas izsniegšanas maksu 20 eiro apmērā, lai to izdrukātu jūsu vietā.

Maksa par reģistrēšanos klātienē pirmo reizi tika ieviesta 2007. gadā, bet šā gada sākumā tika palielināta līdz 55 eiro.

Ryanair Jaunumi

14.02.2024

Ryanair lidmašīnu apkopes uzņēmums Kauņā meklē 250 jaunu darbinieku

Īrijas zemo cenu lidsabiedrības "Ryanair" netieši kontrolētais apkopes, remonta un kapitālremonta uzņēmums "Kaunas Aircraft Maintenance Services" (KAMS) paplašina darbību Kauņas lidostā un rada 250 jaunas darbavietas.
27.01.2024

TOP 5 aviokompānijas, kas nodrošina lidojumus no Lietuvas

Lietuvā ir trīs nozīmīgas pasažieru lidostas – Viļņas, Kauņas un Palangas. Lai arī Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” ieņem nopietnu pozīciju Lietuvā, un pašai kaimiņvalstij nav savas nacionālās lidsabiedrības, kā izrādās, visvairāk pasažierus plāno pārvadāt pavisam cita lidsabiedrība.
02.01.2024

Aviokompānija Ryanair atstāj aiz borta puisi, kurš pirmoreiz devās ceļojumā, – pasē 1 cm ieplīsusi lapa

Džeiks Bērtons ceturtdien kopā ar vecākiem bija gatavs doties savā pirmajā ceļojumā un jau kāpt lidojumā uz Benidormu, lai pavadītu Jaungada brīvdienas. Tomēr aviokompānija Ryanair apturēja šā cilvēku iekāpšanu lidmašīnā – viņa pasē bija plīsusi viena lapa.
14.08.2023

Ryanair pilotu streika dēļ Briseles lidostā atcelti 88 reisi

Beļģijā zemo cenu lidsabiedrības "Ryanair" pilotu streika dēļ pirmdien un otrdien atcelti 88 reisi Šarleruā lidostā pie Briseles. Streiks skars aptuveni 15 000 pasažieru, kuriem bija paredzēts ielidot vai izlidot no Šarleruā.