Ryanair

Meklēt lētas aviobiļetes
Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem
Aviokompānija Ryanair no Rīgas lidos uz 27 galamērķiem
Īrijas zemo cenu aviokompānija  "Ryanair" ziemas sezonā, kas sāksies 30.oktobrī, no lidostas "Rīga" veiks reisus uz 27 galamērķiem, paziņoja lidsabiedrība.

No tiem visvairāk jeb septiņi galamērķi būs Lielbritānijā - Bristole, Edinburga, Īstmidlenda, Līdsa/Bredforda, Londonas Stanstedas lidosta, Mančestra un Ņūkāsla.

Otrajā vietā ar trim galamērķiem ir Itālija - Bergamo lidosta pie Milānas, Romas Čampīno lidosta un Trevīzo lidosta pie Venēcijas.

Tālāk ar diviem galamērķiem seko Polija (Krakova un Varšavas Modlinas lidosta), Spānija (Barselona un Malaga), Vācija (Berlīne un Memmingene) un Zviedrija (Gēteborga un Stokholmas Ārlandas lidosta).

"Ryanair" no Rīgas ziemas sezonā lidos arī uz Briseles Šarleruā lidostu Beļģijā, Dublinu Īrijā, Helsinkiem Somijā, Maltu, Pafu Kiprā, Parīzes Bovē lidostu Francijā, Prāgu Čehijā, Torpa Sannefjordas lidostu netālo no Oslo Norvēģijā un Vīni Austrijā. Aviokompānija Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.

Jau ziņots, ka lidosta "Rīga" ziemas sezonā piedāvās reisus uz pavisam 74 galamērķiem.

Ryanair Jaunumi

06.03.2023

Jauns Ryanair maršruts no Rīgas – Gdaņska

Jauns galamērķis lidosta Rīga maršrutu kartē! Aviokompānija Ryanair no 2023.g. 28. marta uzsāks lidojumus no Rīgas uz Polijas pilsētu Gdaņsku. Lidojumi tiks veikti 3 reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās, sestdienās. Lidojumu saraksts un aviobiļešu iegāde: www.aviokase.lv

vieta.

03.02.2023

Tallinas lidostā aviokompānija Ryanair pārtrauks reisus uz septiņiem galamērķiem

Pēc Tallinas lidostas lēmuma paaugstināt lidostas pakalpojumu maksu Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" paziņojusi, ka no aprīļa pārtrauks lidot uz septiņiem galamērķiem no Igaunijas galvaspilsētas. Pavasara un vasaras sezonā "Ryanair" vairs nelidos no Tallinas uz Billundu, Dublinu, Maltu, Neapoli, Nirnbergu, Pafu un Parīzi. Decembrī "Rynair" pārtrauca reisus uz Edinburgu un Liverpūli.
30.01.2023

Ziemassvētku ceļojumu trakums ļauj «Ryanair» atgriezties pie peļņas

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” šī finanšu gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās 2022. gada decembrī, strādājusi ar peļņu 211 eiro apmērā. Kā norāda lidsabiedrība, tad noticis pateicoties ļoti augstajam pieprasījumam pēc aviobiļetēm  Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās.
19.01.2023

Aviokompānija «Ryanair» piedzīvo īstu biļešu pirkšanas epidēmiju

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība 2023. gada pirmajās divās nedēļās piedzīvojusi jaunu rekordu aviobiļešu tirdzniecībā no Apvienotās Karalistes. Visvairāk pirktas aviobiļetes lidojumiem no Lielbritānijas uz Spāniju un Portugāli lieldienu brīvdienu laikā, kā arī vasaras mēnešos.