Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija Ryanair brīdina pasažierus, kuri novembrī izmantos kompānijas pakalpojumus
Aviokompānija "Ryanair" publicējusi paziņojumu pasažieriem, kuri plāno ceļot šā gada novembrī, vēsta medijs "Euronews".

Aviokompānijas mājaslapa un aplikācija no 8. novembra plkst. 18 līdz 9. novembra plkst. 5 tehnisku iemeslu dēļ nedarbosies.

Tas nozīmē, ka šajā laikā pasažieri nevarēs reģistrēties tiešsaistē un iegādāties biļetes.

    "Klientiem, kuriem jālido šajā 11 stundu periodā, jāreģistrējas tiešsaistē līdz 8. novembra plkst. 18," raksta "Ryanair" savā tīmekļa vietnē.

Tiem, kas to neizdarīs, var nākties maksāt papildu 55 eiro (30 eiro par lidojumiem uz Spāniju), lai reģistrētos lidostā.

"Euronews" uzsver, ka ir vērts pārliecināties, vai iekāpšanas karte ir izdrukāta vai lejupielādēta tālrunī. Ja ierodaties lidostā bez iekāpšanas kartes, "Ryanair" iekasē iekāpšanas kartes atkārtotas izsniegšanas maksu 20 eiro apmērā, lai to izdrukātu jūsu vietā.

Maksa par reģistrēšanos klātienē pirmo reizi tika ieviesta 2007. gadā, bet šā gada sākumā tika palielināta līdz 55 eiro.

Ryanair Jaunumi

06.03.2023

Jauns Ryanair maršruts no Rīgas – Gdaņska

Jauns galamērķis lidosta Rīga maršrutu kartē! Aviokompānija Ryanair no 2023.g. 28. marta uzsāks lidojumus no Rīgas uz Polijas pilsētu Gdaņsku. Lidojumi tiks veikti 3 reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās, sestdienās. Lidojumu saraksts un aviobiļešu iegāde: www.aviokase.lv

vieta.

03.02.2023

Tallinas lidostā aviokompānija Ryanair pārtrauks reisus uz septiņiem galamērķiem

Pēc Tallinas lidostas lēmuma paaugstināt lidostas pakalpojumu maksu Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" paziņojusi, ka no aprīļa pārtrauks lidot uz septiņiem galamērķiem no Igaunijas galvaspilsētas. Pavasara un vasaras sezonā "Ryanair" vairs nelidos no Tallinas uz Billundu, Dublinu, Maltu, Neapoli, Nirnbergu, Pafu un Parīzi. Decembrī "Rynair" pārtrauca reisus uz Edinburgu un Liverpūli.
30.01.2023

Ziemassvētku ceļojumu trakums ļauj «Ryanair» atgriezties pie peļņas

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” šī finanšu gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās 2022. gada decembrī, strādājusi ar peļņu 211 eiro apmērā. Kā norāda lidsabiedrība, tad noticis pateicoties ļoti augstajam pieprasījumam pēc aviobiļetēm  Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās.
19.01.2023

Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība 2023. gada pirmajās divās nedēļās piedzīvojusi jaunu rekordu aviobiļešu tirdzniecībā no Apvienotās Karalistes. Visvairāk pirktas aviobiļetes lidojumiem no Lielbritānijas uz Spāniju un Portugāli lieldienu brīvdienu laikā, kā arī vasaras mēnešos.